کد خبر: ۱۰۶۳۳۷
۲۲۶ بازدید
۱ دیدگاه (۰ تایید شده)

پیام تبریک رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه به مناسبت روز معلم

img_0564_9sgz.jpg

 

روابط عمومی واحد میانه: دکتر جبار بشیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، در پیامی به مناسبت فرا رسیدن ۱۲ اردیبهشت، ضمن گرامیداشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری، روز معلم را تبریک گفت.

متن  پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«من علّمنی حرفاً فقد صیّرنی عبداً»

در طول تاریخ، همواره بر بزرگداشت و تکریم مقام معلم، تأکید شده و سخنان بسیاری درباره جایگاه معلم گفته شده است؛ به گونه‌ ای که تلاش برای نوشتن جمله‌های تازه درباره شأن و منزلت والای مقام معلم و آموزگار به تکرار خواهد انجامید.

بی‌شک پایه و اساس پیشرفت و توسعه هر کشور، توجه به آموزش و پرورش و تربیت نسل ِآینده‌ساز جوان است؛ و با عنایت به نقش محوری و اساسی معلم در تربیت نسل جوان و اعتلای دانش و فرهنگ در جامعه، باید در نظر داشت که تکریم معلمان، تکریم جامعه است.

اهتمام به ارتقاء کیفیت آموزش و توجه به پژوهش‌های هدفمند و تلاش برای مأموریت‌ گرا شدن دانشگاه‌ ها از رسالت‌ های اصلی استادان دانشگاه است و انتظار می‌رود که معلمان و استادان فرهیخته، با استعانت از فرهنگ ایرانی و آموزه‌ های اسلامی، بنیان‌ های فکری و هویّت فرهنگی و اجتماعی جامعه ایران را استحکام بخشند.

اینجانب ضمن گرامیداشت سالروز شهادت استاد شهید آیت الله مطهری، هفته معلم راکه آمیخته به مراسم معنوی لیالی قدر ماه مبارک رمضان(با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه عزیزان) و شهادت مولی الموحدین امیرالمؤمنین حضرت علی(ع) است، به همه معلمان، استادان دانشگاه ها و مراکز آموش عالی شهرستان و دست‌اندرکاران حوزه تعلیم و تربیت بویژه خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه تبریک وتهنیت گفته و توفیقات روزافزونشان را از خداوند متعال مسألت می‌نمایم.

 

دکترجبار بشیری

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز