کد خبر: ۱۰۱۵۱۸
۲۷۹ بازدید
۵ دیدگاه

حضور مسولین عالی رتبه دانشگاه تبریز در دانشکده فنی و مهندسی میانه

مسولین عالی رتبه و دست اندرکاران حوزه های مختلف اداری، عمرانی و حراستی دانشگاه تبریز در دانشکده فنی و مهندسی میانه حضور یافته و ضمن دیدار با رئیس، اعضاء هیات علمی و سایر پرسنل این دانشکده، در جریان روند اجرای پروژه های جدیدالاحداث و سایر امورات این دانشکده، قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی دانشکده فنی و مهندسی میانه (از واحدهای اقماری دانشگاه تبریز)، این دانشکده، از سالیان قبل اهداف بلند مدتی، همچون: تجهیز و راه اندازی برخی کارگاه های آموزشی، محوطه سازی و توسعه فضای فیزیکی دانشکده، ساخت و بهره برداری از سلف سرویس جدید، احداث پروژه ساختمانی جدید با مساحت تقریبی 5500 متر مربع و... را برای این مجموعه دانشگاهی تعریف نمود. تا بتواند با ایجاد یک فضای علمی – آموزشی مناسب، زمینه حضور بیش از پیش دانشجویان مستعد از سراسر کشور را در شهرستان میانه، فراهم نماید.

همزمان با اجرا و پیشرفت های فیزیکی قابل توجه این پروژه های جدیدالاحداث در دانشکده فنی و مهندسی میانه، جناب آقای دکتر محمدتقی اعلمی، قائم مقام رئیس و معاون پشتیبانی و توسعه منابع دانشگاه تبریز، جناب آقای دکتر محمدرضا حسین زاده، مدیر کل حراست دانشگاه، جناب آقای دکتر ناصر تقی زادیه، مدیر امور فنی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه، به همراه دیگر مسولین و دست اندرکاران حوزه های مختلف دانشگاه تبریز، در دانشکده فنی و مهندسی میانه حضور یافته و از روند اجراء و بهره برداری از پروژه های مذکور، بازدید به عمل آوردند.

در ابتدای این دیدار، جناب آقای دکتر رضا عبدی، رئیس دانشکده فنی و مهندسی میانه، ضمن خوش آمدگویی و خیر مقدم به این مسولین عالی رتبه دانشگاهی، حضور این بزرگواران را در دانشکده، مغتنم شمرده و ابراز امیدواری کردند، با حمایت های همیشگی و بیش از پیش مسولین، دانشکده بتواند مسیر پیشرفت و ترقی را هر چه سریعتر طی کرده و به اهداف عالیه تعریف شده دست یابد.

در ادامه این دیدار، دکتر محمدتقی اعلمی، از روند اجرای پروژه های در دست اقدام این دانشکده اعلام رضایت نموده و در راستای سرعت بخشی و بهبود اوضاع این پروژه ها ضمن ارائه راهکارهای گره گشا و موثر، قول مساعدت و حمایت های هر چه بیشتر از این مجموعه دانشگاهی را دادند. ایشان در ادامه افزودند: دانشکده فنی و مهندسی میانه، چشم انداز روشنی داشته و در این راستا دانشگاه تبریز همچون گذشته، همه مساعدت های لازم را انجام خواهد داد.

دکتر حسین زاده و دکتر تقی زادیه هم ضمن بررسی فنی و کارشناسی از روند اجرای پروژه های در دست اقدام، جهت بهره برداری های طولانی مدت و بهین از این پروژه های دانشگاهی، نظرات ارزشمند و مفیدی ارائه نمودند.

سپس این اعضاء محترم دانشگاهی به همراه مجموعه همکاران دانشکده فنی و مهندسی میانه، در نشستی که در ساختمان سلف سرویس دانشکده برگزار گردید، از نزدیک در جریان مسائل مختلف دانشکده قرار گرفته و در حوزه های مختلف اداری، آموزشی و عمرانی به بحث و تبادل نظر پرداخته و در پایان، با بدرقه رئیس دانشکده فنی و مهندسی میانه و همکارانشان، میانه را به مقصد تبریز ترک نمودند.

گفتنی است، دانشگاه تبریز به عنوان یکی از دانشگاه های برجسته سطح یک کشور، در سال 1390 با همت و نظر مساعد مسولین محترم دانشگاهی، استان و شهرستان، اقدام به دائر نمودن واحد اقماری تحت عنوان "دانشکده فنی و مهندسی میانه" در شهرستان میانه نمود. در طول این سال ها این واحد دانشگاهی، مسیر پیشرفت و ترقی را طی نموده و هم اکنون درصدد است با افتتاح ساختمان های جدید و توسعه فضای فیزیکی دانشکده که پذیرش دانشجویان مستعد و توانمند از سراسر کشور در رشته های متنوع تحصیلی را در پی خواهد داشت، در زمره یکی از واحدهای ممتاز دانشگاهی قرار گیرد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۹/۱ ۱۴:۱۶

این دانشگاه دولتی میانه باید تا حالا خیلی بیشتر از اینها پیشرفت میکرد.
اگه این دانشگاه در شهرستان های دیگه کشور بود الان 5000 تا دانشجو داشت.

۹۹/۸/۳۰ ۱۵:۰۲

با آرزوی بهترین روزها برای تنها دانشگاه دولتی میانه

۹۹/۸/۲۹ ۱۶:۴۱

بارها و بارها گفتیم هیچ چیزی به اندازه دانشگاه سراسری دولتی برای شهرستان حائز اهمیت نیست.
امیدواریم همه مسولین با نهایت توان حمایت کنند.

۹۹/۸/۲۹ ۱۵:۳۳

همه این پیشرفت ها در سایه سار مدیریت توانمند و جهادی جناب آقای دکتر رضا عبدی رئیس محترم دانشکده فنی و مهندسی میانه محقق شده است.
انشالله پایدار و موفق باشند.

۹۹/۸/۲۹ ۱۵:۰۶

با سلام
لطفا برای پذیرش در رشته هایی مثل: مهندسی پزشکی، برق و آی تی اقدام کنید.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز