کد خبر: ۹۸۰۱۷
۲۴۲ بازدید
۱ دیدگاه

پیام تقدیر و تشکر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه از کلیه عوامل اجرایی آزمون سراسری سازمان سنجش و آموزش سال ١٣٩٩

mmdz_img_0564.jpg

روابط عمومی واحد میانه: دکتر جبار بشیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه در پیامی از زحمات و تلاش های تمامی عوامل اجرایی در امر برگزاری آزمون سراسری سازمان سنجش و آموزش سال ٩٩ تقدیر و تشکر کرد.

متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

خداوند را شاکریم با همت والا و تلاش بی ‌دریغ همه همکاران و عوامل اجرایی، شاهد برگزاری آزمون سراسری سال ٩٩ در ایام کرونایی و در کمال نظم، آرامش و سلامت با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه بودیم.

بی‌شک برگزاری منظم و دقیق هر آزمونی کاری بسیار حساس و خطیر است؛ که برگزاری این مهم مایه بسی افتخار برای شهرستان و جامعه دانشگاهی می‌باشد.

لذا برخود لازم و وظیفه می‌دانم از مساعی ارزشمند و مسئولیت ‌پذیری همه همکاران سخت کوش در بخش‌ های مختلف به ویژه معاونت‌های علمی، توسعه و مدیریت منابع انسانی، دانشجویی و فرهنگی، مدیریت حراست دانشگاه، کلیه عوامل اجرایی، دستگاه‌ های خدمات‌ رسان، به‌ ویژه نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، معاون مدیرکل و مدیر اداره آموزش و پرورش، فرماندهی سپاه ناحیه میانه، فرماندهی منطقه انتظامی، شهرداری و پرسنل خدوم آتش نشانی، رئیس شورای اسلامی شهر، رئیس شورای اسلامی شهرستان، ریاست شبکه بهداشت و درمان، کارکنان و کادر زحمتکش اورژانس مستقر در حوزه‌ های امتحانی، اداره برق، حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه و رئیس بسیج دانش‌آموزی و سایر عزیزانی که در این امر ما را یاری رسانده ‌اند، تقدیر و تشکر نمایم.

بدون شک همکاری خالصانه و دلسوزانه همه شما عزیزان موجب دلگرمی مسئولین دانشگاه در دستیابی به قله رفیع علمی و پویایی هرچه بیشتر در توسعه کمی و کیفی خدمت رسانی به دانشجویان خواهد بود.

در پایان از درگاه خداوند سبحان سربلندی و موفقیت روزافزون همه عزیزان را خواستارم.                                                                             

دکتر جبار بشیری-رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز