کد خبر: ۹۷۵۹۰
۳۰۵ بازدید
۲ دیدگاه

به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه صورت گرفت؛

برگزاری آزمون کارشناسی ارشد با حضور 1270 نفر داوطلب

u1r2_img_9712.jpg

خبرگزاری آنا: معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه گفت: آزمون سراسری کارشنلسی ارشد سال 1399، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، با حضور هزار و 270 نفر داوطلب در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه برگزار شد.

جلیل اجلی نماینده تام الاختیار آزمون در حاشیه برگزاری آزمون در گفتگو با خبرگزاری آنا از میانه اظهار کرد: آزمون کارشناسی ارشد سال 99 در سه نوبت صبح روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه (16، 17، 18 مرداد) در دو سایت مجتمع آموزشی و تحصیلات تکمیلی و ساختمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی میانه با نظم و آرامش خاصی انجام گرفت.

وی افزود: با توجه به اهمیت حفظ سلامت داوطلبان و عوامل اجرایی به دلیل ویروس منحوس کرونا، رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و اصول رعایت کامل فاصله گذاری به منظور جلوگیری از شیوع این ویروس به نحو بسیار مطلوب صورت گرفت.

وی با بیان اینکه ضدعفونی کردن کلاس ها و صندلی ها بعد از اتمام هر نوبت آزمون، در اختیار گذاشتن ماسک به افرادی که ماسک به همراه نداشتند از دیگر برنامه های مورد تاکید این آزمون بود گفت: صبح پنجشنبه تعداد 634 نفر (267 نفر زن و 367 نفر مرد)، صبح جمعه 524 نفر (182 نفر زن و 342 نفر مرد) و صبح شنبه 112 نفر (43 نفر زن و 69 نفر مرد) داوطلب به رقابت پرداختند.

lij9_img_9805.jpg

اجلی در ادامه سخنان خود از تلاش های بی وقفه کلیه پرسنل حوزه های مختلف دانشگاه در امر برگزاری منظم این آزمون تشکر و قدردانی کرد و گفت: این واحد دانشگاهی همواره در برگزاری آزمون های مختلف اعم از دکتری تخصصی، کارشناسی ارشد، آزمون های استخدامی سایر سازمان ها و دستگاه های اجرایی و نظام مهندسی موفق عمل کرده است.

معاون علمی واحد میانه خاطر نشان کرد: آزمون های سراسری سال 99 و کارشناسی پیوسته در اواخر مرداد و اوایل شهریور با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه برگزار خواهد شد.

6wli_img_9656.jpg8h28_img_9617.jpg

v83j_img_9827.jpg

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز