کد خبر: ۱۰۲۶۹۶
۵۰۴ بازدید
۲ دیدگاه (۲ تایید شده)

تألیف دوجلد کتاب از سوی عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه

sshk_img_2389.jpg

خبرگزاری آنا: دکتر رفعت عطاری عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، دوجلد کتاب تحت عنوان «بهداشت محیط زیست» و «رهبری تحول گرا در نظام های آموزشی» را تألیف کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، رفعت عطاری در مورد کتاب بهداشت محیط زیست اظهار کرد: برای همگی ما نیاز اساسی به شرایطی ایمن، که در آن آب سال، غذا و سرپناه کافی مهیا باشد و افراد مختلف بتوانند در صلح و آرامش در کنار هم زندگی کنند یکسان است.

وی افزود: محیط عبارت است از مجموعه شرایط و عوامل خارجی که بر زندگی و تکامل فرد با جامعه تاثیر می گذارد و این عوامل و شرایط محیطی به صورت های مختلف فیزیکی، زنده و اجتماعی در بهداشت عمومی مورد بررسی قرار می گیرد.

عطاری ادامه داد: کتاب بهداشت محیط زیست در ده فصل و در 176 صفحه، توسط انتشارات اساتید دانشگاه در 1000 جلد تیراژ به چاپ رسیده است.

msol_img_2390.jpg

عضو هیأت علمی واحد میانه در مورد کتاب دوم، رهبری تحول گرا در نظام های آموزشی بیان کرد: تغییرات مهم در محیط کسب و کار، از مشخصه های اصلی قرن حاضر است.

وی گفت: تغییرات سریع محیط، صنعت، مشتریان، ارباب رجوع، رقبا، همکاران، محصولات و خدمات، همگی نیروهایی هستند که بر سازمان تاثیر می گذارند و نیاز به برتری را موجب می شوند.

مدیر آموزش دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، با بیان اینکه رهبری یکی از موضوعات رفتار سازمانی است که مورد توجه بسیار زیادی قرار گرفته که در رشد و توسعه ی پایدار سازمان ها حائز اهمیت بوده افزود: رهبری مؤثر، باید مسیری را جهت هدایت تلاش های همه کارکنان برای اجرای اهداف سازمان فراهم آورد.

عطاری با اشاره به اهمیت رهبری در سازمان ها خاطر نشان کرد: رهبری ممکن است حلقه اتصال میان اهداف فردی و سازمانی، ضعیف یا گسیخته شود که این موضوع می تواند به موقعیتی نامطلوب منجر گردد.

وی یادآور شد: این کتاب نیز در سه فصل، با تیراژ 1000 جلد توسط انتشارات اساتید دانشگاه، در 122 صفحه منتشر شده است.

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۱۰/۱۵ ۰۰:۵۱

عرض تبریک و خسته نباشید و خداقوت

حضور محترم دکتر عطاری

۹۹/۱۰/۱۵ ۰۰:۰۶

با تبریک خدمت استاد گرامی خانم عطاری بزرگوار و به امید خلق آثار از ایشان در موضوعات مبتلا به دیگر

قلم تان مانا

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز