کد خبر: ۱۰۳۲۸۵
۳۵۲ بازدید
۰ دیدگاه

با پیگیری اسماعیلی نماینده میانه از وزیر راه؛

تسریع در تکمیل و بهره برداری از ساختمان ایستگاه راه آهن ترکمانچای

 

 

مهدی اسماعیلی نماینده مردم شریف شهرستان میانه با ارسال نامه ای به وزیر راه و شهرسازی خواستار تسریع در تکمیل و بهره برداری از ساختمان ایستگاه راه آهن ترکمانچای در خط آهن میانه – تبریز شد.

 

در متن نامه مهدی اسماعیلی نماینده مردم میانه خطاب به مهندس اسلامی وزیر محترم راه و شهرسازی آماده است:

چنانکه مکرراً به عرض رسانده‌ام با عنایت به اینکه عملیات اجرائی پروژه خط آهن جدید میانه به تبریز مراحل پایانی خود را طی می‌کند و در آینده نزدیک به بهره ‌برداری خواهد رسید.

 

لذا بسیار جای تعجب است علیرغم اهمیت این پروژه برای اهالی شهرستان میانه و اینکه به ناچار از ناامن‌ترین جاده مواصلاتی آسفالته با مخاطرات فراوان تردد می کنند، متاسفانه ساختمان و ابنیه فنی ایستگاه راه آهن ترکمانچای از توابع شهرستان میانه در مرحله فونداسیون متوقف مانده است لذا مصراً درخواست می کنم دستور فرمایید ضمن اعلام علت امر و اقدام تبعیض آمیز در اولویت دادن به ایستگاه دیگر سریعاً عملیات اجرایی آن و بهره ‌برداری هم زمان با کل پروژه آغاز گردد.

گفتنی است اسماعیلی طی ماه های گذشته از روند پیشرفت پروژه خط آهن میانه – تبریز بازدید بعمل آورده بود و در راستای تسریع در انجام این پروژه و تکمیل و بهره برداری از آن به وزیر راه و شهرسازی تذکر داده است.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

درج دیدگاه برای این مطلب فقط برای اعضای سایت امکان پذیر است، برای درج مطلب وارد حساب کاربری خود شوید یا اگر عضو سایت نیستید ثبت نام کنید.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز