کد خبر: ۹۶۴۳۱
۱۳۲۰ بازدید
۹ دیدگاه (۷ تایید شده)

 دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میانه با مسئولان قضایی شهرستان میانه به مناسبت هفته قوه قضائیه

 دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میانه با مسئولان قضایی شهرستان میانه به مناسبت هفته قوه قضائیه

hafteye gazaeye 1399 4

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میانه در دیدار با رئیس دادگستری و دادستان میانه هفته قوه قضائیه را به مجموعه قضایی شهرستان تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میانه: همزمان با هفته قوه قضائیه شهردار و دو تن از اعضای شورای اسلامی شهر میانه به همراه معاونین و مدیران شهرداری با مسئولان قضایی شهرستان میانه دیدار و ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدای قوه قضائیه از زحمات قضات و کارکنان قضایی شهرستان میانه قدردانی کردند.

شهردار میانه با تکریم مقام والای شهدای هفتم تیر و دیگر شهدای انقلاب و دفاع مقدس از تعامل بسیار سازنده و همکاری تنگاتنگ رئیس دادگستری، دادستان و قضات دادگاه های میانه با شهرداری و شورای اسلامی شهر تقدیر و حمایت های قانونی آنان را از اقدامات شهرداری در صیانت از حقوق عامه شهروندان بسیار موثر و ارزشمند دانست و گفت: در بسیاری از پرونده های سنگین حقوقی که برای احقاق حقوق شهر و شهروندان تشکیل شده است قضات محترم دادگاه ها و بویژه رئیس محترم دادگستری و دادستان محترم با حساسیت و دقت و توجه ویژه پیگیر احقاق حق مردم بوده و جلوی خسارت های زیادی را به بیت المال گرفته اند.

رئیس دادگستری و دادستان میانه نیز با اشاره به فعالیت ها و اقدامات اخیر شهرداری در اجرای پروژه های عمرانی و تملک و بازگشایی معابر و اماکن عمومی این اقددامات را قابل توجه خوانده و پشتوانه قانونی را لازمه موفقیت دستگاه های اجرایی عنوان و آمادگی دستگاه قضایی را برای حمایت همه جانبه از اقدامات قانونی و مثبت مدیریت شهری ابراز داشتند.

اصغر فکور وجود نیروهای کارآمد و مسئولیت پذیر در مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر را عامل سلامت و موفقیت این مجموعه قلمداد کرد و گفت: عملکرد شهرداری در دوره اخیر مطلوب بوده است و طبیعی است در کنار رضایتمندی ها برخی شکوه و گلایه ها هم وجود داشته باشد و باید سعی کنیم با افزایش نقدپذیری و درک متقابل این تعارض ها را به حداقل برسانیم.

دادستان میانه نیز گفت: قریب به 13 سال است که در شهر میانه زندگی می کنم و دراین مدت تغییر و تحولات شهری را از نزدیک و با حساسیت دنبال کرده ام و خوشبختانه باید بگویم شهرداری در دوسال اخیر اقدامات بسیار مهم و زیربنایی را آغاز کرده که پشتوانه این اقدامات وجود نیروهای کیفی و کاربلد در مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر می باشد.

محمودیان افزود: اقدامات اخیر شهرداری چشمگیرند ولی کافی نیستند و جا برای خدمت و سازندگی همچنان زیاد است و باید تلاش شود که با همت و ه مدلی و همکاری مستمر بر کمبودها و نواقص شهر فایق آئیم.

حاضرین در این دیدار از تعامل نزدیک و تلاش های دلسوزانه قاضی داورنیا معاون قضایی دادگستری میانه نیز تقدیر و تشکر کردند.

hafteye gazaeye 1399 4

hafteye gazaeye 1399 4

hafteye gazaeye 1399 4

hafteye gazaeye 1399 5

hafteye gazaeye 1399 5

hafteye gazaeye 1399 5

hafteye gazaeye 1399 5

hafteye gazaeye 1399 5

hafteye gazaeye 1399 5

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

با سلام و احترام 

هیچکدام از دو پل که اشاره کردید در حوزه مسئولیت شهرداری نیست. اداره راه و شهرسازی متولی راه ها و پلهای مذکور است.  

۹۹/۴/۹ ۰۹:۳۱

شهر فروشی تو این دوره شورا !!!!!!!!!!

۹۹/۴/۸ ۱۰:۱۴

پل تقاطع غیر هم سطح شهید سلیمانی ضرورت چندانی نداشت.
واجب تر از آن تعریض پل قوریچای ، تعریض پل حصار و ایجاد پارکینگ عمومی طبقاتی در مرکز شهر بود

۹۹/۴/۷ ۱۲:۳۱

فقط بدانید که پل فعلا به هیچ وجه لازم و ضروری نبود میانه به مراتب بیش از پل به چیزهای دیگه لازم داشت و دارد نه خیابان اسفالت خوب داریم نه کوجه های درست حسابی نه پارکی نه جای تفریح وگردشی خبری از تملک معابر نیست کار جدید نیست منبع جدید در امد نیست اصلا نه شهردار نه شورا بفکر منبع در امد هستند فروش سرمایه شهرداری (شهر فروش) تا دلت بخواد و و و و ......!!!!!!!!!!!!

با سلام و احترام

پروژه پل تقاطع غیر همسطح شهید سپهبد سلیمانی از 15 آذرماه سال گذشته کلید خورده که به عبارتی شش و نیم ماه از زمان شروع اجرای پروژه میگذرد.

در این مدت از تعداد 40 مورد شمع کوبی پایه های پل تعداد 33 مورد ان اجرا شده است که با احتساب فاز مطالعاتی پروژه حدود 27 درصد پیشرفت در اجرای پروژه حاصل شده است.

همین میزان از پیشرفت در اجرای این پروژه از نظر کارشناسان ذی ربط و متخصصین پروژه در حد مطلوب ارزیابی می شود و سرعت اجرای طرح برابر استانداردهای اجرایی رضایتبخش می باشد.

گرچه در این مدت بارها به دلیل برخورد با موانع و تاسیسات زیرسطحی نظیر لوله های آب و گاز و مخابرات کار به تعطیلی کشیده و به دلیل نبود نقشه های دقیق تاسیسات گفته شده، به ناچار کار با احتیاط زیاد و کندی پیشمی رود و اگر این توقف ها پیش نمی آمد برابر پیش بینی های مدیر پروژه اکنون می بایست بسیار بیشتر از این حجم کار عملیاتی می شد.

به طور قطع پس از اتمام مرحله شمع کوبی و عبور از توقف های ناخواسته پروژه با سرعت بیشتری پیش خواهد رفت و تا پایان سال جاری شاهد اتمام این پروژه بزرگ عمرانی خواهیم بود. 

۹۹/۴/۴ ۱۷:۱۴

با عرض خسته نباشید محضر شهردار خدوم شهرمان دستور فر مایند دراجرای پروژه روگذر شهید سردار سلیمانی تسریع شود حدود ۹ ماه از شروع پروژه میگذرد ولی چیزی مشخص نیست درصورت امکان پاسخ داده شود.

۹۹/۴/۴ ۰۹:۲۱

سلام
ضمن تبریک هفته قوه قضائیه و تقدیر و تشکر از شهرداری محترم میانه
آقای شهردار، وضع میدان میوه و تره بار قدیم بسیار نامناسب است از آنجا که این قسمت از شهر جزو بافت قدیمی است و مهمانان زیادی به اینجا سر می زنند لازم است که ساماندهی شود.
انشاالله

اخبار روز