کد خبر: ۹۵۷۴۰
۷۹۰ بازدید
۱۲ دیدگاه (۱۱ تایید شده)

روکشی آسفالت خیابان شهید ستار میرزایی انجام شد

روکشی آسفالت خیابان شهید ستار میرزایی انجام شد

asfalt sh.sattarmirzaei bahmanAbad

کار آسفالت ریزی معبر اصلی کوی شهید ستار میرزایی  انجام شد.

با تصویب شورای اسلامی شهر میانه و با همت معاونت عمران، معماری و شهرسازی شهرداری میانه عملیات روکشی آسفالت خیابان شهید ستار میرزایی (معبر اصلی محله بهمن آباد) انجام شد.

شهردار میانه در بازدید از این پروژه گفت: از ابتدای سال 1399 بیش از 15 هزار متر مربع آسفالت ریزی در سطح شهر میانه به انجام رسیده است.

asfalt sh.sattarmirzaei bahmanAbad 4asfalt sh.sattarmirzaei bahmanAbad 4asfalt sh.sattarmirzaei bahmanAbad 4asfalt sh.sattarmirzaei bahmanAbad 4asfalt sh.sattarmirzaei bahmanAbad

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

با سلام و احترام

فعلا چنین طرحی مطرح نیست.

۹۹/۳/۸ ۲۲:۵۱

من شنیدم اونجا تبدیل به بازار شده و قراره آینده،مسقف و کف پوش شود. حالا نمیدونم چقدر درسته
روابط عمومی محترم شهرداری میانه آیا درسته؟

۹۹/۳/۶ ۱۶:۴۷

خیلی عادلانه است احسنت !! ، سال گذشته خیابان فردوسی فرهنگیان را آسفالت کردید خدا وکیلی آسفالت آنجا مگه ،چه مشکلی داشت !؟ چون خودم ساکن آنجا هستم و برایم کاملا ملموس بود مثال میزنم . این محل در مقایسه با خیلی جا های دیگر وضعیت آسفالتش نه تنها بد نبود بلکه خیلی هم بهتر بود و اعمال نفوذی که شد مجدد این خیابان را آسفالت کردند بنده عکس خیابان را دارم که کارگران مشغول آسفالت هستند جای آسفالت شده با سایر جاها فقط از لحاظ رنگ فرق دارد در صورتی که در اواخر پاییز برای بردن فرزندم به سالن ورزشی که از طریق مدرسه سالن گرفته بودند گذرم به طرف سالن ورزشی پوریای ولی در اوایل شهرک اندیشه افتاد که راههای منتهی به آنجا واقعا افتضاح بود در صورتی که چندین سرویس مدارس هم به آنجا رفت و آمد میکردند با خود گفتم کاش پنج سال دیگه هم خیابان ما را آسفالت نمی کردند ولی در عوض اطراف این سالن را آسفالت میکردند ، باور کنید وقتی که مینی بوس های سرویس ، دانش اموزان را پیاده کردند و شروع به حرکت کردند در آن خیابان سرازیر خاکی که چمتاسفانه اسمش را نمی دانم چنان گرد وخاکی بلند شد که مجبور شدم توقف کنم تا سرویسها رد شوند و من بتوانم مسیر را ببینم حالا آسفالت خ شهید میرزایی هم عین همین جریان است ، خودتان قضاوت کنید انصافا کدام مستحق آسفالت است خیابان خاکی یا خیابانی با آسفالت نه چندان از بین رفته ؟عدالت آن است که خیابانها و معابر نیازمند به آسفالت را شناسایی و اولویت بندی کرده و به اطلاع عموم هم برسانید که مثلا خیابان فلان با الویت فلان در محدوده زمانی فلان آسفالت یا روکش خواهد شد . حالا دلیل نمیشود بعد از سالیان سال خیابانی در یکی از شهرکها آسفالت شده خدا خیرتان دهد اصولا باید اهتمام زیاد در آباد کردن شهرکها صورت بگیرد تا نه تنها ساکنین شهرکها در آنجا ماندگار شوند بلکه از مرکز شهر هم مردم راغب شوند و بروند در شهرکها ساکن شوند و مرکز شهر خلوط تر گردد مثل سایر شهر های آباد و مترقی ولی متاسفانه در میانه بلحاظ عدم توجه مسئولین به شهرکها ساکنین شهرکها بعد از دو سه سال سکونت و تحمل مشکلات و محرومیتها ی شهرکها مجددا به مرکز شهر بر میکردند . چون در آنجا آسایش ندارند پس سعی کنی آسایش ساکنین شهرکها را تامین نمایید .

۹۹/۳/۶ ۱۵:۰۸

کوچه امام حمعه که نزدیک ترین قسمت شهر به بازار است آسفالت چروکیده ای دارد که جلوبندی را خراب می کند
لطفا رسیدگی کنید

۹۹/۳/۶ ۰۸:۱۶

لطفاً آسفالت زیرگذر شهرک امام را ترمیم نمائید

با سلام و احترام مجدد

معلوم است که اخبار فعالیت های عمرانی شهرداری را دنبال نمی کنید یا اگر دنبال می کنید به خاطر نمی سپارید، بزرگترین خیابانی که از ابتدای سال جاری احداث و آسفالت ریزی شده خیابان موعود در محله حاشیه ای شهرک شهید مدنی است که از محرومترین نقاط شهر و ساکنین محترم آن نیز عموما از اقشار کم درامد و زحمتکش شهر می باشند، شما کدام مسوول را سراغ دارید که ساکن آن محله باشد؟

اینگونه نیست که همه امکانات و پروژه های عمرانی در نقاط خاصی از شهر متمرکز شوند و سایر محلات نادیده گرفته شوند. 

پروژه های عمرانی شهرداری با نظارت و دقت نظر و وسواس فوق العاده بالای اعضای محترم شورای اسلامی شهر به نحوی عادلانه و متوازن در محلات مختلف شهر پخش می شوند تا همه شهروندان محترم از خدمات شهری متعادل بهره مند شوند.

۹۹/۳/۵ ۱۲:۴۵

استاد،هیچ نظری در ارتباط با پیام من نداشتین؟

۹۹/۳/۴ ۰۹:۰۷

پس چرا در سایر محلات که وضعیت خیلی بدتر از آنجا را دارند عملیات عمرانی انجام نمیشود ، آنجا آسفالت داشت و قابل استفاده هم بود در صورتی که خیلی جاها اصلا آسفالت ندارند و از نظر معبر بودن و تردد هم خیلی بر اینجا ارجحیت دارند ، فعل ««عملیات»» شما همانند کسی است که کفش کهنه و کارکرده داشت اما در حسرت تهیه کفش دیگری بود با همین فکر راهی بازار شد در راه مرد را دید که از بیخ پا نداشت آنگاه بخود آمد و استغفار کرد که من باوجود داشتن پای سالم و کفش قابل استفاده قانع نیستم ولی این بنده خدا که اصلا پایی ندارد تا کفشی هم داشته باشد . خدایا توبه . آیا بهتر نیست شهرداری محترم در اینگونه عملیات ها اولویت را مد نظر قرار دهد؟؟؟

باسلام و احترام

در تمامی محلات شهر از مسئولین و مدیران محترم ادارات ساکن هستند و نباید فعالیت های عمرانی شهرداری را به حضور ایشان در محلات ربط دهیم. 

۹۹/۳/۴ ۰۱:۴۷

بالا غیر تا روکش این معبر بخاطر مردم بود؟ یا بخاطر اعمال نفوذ و یا خوش خدمتی به یکی از کارکنان تقریبا ارشد فرمانداری که در آنجا سکونت دارند ؟ انشا ا... که بخاطر مردم بوده ! ولی شک دارم چون تقاضای مردم که اصلا شنیده نمیشود !

۹۹/۳/۳ ۱۵:۴۱

با سلام خدمت شهردار محترم و مسئول روابط عمومی شهرداری
شهرک اندیشه،خیابان پروین اعتصامی،کوچه مسجد،اون حد فاصلی که آسفالت ریزی شده دارای مشکل خاصیه که فقط از عهده بعضی ها بر میومد.
حتی مبلغی پول هم از همه ساکنین مشرف به کوچه تحت عنوان عجیب خودیاری گرفته شد.
در عوض شهرداری بدون کوچکترین زیر سازی آسلفات ریزی کرد،الان کوچه شبیه جنگل شده،
به معاون عمرانی شهرداری مراجعه کردیم،استاد فرمودند با قیچی حلش کنید!!
آقای شهردار لطفا با ماشین شخصی به کوچه ذکر شده رفته و ملاحظه خواهید کرد که این آسفالت باید کلا عوض شده و زیر سازی کلی میخواد.
لطفا رسیدگی کنید

اخبار روز