کد خبر: ۱۰۷۰۳۳
۱۹۷ بازدید
۶ دیدگاه

حضور اسماعیلی نماینده مردم شهرستان میانه در بخش کاغذکنان و دیدار با اهالی

مهدی اسماعیلی نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی در راستای حل مشکلات و رسیدگی به مطالبات مردم در حوزه انتخابیه روز جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ با حضور در بخش کاغذکنان با اهالی شهر آقکند و چندین روستای منطقه از نزدیک دیدار و گفتگو کرد.

 

دیدار نماینده مردم میانه با اهالی بخش کاغذکنان با حضور فرزین منش رئیس اداره مخابرات شهرستان میانه در روستاهای حسن آباد، آستانجین و گاو همراه بود.

 

همچنین دیدار اسماعیلی نماینده مردم میانه با اهالی شهر آقکند با حضور بخشدار، شهردار و اعضای شورای اسلامی این شهر نیز همراه بود که رسیدگی به مشکلات و درخواست های مساعدت اهالی و مسئولین بخش از جمله در راستای تامین ماشین آتش نشانی شهرداری آقکند، احداث پمپ بنزین و همچنین مشکل کمبود پزشک مرکز درمانی و استقرار و راه اندازی شعبه بانک ملی، تامین روشنایی ورودی شهر و … مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

در جریان حضور مهدی اسماعیلی در بخش کاغذکنان دکل مخابراتی روستای گاو این بخش راه اندازی و اهالی شریف این روستا توانستند در سایه تلاش و پیگیری های صورت گرفته از سوی نماینده شهرستان در مجلس و همچنین مجموعه اداره مخابرات از نعمت برخورداری از شبکه تلفن همراه با توجه به شرایط خاص و کوهستانی این منطقه برخوردار شوند.

 

اسماعیلی همچنین با حضور در روستاهای حسن آباد و آستانجین به مشکلات و موارد مطرح شده از سوی اهالی رسیدگی و ضمن اولویت بندی بر ضرورت همدلی و مشارکت اهالی در از میان برداشتن موانع تاکید و ابراز امیدواری کرد تا در آینده نزدیک بسیاری از مشکلات روستاها از جمله در حوزه مخابرات، آب شرب و راه دسترسی مناسب را از میان برداریم.

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۰/۳/۱۵ ۱۱:۳۷

امیدوارم این دیدارها نتیجه ای هم داشته باشد چون حل این مشکلات در وزارتخانه ها قابل پیگیری است نه در روستاها....

جناب اقای نماینده فیلم و عکس از دیدار با وزیر را ببینم خوشحال می شوووم .....

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز