کد خبر: ۱۳۶۹۳۳
۶۸۸ بازدید
۱۳ دیدگاه (۰ تایید شده)

فیلم پاسخ کوبنده مهدی اسماعیلی به برخی بداخلاقی ها و اتهام زنی ها از تریبون مجلس

 

اؤلدورور خلقی ، سورا ختمین توتوب یاسین اوخور، بار الاها خلقه وئر بو حوققا یاسین دن نجات

پاسخ کوبنده مهدی اسماعیلی منتخب مردم شریف شهرستان میانه و ترکمانچای به برخی بداخلاقی ها و اتهام زنی ها و تشویش اذهان؛ از تریبون مجلس شورای اسلامی

مهدی اسماعیلی نماینده مردم شهرستان میانه و ترکمانچای در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه علیرغم برخی بی اخلاقی ها در برگزاری انتخابات دوره دوازدهم مجلس، این انتخابات با نشاط و در امنیت کامل برگزار شده و نمایندگان در این دوره در راستای حل مشکلات مردم گام های موثری برخواهند داشت.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مهدی اسماعیلی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 30 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود، گفت: اکنون که به توفیق الهی انتخابات دور دوازدهم مجلس شورای اسلامی به مظهر مردم سالاری دینی و تجلی اراده ملی است علیرغم برخی بداخلاقی ها و اتهام زنی ها و تشویش اذهان و تلاش برای ایجاد خلل در این مسیر پر بهجت ره به جایی نرسید و دیگر نیازی به بیان آن نیست. انتخابات با نشاط و امنیت کامل به پایان رسیده و این مجلس در 7 خردادماه 1403 کار خود را آغاز خواهد کرد.

 

نماینده مردم میانه و ترکمانچای در مجلس ضمن تشکر و قدردانی از مردم شهرستان های میانه، ترکمنچای و بخش های این حوزه انتخابیه، عنوان کرد: رجای واثق دارم با وحدت و همدلی و با روحیه جهادی در جهت عزت و رفع مشکلات مردم گام های بزرگی برداشته خواهد شد.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز