کد خبر: ۹۷۱۶۰
۳۹۱ بازدید
۸ دیدگاه

به کجا چنین شتابان؟ تعطیلی و لغو مجوز بانک ملی شعبه دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه

oo99_img_6132.jpg

آیا حضور بیش از 3 هزار نفر دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، مراکز تابعه و بیش از 400 نفر کارمند، هیأت علمی تمام وقت و استاد مدعو و با این شرایط شیوع کرونا، تعطیلی بانک ملی شعبه دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه و سرازیر شدن این جمعیت و نیز  ساکنین اهالی جاده ترانزیت برای امورات بانکی و علی الخصوص ثبت نام دانشجویان و .... به شعبات بانکی داخل شهرکار منطقی است؟

شعبه ای که تمامی امکانات و زیرساخت­ های آن توسط دانشگاه تهیه شده و بدون پرداخت اجاره ساختمان، هزینه های برق، گاز، آب و تلفن که بر عهده دانشگاه بود و فقط نیروی پرسنلی آن از سوی بانک تعیین گردیده است و تعداد دو الی سه نفر کارمند در آن مشغول هستند، چه هزینه و مشکلی برای بانک ملی دارد که در صدد تعطیلی آن برآمده است؟

شهرستان میانه به کجا میرود؟ به جای افزایش امکانات و زیرساخت­ ها، به سمت تعطیلی حرکت می کند؟ در حال حذف و کاهش امکانات قبلی هستیم؟

 دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، بعنوان بزرگترین مجموعه آموزش عالی شهرستان، با همه اساتید، کارکنان و دانشجویان، از شما مسئولین محترم خواهشمندیم نسبت به حفظ این امکانات برای مجموعه دانشگاهی اقدام فرمایید.

در تمامی دنیا، بهترین و بیشترین امکانات را به دانشگاه ها اختصاص می دهند. آیا درست است که این شعبه بانکی از محیط دانشگاه حذف شود؟

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز