کد خبر: ۹۶۳۴۹
۱۰۸۰ بازدید
۲۰ دیدگاه (۱۳ تایید شده)

حضور شهردار میانه در بازار به مناسبت روز ملی اصناف / برای حل مشکلات با مشارکت بازاریان آمادگی داریم

حضور شهردار میانه در بازار به مناسبت روز ملی اصناف / برای حل مشکلات با مشارکت بازاریان آمادگی داریم

rooze asnaf 1399 shahrdari miyaneh 8

شهردار میانه با حضور در بازار و دیدار با اصناف و بازاریان روز ملی اصناف را به آنان تبریک گفت.

مهدی میرزایی در دیدار با بزرگان و ریش سفیدان و کسبه بازار میانه ضمن گرامیداشت روز ملی اصناف، نقش کسبه و بازاریان را در توسعه و پیشرفت اقتصاد شهری مهم و کلیدی عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میانه: شهردار ضمن دیدار با بازاریان از نقاط مختلف بازار بازدید کرد و در جریان مسائل و مشکلات بازار قرار گرفت.

میرزایی بهینه سازی بافت قدیمی بازار میوه و تره بار را اقدامی با مزیت های اقتصادی و سرمایه گذاری بالا توصیف کرد و گفت: شهرداری برای تهیه طرح های بهسازی و اجرای آن با مشارکت بازاریان و صاحبان املاک آمادگی دارد.

شهردار افزود: اجرای طرح پیاده راه در خیابان امام خمینی(ره) می تواند موجب بازآفرینی و تغییرات کالبدی در محدوده بازار شده و ضمن حل مشکلات روزافزون ترافیکی این منطقه رونق و بهره وری این نقطه بااهمیت شهری را بهبود بخشد.

بازاریان نیز در این دیدار ضمن حمایت از اقدامات سازنده شهرداری در اجرای طرح های احیای بافت فرسوده اطراف حرم امامزاده اسماعیل و محله سرچشمه خواستار برخورد جدی با معضل سد معبر و احداث سرویس های بهداشتی در محدوده بازار شدند.

rooze asnaf 1399 shahrdari miyaneh 8

rooze asnaf 1399 shahrdari miyaneh 8

rooze asnaf 1399 shahrdari miyaneh 8

rooze asnaf 1399 shahrdari miyaneh 8

rooze asnaf 1399 shahrdari miyaneh 8

rooze asnaf 1399 shahrdari miyaneh 8

rooze asnaf 1399 shahrdari miyaneh 8

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۴/۵ ۱۳:۰۴

با درود سلام و خسته نباشید ،ممنون میشویم اگر لطف کنید در معیت اصحاب رسانه و تنی چند از مسئولین از جمله از مسولین محترم فرمانداری و مقامات محترم قضایی و مسئولین محترم بهداشت و سلامت و مسئولین محترم نیروی خدوم انتظامی و....با اعلام قبلی از منطقه بازدید داشته باشید و واقعیت هارا به عینه و فی المجلس نشانتان دهیم و حتی اگر مایل باشید در حضور جمع در مسجد محل بحث وگفتگو و تبادل نظر و یا اگر رغبتی نشان دادید مناظره ای هم داشته باشیم تا مشخص شود این مواد از مشکلات نوشته شده که بیش از ده مورد بعنوان نمونه ذکر شده بود جز معضلات و درد های اجتماعی است یا به قول شما سیاه نمایی است!!!!

با سلام و احترام

روابط عمومی شهرداری میانه بازترین پنجره را به روی انتقادها و بیان نکته نظرات منتقدان و کاربران فضای مجازی گشوده است و شما در بین ادارات شهرستان هیچ نهادی را سراغ ندارید که ستون نظراتش تا این حد باز باشد.

بیش از 98 درصد نظرات ارسالی کاربران در حساب کاربری روابط عمومی شهرداری در سایت صدای میانه تایید و برای عموم کاربران نمایش داده می شوند از حدود 2 درصد نظرات باقی مانده که تایید نمی شوند 95 درصد نظراتی است که حاوی توهین و اهانت و بهتان و افترا یا طرح ادعاهای خلاف واقع و کذب است. در موارد اندکی نیز نظرات به دلیل افراط در سایه نمایی و وارونه نشان دادن حقایق و القای فضای یاس و ناامیدی است.

نظر ارسالی شما به این دلیل تایید نشد که با ادبیات تند و گزنده به اعتبار و حیثیت یک محله از شهر تاخته بودید و واقعیت ها را بسیار سیاه تر از آن چیزی که هست بیان کرده بودید و اقدامات شهرداری در آن نقطه از شهر را به طور کلی نادیده گرفته بودید.

تمرکز بر روی قسمت خالی لیوان و نادیده گرفتن قسمت پر آن که از قضا پرش بیشتر از خالی اش هست بسیار مأیوس کننده و شکننده است و باعث تضعیف روحیه اهالی محل و ناامیدی آنان می شود. بگذریم از اینکه باعث دلسردی خادمان مردم نیز می شود و شور و اشتیاق آنان را برای تداوم تلاش و خدمت خاموش می کند.

نقد یک اصل ثابت دارد و آن عبارت است از بیان ضعف و کاستی ها در کنار نقاط قوت تا انصاف و عدالت قربانی خشم و نفرت نشود.

از اینکه با دلسوزی های مشفقانه خود در کنار شهرداری هستید صمیمانه سپاسگزاریم.

۹۹/۴/۵ ۰۸:۲۳

جناب اقای روابط عمومی با عدم تایید و درج نکردن مطالب و نظرات غیر از اینکه شما مغضوب انظار عمومی میشوید و اعتماد عمومی را از دست میدهید نتیجه دیگری ندارد چرا از انتقاد و نوشتن مشکلات شهری می‌ترسید بگذارید مشکلات گفته بشه و شما هم بدون کم وکاست و سانسور و ویرایش و گزینش نظرات را درج کنید تا راه حل پیدا سود وگرنه عمل شما مثل اینست که در مسیری پرتگاه وجود دارد و شما روی آن را می پوشانید مسلما جان عده زیادی را با این کار به مخاطره می اندازید بگذارید پرتگاه دیده شود تا راه حلش پیدا شود . چرا مشکلات مربوط به خیابان ابوذر شهرک امام را درج نکردید.مطمن باشید تا زشتیها زدوده نشوند زیباییها جلوه گر نخواهند شد.این خیابان به یمن بی توجهی مسولین و رویش قارچ گونه مراکز خرید و فروش ضایات مبدل به مرکز آلودگیها و ژشتیها شده است اگر توان اصلا حش را ندارید لا اقل تابلو بورس ضایعات در ورودی آن نصب کنید . تا رهگذران خیابان تصورش نکنند و خدای ناکرده قضاوت ناروا در مورد شهرداری نداشته باشند.!!!!!!

۹۹/۴/۳ ۰۸:۳۸

صبح ظفر نزدیک هست با انتخاب آگاهانه در دوره جدید انتخابات شوراهای اسلامی

۹۹/۴/۲ ۱۹:۵۶

با سلام، متاسفانه یکی از مشکلات اصلی و مهم در اکثر شهرها مخصوصاٌ شهرهای مانند شهر میانه مشکل سد معبر و پارک خودروها در محل های توقف ممنوع و کوچه ها می باشد. که خود مردم و کسبه و مسئولان و مدیران شهر همه به نوعی مقصران اصلی بوجود آمدن این وضعیت می باشند. اگر توجه کرده باشید الان بیشتر کوچه های مرکز شهر مخصوصاً اطراف بازار تبدیل شده به پارکینگ خودروها که باعث ایجاد مشکلات زیاد برای اهالی کوچه ها شده است.

اطراف بازار شهر میانه بهترین پتانسیل را برای درآمدزایی پایدار شهرداری دارد ولی متاسفانه ...

۹۹/۴/۲ ۱۴:۳۸

کف پوش کردن کوی نجاران، ساماندهی میدان قدیم تره بار و مهم تر از همه برداشتن دو مغازه واقع در انتهای کوچه امام جمعه جنب پاساژ هلال احمر و حذف دستفروشان آن ناحیه در جهت رفع مشکلات اطراف بازار از ضروریات شهری است که امیدوارم شهرداری اجرایی نمایند. انشاالله
از طرف جمعی از بازاریان

۹۹/۴/۲ ۱۰:۱۵

تبریک گفتن خوبه ولی کدوم کارها رو واسه بازار کردید اقای شهردار ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!دست اعضای شورای اسلامی شهر قبلی درد نکنه که که در خصوص کف سازی کل بازار سد ومعبر ساماندهی سر در بازار تعمیر اساسی سرویس بهداشتی بازار و ایجاد ابخوری افزایش فلکه های آتش نشانی در داخل بازار و و و که در طول تاریخ بازار چنین خدماتی به بازار نشده بود ولی شما چکار کردید و میکنید فقط شعار و بازدید الکی و عکس انداختن و واسه خودتان روزمه جمع کردن و و و ولی بدانید مردم خادمان خودشان را خب میدانند و می شناسند

۹۹/۴/۲ ۰۷:۵۷

اقای شهردار طرح سرپوشیده کردن کوچه نجاران به کجا رسید؟؟؟؟

۹۹/۴/۱ ۱۸:۳۵

باز هم دم شهردار گرم که بین مسئولان و مدیران شهرستان مخصوصاً منتخبین مردم ( نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای اسلامی شهر و هیئت رئیسه اتاق اصناف شهرستان ) در روز اصناف میان بازاریان و کسبه آمده و این روز را تبریک گفته و از نزدیک از مشکلات بازاریان و کسبه اطلاع پیدا کرده است.
دمت گرم شهردار
قادون دوشسون ...

۹۹/۴/۱ ۱۸:۲۳

آقای رشیدی سلام ، آیا آقای شهردار سدمعبر بازاریان را از نزدیک دیدند ؟ آن خط زردی که کشیده بودند ، دیدند ؟ میدان بازار را نیز دیدند که مغازه ها را به وسط میدان خالی کرده و عبور و مرور را برای مردم سخت تر کرده اند ، دیدند ؟ آن پاساژ فرجزاده را که جنب پارکینگ فرجزاده و نبش بانک تجارت سابق را دیدند که فروشنده کفش هم پیاده رو و هم دو طرف پاساژرا با قوطی های خالی پر کرده و عملا راه عبور و مرور مردم را مسدود کرده دیدند ؟ اگر ندیدند لطفا بفرمایید در نگاهشان تجدید نظر فرمایند ، و اگر دیدند و چیزی نگفتند عملا مجوز سد معبر را صادر کردند که در اینصورت کاش از بازار بازدید نمیکردند و ....

۹۹/۴/۱ ۱۸:۱۲

از آقای میرزایی شهردار محترم شهرمون تشکر میکنم امیدوارم کارهای عمرانی هرچه زودتر شروع شود.
منطقه مرکزی شهر نیازمند توجه بیشتر مسئولین است.

۹۹/۴/۱ ۱۷:۰۹

باسمه‌تعالی

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست

هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود

صحنه پیوسته به‌ جاست

خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد…

 اندیشه و تلاش خدمت گذاران صدیق عمران و آبادانی ایران اسلامی هیچ‌گاه از یادها نخواهد رفت.

دیده بیدار و امیدوار مردم شهر میانه به مسئولان متعهدی دوخته‌شده است که با شور و شعف و حس تعهد و مسئولیت، ضمن انجام‌ وظیفه،درصدد تحقق پاسخگویی به انتقادات مردمی، مجدانه تلاش می‌ورزند.

جناب آقای مهندس میرزایی شهردار محترم شهر میانه

باسلام و درود

احتراماً، بر خود لازم می‌دانیم از همت و تلاش و زحمات شما و کارکنان محترم شهرداری، تقدیر و تشکر نماییم و از صمیم قلب آرزوی توفیقات روزافزون در مسیر توسعه و پیشرفت مدیریت شهری وسعاتمندی و سربلندی شما و همکاران محترمتان را در کلیه مراحل زندگی خواستاریم.

توفیق شمارا ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) و عنایات خداوند متعال خواهانیم.

هیات امنای بازار بزرگ و خیابان های منتهی به بازار

۹۹/۴/۱ ۱۵:۲۱

از شهرداری محترم خواهشمندیم نسبت به پیاده راه کردن خ.امام و بهینه سازی میدان تره بار و میوه اقدامات لازم را انجام دهند تا شاهد زیباسازی شهری در بافت فرسوده مرکزی شهر باشیم.

اخبار روز