کد خبر: ۱۰۴۵۷۶
۶۶۸ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

ساختمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی میانه بنام سردار سلیمانی مزین شد

r9dj_img_3049.jpg

خبرگزاری آنا: ساختمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه بنام سردار سلیمانی نامگذاری و مزین شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، دکتر جبار بشیری رئیس این واحد دانشگاهی اظهار کرد: در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستادند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند و در راه او شربت شهادت نوشیدند. و بعضی دیگر در انتظارند و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.

وی افزود: بایستی یاد و خاطره این شهید بزرگوار بر ادامه راه او در راستای حفظ نظام و انقلاب و‌ مبارزه با دشمنان قسم‌ خورده زنده نگه داشته شود. زیرا که او نمونه برجسته ای از تربیت شدگان مکتب اسلام بود.

وی با بیان اینکه، باید ویژگی های رفتاری حاج قاسم سلیمانی، برای تک تک ما الگو بوده و سرلوحه کاری مان قرار بدهیم گفت: این شهید بزرگوار با خدای خود معامله کرد و به هدف و آرزوی اصلی خود، همانا شهادت در راه خدا بود رسید.

بشیری گفت: سردار سلیمانی با شهادتش صاحب عزت و سربلندی شد و طعم شیرین امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورد و همه عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی میانه، با تاکید بر اینکه جنایتکاران، یک چهره بین المللی مقاومت را ترور کردند و همه دلبستگان و عاشقان مقاومت، خونخواه او هستند بیان کرد: دشمنان اسلام بدانند که خط جهاد و ایثار شهید سلیمانی ها ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه است.

بشیری تصریح کرد: بخاطر ارج نهادن به ارزش های انقلاب اسلامی، بازنشر فرهنگ و اندیشه های سردار حاج قاسم سلیمانی، ساختمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، بنام و نشان این مبارز نستوه انقلاب مزین شد.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز