کد خبر: ۱۳۵۷۸۶
۵۶۷ بازدید
۲ دیدگاه (۰ تایید شده)

طی حکمی از سوی ولی نژاد؛

سرپرست جدید مدیریت امور مدارس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه معرفی و منصوب شد

photo9842519762_udua.jpg

خبرگزاری آنا: طی حکمی از سوی بهمن ولی نژاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، کرامت اسماعیلی بعنوان سرپرست جدید مدیریت امور مدارس سما این واحد دانشگاهی معرفی و منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی میانه، بهمن ولی نژاد با اشاره به رشد کمی و کیفی مدارس و تعامل مثبت دانشگاه آزاد اسلامی و مدارس سما در تمامی حوزه ها اظهار کرد: در موضوع کسب مجوز و راه اندازی مدارس جدید سما و کیفی بخشی زیرساخت ها و فعالیت های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی، باید همه ی این موارد در اولویت کاری قرار بگیرد.

وی همفکری، مشورت و هم افزایی بیشتر سرپرست جدید با مدیران مدارس سما را خواستار شد و اضافه کرد: ما باید در راستای تحقق سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی و نیز سند تحولی وزارت آموزش و پرورش، برای رشد و اعتلای سما گام برداریم و باید در نظام تعلیم و تربیت هم، توسعه علمی داشته باشیم.

ولی نژاد، طراحی برنامه ریزی دقیق برای مسئله تربیت، شناسایی استعدادها و شکوفایی آن در دانش آموزان را  امری اساسی دانست و بیان کرد: اجرایی سازی سند تحول با تلاش مضاعف و نگاه مدیریتی و توانمندسازی مدیران مدارس در دستور کار قرار بگیرد.

photo9842524011_acsq.jpg

کرامت اسماعیلی سرپرست جدید امور مدارس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه در بخش از سخنان خود ضمن قدردانی از حسن نیت رئیس و معاونین دانشگاه در انتصاب این عنوان، خاطر نشان کرد: توسعه کمی وکیفی مدارس سما، بهبود فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی و بهره‌مندی از امکانات این واحد دانشگاهی را در حوزه مدیریت برای ما مهم و ضروری خواهد بود.

وی افزود: با تدوین برنامه های پیشرو قصد داریم آمار دانش آموزان مدارس سما را افزایش دهیم. از این رو باید تجربیات خوب همکاران را به عمل تبدیل کرده و در راستای تقویت آنها تلاش کنیم.

کرامت اسماعیلی، هم اکنون با بیش از 15 سال سابقه، مسئولیت امورآموزشی سما را نیز بر عهده دارد.

در مراسم معارفه سرپرست جدید مدیریت امور مدارس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، امیررضا رمضانی معاون توسعه و منابع انسانی، علی خانی معاون علمی و محمد موسایی مدیر حراست حضور داشتند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز