کد خبر: ۹۸۸۳۷
۱۱۹۲ بازدید
۲۸ دیدگاه

با صدور حکمی صورت گرفت؛

معاون جدید علمی (آموزشی و تحصیلات تکمیلی) دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه منصوب شد

iz4v_img_0961.jpg

 دکتر جبار بشیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، دکتر حسن نورافکن را به عنوان معاون علمی (آموزشی و تحصیلات تکمیلی) این واحد دانشگاهی منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه بشیری در جلسه تودیع دکتر جلیل اجلی و معارفه دکتر حسن نورافکن به عنوان معاون جدید علمی، اجلی را فردی سخت کوش و مسئولیت پذیر دانست و اظهار کرد: امروز کلید حوزه معاونت علمی را به دستان حسن نورافکن می دهیم تا برای رسیدن به اهداف عالی دانشگاه در مسیر رشد و تعالی برنامه های مدون آموزشی گام های مؤثرتری بردارد.

وی در ادامه افزود: تغییرات مدیریتی به معنای نارضایتی از عملکرد آنان نیست، بلکه بر حسب ضرورت این جا به جایی ها در سمت های مختلف انجام می گیرد.

بشیری ساماندهی سیستمی امور و نظارت دقیق بر اجرای صحیح بخشنامه های آموزشی را از مهمترین وظایف معاون علمی عنوان کرد و گفت: حوزه معاونت علمی، یکی از مهمترین حوزه ها در دانشگاه هست، به عبارتی می توان آن را مسیر ارتباطی تنگاتنگ و مستقیم اعضای هیأت علمی و دانشجویان قلمداد کرد که بر این اساس نیازمند مدیریت فعال و توانمند است.

در پایان جلسه، دکتر حسن نورافکن به عنوان معاون جدید آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی میانه معرفی و از زحمات ارزشمند دکتر جلیل اجلی قدردانی بعمل آمد.

7tyr_img_0959.jpg

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۶/۲۵ ۱۵:۱۷

خدمت از ماست. جواب سوالم را نگرفتم.

۹۹/۶/۲۴ ۱۴:۲۲

ضمن عرض سلام و احترام

جناب پوربهرامی عزیز با توجه به اینکه چند سالی جنابعالی دانشجوی این واحد بوده اید و ممکن است از نزدیک با جریانات داخلی و خارجی تاثیرگذار بر این واحد آگاهی داشته باشید یک سوالی را از جنابتان میپرسم:

اولا بنظر جنابعالی آیا تاریخ تاسیس این دانشگاه به سی سال میرسد؟

ثالثا دکتر اجلی چند سال در پست معاونت مشغول خدمت بوده اند؟

از زمان تاسیس این دانشگاه تا به امروز چه تغییراتی چه از لحاظ آموزشی و سخت افزاری قبل و بعد از مسئولیت گرفتن ایشان رخ داده است؟

در این سی سالی که جنابتان میفرمایید شهرمان رو به پیشرفت بوده یا عقب گرد داشته؟

هستیم در خدمتتان

 

۹۹/۶/۲۴ ۱۰:۲۳

من کاری به انتصابات درون سازمانی دانشگاه آزاد و رفت و آمد هاش ندارم، جایگاه و محبوبیت دکتر اجلی هم محفوظ، من فقط میخوام بدونم این "رشد و پیشرفت همه جانبه دانشگاه آزاد میانه" که فرمودین دقیقا در کدام جهت بوده؟

یعنی کدام شاخصه و ویژگی رو در دانشگاه آزاد میانه دیدید که گمان کردید این دانشگاه در این نزدیک به 30 سال از عمرش در مقایسه با دانشگاه های هم سطح خود رشد و پیشرفت همه جانبه داشته؟

۹۹/۶/۲۴ ۰۱:۰۰

خدمات و زحماتی که جناب آقای دکتر اجلی در طول سالیان متمادی بصورت شبانه روزی در جهت رشد و پیشرفت همه جانبه دانشگاه آزاد میانه انجام داده و به ثمر رسانده اند بر کمتر وجدان آگاه و بیداری پوشیده است. 

دکتر جان همیشه در اوج هستید و خواهید بود چون عشق و خدمت به این مردم عزیز و نجیب را در دل خویش جا داده اید و با آن زندگی میکنید.

عرض درود،خدا قوت و خسته نباشید خدمت دکتر عزیز،محبوب و دوست داشتنی مان

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز