کد خبر: ۹۵۷۹۶
۱۱۹۳ بازدید
۵ دیدگاه (۵ تایید شده)

هشدار شهردار میانه به مالکین و مدیران مجتمع های آپارتمانی/ سیستم اعلان و اطفای حریق را جدی بگیرید

هشدار شهردار میانه به مالکین و مدیران مجتمع های آپارتمانی / سیستم اعلان و اطفای حریق را جدی بگیرید

mirzaei

شهردار میانه با اشاره به آتش سـوزی صبحگاه امروز در یکی از برج های مسکونی شهر، در مورد رعایت الزامات ایمنی ساختمان های بلندمرتبه هشدار داد. 

به گزارش روابط عمومی شهرداری میانه: مهدی میرزایی مسوولیت قانونی مالکان و مدیران مجتمع های مسکونی و خدماتی در قبال ایمنی ساختمان ها را یادآور شد و گفت: به موجب قانون این افراد در قبال خسارات وارده به ساکنین ساختمان های مربوطه ضامن بوده و مسئولیت شرعی و قانونی دارند. 

شهردار افزود: سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میانه از چندین سال قبل با لیست برداری از برج ها و مجتمع های مسکونی فاقد طرح ایمنی طی مکاتبات مستند با مالکان و مدیران ساختمان ها هشدارهای لازم برای نصب سیستم های اعلان و اطفای حریق را داده و موارد بلا اقدام را به مرجع محترم قضایی گزارش نموده است. 

وی خاطر نشان کرد: مکاتبات مربوط به ساختمان برج میلاد نیز در این زمینه موجود است و از سال 1396 تذکرات لازم به ساکنین این برج داده شده است. 

شهردار هرگونه گمانه زنی در مورد نقص تجهیزات ماموران آتشنشانی در عملیات امداد را رد و تاکید کرد: تیم اطفا و امداد آتشنشانی در عرض کمتر از 3 دقیقه در صحنه آتش سوزی حاضر و بلافاصله حریق را مهار نموده و از افزایش خسارات و وقوع تلفات جلوگیری نموده است اما با این حال خسارت زیادی به ساختمان و خودرو های ساکنین وارد شده است درحالی که اگر این ساختمان به سیستم اعلان و اطفا مجهز بود خسارت به حداقل ممکن کاهش می یافت.

borje miladborje miladborje milad

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۳/۱۰ ۱۶:۰۲

آره بخدا حق باشماست ، ماهانه حقوقش را از بیت المال و از جرائمی که ... از مردم اخذ میکنند تا به اینگونه اشخاص بدهند و .. بخورند و بخوابند ، شهردارمحترم هم که از جریان خبر ندارد ، الله اعلم ، اعتراض میکنی و نظر خودت را مینویسی گوش نمیدهند ، چیزی نمیگویی ، میگویند مردم مطالبه گر نیستند ، جدا آقای شهردار چرا رسیدگی نمیکنید ، بنده هرروز مسیرم همان پاساژ فرجزاده است ، تشریف ببرید نگاه کنید ،اگر مسدود کردن آن راه باریکه ایرادی ندارد اعلام کنید ایرادی ندارد ، خیر اگر سد معبر شده است دستور فرمایید جمع آوری و اقدام قانونی بعمل بیاورند ، خیر اگر میخواهید بی خیال شوید دایره سد معبر را از شهرداری حذف کنید لااقل ماهانه حداقل بیست میلیون هزینه نشود

۹۹/۳/۱۰ ۱۰:۳۴

مسئول سد معبر تو اتاقش نشسته از دور کنترل میکنه سد معبر رو ومامورش هم سوار بر ماشین دو کابین واسه خودش تو شهر میچرخه ای بابا دلت خوشه ها کدوم رفع سد معبر

۹۹/۳/۷ ۱۵:۰۴

روابط عمومی محترم شهرداری سلام علیکم ،

لطفا در خصوص سدمعبر پاساژ فرجزاده جنب پارکینگ فرجزاده روبروی قنادی خاتمی اقدام قانونی بعمل بیاورید ، و رفع سدمعبر از سوی کفش فروشی نبش پاساژ را انجام دهید ، عدم اقدام شهرداری نسبت به رفع سدمعبر موجب بی اعتمادی شهروندان میگردد ، خواهشا اقدام فرمایید و موضوع را به سمع و نظر شهردار محترم رسانده و پاسخ را در همین سایت قرار دهید ، ممنون

۹۹/۳/۷ ۰۸:۱۵

شهرداری محترم وقتی مجوز ساخت برج هایی مانند برج ارگ را داده ، آیا امکانات لازم جهت مهار اتفاقات پیشی بینی نشده مانند نردبان و غیره را دارد؟

۹۹/۳/۷ ۰۷:۵۳

بنام خدا
نوش دارو بعد مرگ سهراب دادن
این حرفا رو به خودتون بگین که باید کارشناساتون کارشون رو درست انجام بدن.در ساختمان های جدید دقت و سخت گیری و برای قدیمی ها بازدید دوره ای و رفع ایراد بزارین......

اخبار روز