کد خبر: ۹۵۴۴۲
۵۹۴ بازدید
۶ دیدگاه (۴ تایید شده)

با تدبیر دادستان میانه اختلاف شهرداری با تعاونی مسکن نیروی انتظامی تعیین تکلیف شد

با تدبیر دادستان میانه اختلاف شهرداری با تعاونی مسکن نیروی انتظامی تعیین تکلیف شد

jalase kooye entezami dadsetan

با ابتکار عمل دادستان عمومی و انقلاب شهرستان میانه و ورود به ماجرای اختلاف تعاونی مسکن پرسنل فرماندهی انتظامی و شهرداری میانه، اختلاف دو طرف بر سر تعیین تکلیف آسفالت معابر کوی نیروی انتظامی حل شد.

در جلسه ای که با دستور دادستان میانه به منظور تعیین تکلیف آماده سازی و آسفالت معابر کوی نیروی انتظامی با حضور شهردار، رییس اداره مسکن و شهرسازی، رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و مدیر عامل تعاونی مسکن نیروی انتظامی و کارشناسان ذی ربط در محل دادگستری تشکیل شد، موضوع انجام آماده سازی و آسفالت معابر این کوی تعیین تکلیف شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میانه: دادستان میانه پس از استماع اظهارات طرفین و بررسی قوانین مربوط به اجرای طرح های آماده سازی محلات تازه تاسیس در محدوده و حریم شهرها مقرر نمود اجرای آماده سازی و آسفالت تمامی معابر، شوارع و کوچه های کوی نیروی انتظامی بر عهده تعاونی مسکن نیروی انتظامی بوده و دو معبر اصلی این کوی که در نقشه طرح تفصیلی شهر موجود است بر عهده شهرداری باشد.

بر این اساس آماده سازی و آسفالت دو خیابان 20 متری و 16 متری موجود در این کوی که برابر نقشه طرح تفصیلی جزو معابر مصوب شهری می باشند بر عهده شهرداری و مابقی معابر و شوارع شامل معابر، خیابان ها و کوچه های حاصل از تفکیک قطعات بر عهده شرکت تعاونی مسکن نیروی انتظامی می باشد که ظرف مدت دو سال و با اخذ هزینه از صاحبان املاک واگذار شده به انجام خواهد رسید.

محمود محمودیان دادستان میانه در این جلسه بر ضرورت هماهنگی تمامی دستگاه ها و نهادهای عمومی و خصوصی و تعاونی های مسکن برای حل مشکلات مردم تأکید کرد و گفت: شهرداری و تعاونی های مسکن ساز باید با سرعت بخشیدن به روند اداری و اجرایی امورات شهرسازی مسائل و مشکلات تعاونی های مسکن را در اسرع وقت حل کرده و خدمات مورد انتظار مردم را فراهم سازند تا با گذشت زمان درگیر تبعات بعدی نشوند.

شهردار میانه با تقدیر از اهتمام دادستان میانه به حل مشکل فیمابین شهرداری و تعاونی مسکن نیروی انتظامی بر عزم شهرداری برای حل مشکلات شهرک ها و کوی های احداثی توسط دیگر تعاونی های مسکن نیز تاکید کرد و گفت: همانگونه که از قبل هم برای انجام وظایف قانونی خود در این رابطه اعلام آمادگی کرده بودیم برای حل مشکلات دیگر تعاونی های مسکن نیز آمادگی داریم و هر مسئولیتی که مطابق قانون بر عهده شهرداری باشد را انجام خواهیم داد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۲/۲۷ ۱۷:۱۴

چشمتان روشن آقای شهردار و آقایان اعضای شورای شهر ، در شهری که شما مسولش هستید در خیابانهای شهر گله های گوسفند می چرانند و در محل فضای سبزش اسب و گاو می بندند . افتخار کنید به این مدیریت شهری

۹۹/۲/۲۷ ۱۷:۰۵

جناب اقای مهندس میرزایی شهردار محترم و اعضای محترم شورای شهر ، به هر مسله ای که نباید دادستان محترم ورود نمایند ، محض رضای الهی به وضعیت اسفار خیابان سعدی شهرک اندیشه توجه نمایید ، نکنه منتظر مراجعه دسته جمعی اهالی به دفتر دادستانی هستید ، واقعا وجود چنین خیابانی مایه ننگ است خیابانی که بیش از بیست و پنج سال است رنگ آسفالت به خود ندیده ، آلودگی و بوی تعفن کانال بزرگ و روباز فاضلاب و گرد و خاک و گل ولای و چاله چوله های این خیابان دمار از روزگار مان در آورده است . تکلیف خرابه های متروکه موجود در این را مشخص نمایید اگر اتفاقی در این خرابه ها روی دهد آیا شما مسئول نیستید ، تا کنون چندین وسیله نقلیه در داخل کانال سقوط کرده اند آیا منتظرید فردی یا افرادی در اثر سقوط به داخل کانال جان خود را از دست بدهند ؟ پس علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد.

۹۹/۲/۲۶ ۱۱:۴۱

با سلام
لطفا در مورداسفالت خیابان های شهرک راه اهن هم تصمیم گیری واطلاع رسانی شود

۹۹/۲/۲۲ ۱۵:۱۴

آقای دادستان محترم
باسلام ودعای خیر.
عاجزانه خواهشمندیم بحق این شبهاي عزیز به ماجرای کوی پزشکان و آب و فاضلاب هم ورود نمایید. بیش از شانزده سال است این مساله لاینحل مانده است.
باتشکر

اخبار روز