کد خبر: ۹۵۳۸۷
۶۸۰ بازدید
۱۷ دیدگاه (۱۲ تایید شده)

نشست کارشناسی شهرداری و شورای اسلامی شهر میانه با مشاورین طرح ایجاد پیاده راه

نشست کارشناسی شهرداری و شورای اسلامی شهر میانه با مشاورین طرح ایجاد پیاده راه

jalase moshver piyaderah

نشست مشترک کارشناسان شرکت مشاور طرح ایجاد پیاده راه در قسمتی از خیابان امام خمینی(ره) در محدوده بازار میانه با شهردار، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهرداری میانه برگزار شد.

در این نشست 4 ساعته کلیات طرح بازنگری و در باره جزئیات اجرا نیز بررسی های کارشناسی صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میانه: چالش های اجتماعی و فاکتورهای اقتصادی و فنی طرح مهمترین محور گفتگوهای این نشست بود که به طور مبسوط مورد بحث و بررسی حاضرین قرار گرفت.

شهردار میانه در پایان این نشست گفت: برای پاسخگویی به برخی ابهامات و شبهات طرح و همچنین تشریح کامل ابعاد فنی و اقتصادی و اثرات اجتماعی طرح ایجاد پیاده راه در خیابان امام خمینی(ره) جلسه مشترک با رییس و اعضای محترم شورای اسلامی شهر و کارشناسان شرکت مشاور مربوطه تشکیل و به تفصیل در موارد اشاره شده بحث و تبادل نظر گردید.

میرزایی افزود: هر چه بررسی های ما در این زمینه بیشتر می شود ابعاد بیشتری از مزایای طرح برای ما آشکار می شود و اطمینان ما برای موفقیت ا ین طرح بیش از پیش می گردد.

میرزایی افزود: در جلسه امروز هم جزئیات بیشتری از طرح مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در این بحث ها سنگینی کفه محاسن و مزایای طرح بر کفه معایب و مشکلات به وضوح آشکار بود و امید ما بر این است که با جلب مشارکت مردم و کسبه محل هرچه زودتر اجرای طرح را آغاز نماییم.

jalase moshver piyaderah

jalase moshver piyaderah

jalase moshver piyaderah

jalase moshver piyaderah

jalase moshver piyaderah

jalase moshver piyaderah

jalase moshver piyaderah

jalase moshver piyaderah

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۲/۲۸ ۱۲:۰۱

برادر ارجمند ، مسئول محترم روابط عمومی شهرداری با اینکه چندین بار نوشتیم ولی نه اقدامی شده و نه جوابی قانع کننده داده شده است لذا بار دیگر مطرح میکنیم شاید انشا ا... مورد عنایت و بذل توجه قرار گیرد . فیما بین خیابان سعدی شهرک اندیشه و خیابان منتهی به دادگستری از طرف شهرک امام ، محلی را سالها پیش برای احداث فضای سبز جدول گذاری ی کردند که بصورت نیمه کاره رها شده است و نه تنها داخل این جداول مبدل به ذوباله دانی شده بلکه عملیات انجام شده نیز در حال تخریب میباشد . 1_چرا شهرداری این طرح را در این مدت طولانی راکد گذاشته است ؟ 2_آیا شهر داری نمی تواند حد اقل داخل جداول ساخته شده را با خاک پر کند ؟ با این کار اولا داخل جداول از دوباله دانی نجات خواهد یافت . ثانیا از تخریب جداول ساخته شده جلو گیری میشود ثالثا بارقه امیدی در دل اهالی ایجاد میشود که انشا ا... به این محل هم بذل توجهی شده مطمئنا اگر علف هرزگی هم در آنجا سبز شود مردم آن را گلی خواهند دید که شهر داری کاشته است . شهر دار محترم جناب اقای مهندس میرزایی یا علی بکوبید و آبادگری در این منطقه محروم را آغاز نمایید . و من ا... التوفیق

۹۹/۲/۲۸ ۱۱:۲۹

مسئول محترم ، برادر بزگوار، برخی از مطالب نه توهین است نه استهزا ونه خواسته ناحق و غیر قانونی ونه ... فقط مطالبه حقوق حقه شهروندی است ولی چون عمل نشده و به اصطلاح پشت گوش انداخته شده و بارها و بارها نوشته شده ولی مسکوت مانده و احیانا اگر در ده ها مورد یکی را جواب داده شده آنهم جوابی با دلایلی بنی اسرائیلی . چون جواب و عملی نیست بهترین و آسان ترین عکس العمل را در سانسور و مسکوت گذاشتن میدانید غافل از اینکه اعتبار خود را نابود میکنید ، بدانید و آگاه باشید کسی که مطالبه حقی میکند به لحاظ رعایت سلسله مراتب اداری از منطقه شروع میکند وقتی عملی ندید و جواب معقولی نشنید مسلما دیگر راهها بسته نیست چه بسا دیدید از استانداری ویا حتی از وزارت کشور مورد باز خواست قرار گرفتید .پس چه بهتر که با مردم رو راست باشید به پیشنهادها و درخواست ها ارج نهاده و عمل نمایید و در غیر اینصورت استدلال منطقی داشته باشید .«««آیا در این مطلب کسی مورد استهزا قرار گرفته ؟!!؟ و یا این مطالب خدای ناکرده بویی از اهانت دارد ؟!!؟ ولی به احتمال قریب به یقین تایید نخواهد شد .

۹۹/۲/۲۲ ۱۳:۴۰

بنظر شما استدلالشان خوب است یا بد؟شما اینطور میخواهید القا کنید که استدلالشان نادرست است.
شما روابط عمومی باش نه هوادار طرح
گذشت زمان بهترین داور است اما آن موقع شهردار و روابط عمومی اش قابل پیگیری نیستن با قوانین موجود

با سلام و احترام

این رویه ثابت روابط عمومی شهرداری میانه است که نظراتی که حاوی توهین و اهانت و به استهزاء کشیدن بحث های مطرح شده باشد نمایش داده نمی شود.

با سلام و احترام

با احترام ویژه به نظر مخاطبان محترم اعم از مخالف و موافق طرح، دلیل تأیید اینگونه نظرات این است که ناظران، سطح استدلال مخالفان طرح های شهری را به روشنی دریابند.

۹۹/۲/۲۲ ۰۸:۳۶

همشهری عزیز اونجا رو فروخته اند. کجای کاری؟

۹۹/۲/۲۲ ۰۸:۳۳

سلام سانسورچی

۹۹/۲/۲۱ ۱۸:۴۸

مشکل مردم میانه و حتی مقیاس بزرگتر کشورمان اینست که فراموشکاریم.خیلی زود بلاهایی که سرمان می آید را از یاد میبریم.
تا همین چند وقت پیش میگفتند بودجه نیست و تبریز و تهران سهممان را بالا میکشند.حالا ما فرمانداری ویژه شدیم و در حد استان باید بودجه و امکانات داشته باشیم.
چطور میشه میانه یک درصد از تغییرات مراغه یا تبریز یا زنجان را بخود نمیبیند؟مشکل کارمان کجاست؟
نه اینکه ما با کارهای بیهوده و کم اهمیت و خرجهای ریز کل بودجه و امکانات را از دست میدهیم!
لازم است مردم و مسئولینمان اولویتهایشان را عوض کنند.درست است محل تفریح و گردشگری مناسب در میانه کمتر داریم اما نباید ایجادش دغدغه اولمان باشد.مشکلاتی مانند ساخت و ساز و عوارض و بالا بودن نرخ بافت های قدیمی و نیازمند بازسازی میتواند از اولویتهای شهری باشد.طرف صاحب خانه است اما چون خانه اش قدیمی است و قابل سکونت نیست و نمیتواند هزینه پروانه ساختش را جور کند مجبور شده آنرا ول کند و اجاره نشین شود.
اولویتهایمان باید عوض شود

۹۹/۲/۲۱ ۰۸:۵۷

شهرداری قبل از سنگ فرش کردن به فکر احداث چندین پارکینگ در خیابان بانک ملی باشد.
بهترین محل برای احداث پارکینگ ، زمین واقع در ورودی خیابان بانک ملی است

۹۹/۲/۲۱ ۰۳:۵۹

اگر حیف و میلی صورت بگیرد بنده بشخصه از طریق دستگاه قضایی شکایت خواهم کرد از مسببین این حیف و میل.
آیا مسئولین امر حاضرند این تعهد را دهند که این تصمیم درست و مفید خواهد بود؟شهرداری که مزایای بیشتری برایش آشکار میشود

۹۹/۲/۲۰ ۲۱:۱۰

خیلی خوبه به فال نیک می گیریم یا علی
یه پیشنهاد:
یه زمین هست روبروی اداره آموزش و پرورش،اونجا را هم پارکینگ طبقاتی کنند.

۹۹/۲/۲۰ ۱۶:۴۲

اجرای این طرح برای شهر که قلب آن از ترافیک به نفس افتاده است دمیدن روحی دوباره به پیکر نیمه جان میانه است.
هرچه درباره زیباسازی مرکز شهر انجام دهیم باز هم کم است
الان مسیر اصلی بازار سرپوشیده از محل شیرآب گرفته،میدان تره بار تا دره خرمن نیازمند نگرش زیبامندانه است تا این بخش از شهر هم لباس عافیت بر تن کند.

اخبار روز