کد خبر: ۹۶۹۷۷
۷۷۰ بازدید
۲۱ دیدگاه

دیدار و بازدید جناب آقای مهدی اسماعیلی نماینده مردم شریف و فرهیخته شهرستان میانه از دانشکده فنی و مهندسی میانه – دانشگاه تبریز

به گزارش روابط عمومی دانشکده فنی و مهندسی میانه – دانشگاه تبریز، جناب آقای مهدی اسماعیلی نماینده مردم شریف و فرهیخته میانه در مجلس شورای اسلامی، صبح روز شنبه 21 تیر ماه، ضمن دیدار با رئیس، اساتید و دیگر کارکنان دانشکده فنی و مهندسی میانه، از بخشهای مختلف این دانشکده به ویژه پروژه ساختمانی جدیدالاحداث دانشکده، بازدید کردند.

*** در ابتدای این دیدار دکتر رضا عبدی رئیس دانشکده فنی و مهندسی میانه، ضمن خیر مقدم گویی  به آقای اسماعیلی و هیئت همراهشان، ابراز امیدورای کردند، با توجه به سوابق آموزشی و دانشگاهی آقای اسماعیلی و حضور ایشان در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، شاهد تحولات و پیشرفت های چشم گیر و ارزشمند در حوزه آموزش عالی شهرستان، باشیم .

دکتر عبدی در ادامه ضمن ارائه گزارش آماری از وضعیت آموزشی، دانشجویی و عمرانی این دانشکده، مهمترین درخواست ها و نیازهای پیش روی این دانشکده  را در چهار محور مهم و اساسی به شرح زیر، بیان نمودند:

1-درخواست افزایش بودجه و  تخصیص اعتبار به دانشکده، متناسب با دانشکده های هم سطح کشور 2-تبدیل، ارتقاء و افزایش رشته های دانشگاهی 3- مساعدت برای  تجهیز و راه اندازی پروژه ساختمانی جدیدالاحداث دانشکده که با مساحت 5500 مترمربع و پیشرفت 90 درصدی در حال اتمام است. 4-کمک و مساعدت به توسعه فضای فیزیکی دانشکده

*** در ادامه این دیدار، جناب آقای مهدی اسماعیلی نماینده مردم شریف و فرهیخته شهرستان میانه، ضمن ابراز خرسندی از حضور در مراکز علمی و دانشگاهی شهرستان با توجه به روحیه و سوابق آموزشی خود، با اشاره به دیدار اخیر خود با وزیر محترم علوم تحقیقات و فناوری در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، افزودند: هم کتبا و هم  شفاها درخواست ها و مشکلات آموزش عالی شهرستان را به صورت مفصل به اطلاع وزیر رسانده ام و مصمم به پیگیری مطالبات شهرستان در این خصوص هستم. ایشان با اشاره به ضرورت درخواست های مهم و بزرگ و اساسی از مسئولین کشور گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی و ظرفیت های بالقوه شهرستان میانه، این دانشکده از  ظرفیت های مهم و اساسی شهرستان بوده و در آینده ای نزدیک، باید به دانشگاه مستقل یا مجتمع بزرگ آموزش عالی، ارتقاء یابد که لازمه آن توسعه فضای فیزیکی دانشکده و الحاق زمین های مجاور، به آن می باشد. ایشان افزودند، با توسعه فضای فیزیکی دانشکده فنی و مهندسی میانه، همه امکانات خوابگاهی ، ورزشی، رفاهی و تجهیزات و آزمایشگاه های مجهز علمی و سایر ملزومات دانشگاهی  در آن ایجاد شده و به تبع آن، زمینه جذب اعضای هیئت علمی و کارکنان جدید در آن، فراهم خواهد شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۵/۴ ۲۱:۴۷

سلام اگر میشود نماینده مجترم یک نگاهی هم به احداث خیابان حدفاصل سه راهی مسکن مهر تا بیمارستان خاتم الانبیا بیندازد

۹۹/۴/۲۸ ۱۳:۳۹

لطفا مسولین دانشگاه بیشتر اطلاع رسانی کنن. خیلیا هنوز نمیدونن میانه هم دانشگاه دولتی سراسری داره. ممنوم

۹۹/۴/۲۸ ۱۳:۳۸

این دانشگاه سراسری نعمت بزرگی برای میانه است. ما بعدا فهمیدیم میانه دانشگاه سراسری داره از دانشگاه زنجان انتقالی گرفتیم.

۹۹/۴/۲۸ ۰۲:۱۰

انشالله آقای اسماعیلی به عنوان نماینده حاضر در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس مساعدت کنند تا این دانشگاه روز به روز رشد کنه.

۹۹/۴/۲۷ ۱۴:۰۲

اگر بخواهیم به دور از حب و بغض به قضیه نگاه کنیم داشتن دانشگاه سراسری نعمت بزرگ و ارزشمندی برای میانه میباشد.
در این دانشگاه از سراسر ایران دانشجو وجود دارد.

۹۹/۴/۲۷ ۱۴:۰۱

کمک و مساعدت برای پیشرفت و ترقی این دانشکده یکی از اولویت های اساسی شهر میباشد.
چون این دانشکده باید محل گردهمایی افراد مستعد و توانمند از سراسر کشور باشد.

۹۹/۴/۲۷ ۱۳:۵۲

ماشاالله به مسؤلان جهادی

سلام؛ در دانشکده فنی و مهندسی هم دانشجویان بومی حضور دارند و هم غیر بومی. پذیرش این دانشکده برای دوره های کارشناسی با کنکور سراسری و برای دوره های کاردانی بر اساس بررسی سوابق تحصیلی می باشد. 

۹۹/۴/۲۴ ۲۲:۴۰

آن مجموعه به نیروهای جوان و کارآمد احتیاج دارد

۹۹/۴/۲۴ ۱۶:۰۷

داشتن دانشگاه دولتی سراسری نعمت بزرگ و ارزشمندی برای شهرستان میانه است. خواهش مان از مسولین این است که کمک کنند تا تنوع رشته های این دانشگاه بیشتر بشه.

۹۹/۴/۲۴ ۱۲:۰۷

واقعا دکتر عبدی انسانی شریف و فعال هستند .مدیریت ایشان از هر لحاظ قابل قبول است.

۹۹/۴/۲۴ ۰۷:۵۵

خواهشمندیم به وضعیت ناکارآمد سیستم بهداشت ودرمان میانه و مسولین مربوطه رسیدگی فرمایید

۹۹/۴/۲۳ ۱۸:۱۶

امیدواریم حاج مهدی آقا اسماعیلی ، مسئولین ادارات و دانشگاههای میانه را در این مدت چند ماه باقیمانده دولت فعلی به فعالیت مضاعف و خدمت بیشتر به مردم وا دارد.

۹۹/۴/۲۳ ۱۴:۵۳

البته تا آنجایی که من خبر دارم بیشتر دانشجویان این دانشکده غیر بومی هستند و دانش آموزان شهرمان نمی توانند از این جا قبول شوند

۹۹/۴/۲۳ ۱۴:۱۰

ضمن عرض سلام خدمت رئیس و هیات رئیسه محترم دانشکده فنی و مهندسی میانه
انشالله این دانشکده در آینده ای نزدیک به قطب علمی آموزشی بزرگی در منطقه تبدیل بشود و به دور از حاشیه ها مسیر پیشرفت و ترقی را طی کند.

۹۹/۴/۲۳ ۱۲:۲۷

تنهایی بازدید نرین.صبر کنین دومین نماینده ها انتخاب بشه باهم برین! ایشون هم بعد انتخاب باید تنهایی بره خب دوباره کاری میشه!

۹۹/۴/۲۳ ۱۲:۲۶

زنده باد؛ دکتر عبدی
زنده باد؛ دکتر محمدی
موفق و پایدار باشید.

۹۹/۴/۲۳ ۱۲:۱۴

امیدواریم این ارتقا هر چه سریع تر اتفاق بیفته؛ شاید برای خیلی ها وضعیت آسفالت پلیس راه از داشتن دانشگاه مستقل اولویت بیشتری داشته باشه، ولی باید بپذیریم یک دانشگاه قوی با تکیه بر دانش و پژوهش میتونه تمام مشکلات شهر رو حل کنه

۹۹/۴/۲۳ ۱۱:۵۷

دانشکده فنی ـ مهندسی میانه با تکیه بر دکتر عبدی که از شخصیت های علمی و بی حاشیه دانشگاهی هستند، می تواند به دانشگاه صنعتی میانه تبدیل شود. چشم انداز این دانشکده نیز همین بوده لیکن با عناد و غرض ورزی نمایندگان 3 دوره گذشته، این امر محقق نشده است. امیدوارم در این دوره گام در این مسیر بگذاریم و به چنین افتخار بزرگی دست یابیم.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز