کد خبر: ۱۰۶۱۵۳
۱۴۶۹ بازدید
۵ دیدگاه (۵ تایید شده)

کرایه های سال ۱۴۰۰ ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری شهر میانه ابلاغ شد

بدینوسیله به اطلاع شهروندان محترم می رساند به استناد مصوبه شماره ۵ ۱۴۰۰/۱/۱۷ شورای محترم اسلامی شهر میانه، نرخ کرایه ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری میانه شامل تاکسی های گردشی و خطی، مینی بوسهای خط شهری و وسائط نقلیه شرکتهای حمل و نقل عمومی مسافری و باری (آژانسهای تاکسی تلفنی ، وانت بار تلفنی ، مینی بوس دربستی ، حمل نخاله و مصالح ساختمانی و امداد خودرو) به شرح ذیل اعلام می گردد.

از عموم شهروندان فهیم و ارجمند تقاضا دارد درصورت مشاهده هر گونه تخلف از اعضای ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری ، مراتب را به سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری میانه با شماره تلفن ۵ـ۵۲۲۵۶۱۲۴ و یا از طریق وب سایت سازمان به آدرس www.mianehtransport.org اطلاع دهند.

ضمناً کرایه ها از تاریخ ۱۴۰۰/۲/۱۱ قابل اجرا می باشد.

کرایه تاکسی ها (فایل PDF)

کرایه مینی بوسها و آژانسها (فایل PDF)

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

همشهری محترم

جهت بررسی میزان شارژ باقی مانده و مبلغ کسر شده توسط هر راننده تاکسی، می توانید به کیوسک مجری طرح واقع در میدان آزادی مراجعه و اطلاعات کامل را دریافت نمائید.

۰۰/۲/۸ ۲۰:۰۶

سلام . شما لطفا به همون دستگاه الکترونیکی که ذکر فرمودید برسید تا بنده نیز خیالم راحت بشه و کارت تاکسی خودم و خانواده ام را شارژ کنم . پول مفت ندارم که شارژ کنم و هنوز یکی دو بار استفاده نکرده شارژم خالی بشه و هرجا که مراجعه کنم الاف که هیچ نتونم جواب قانع کننده ای دریافت کنم .

با عرض سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات ، با عنایت به اعمال درصد جهت افزایش نرخ کرایه ها ، کرایه برخی مسیرها رند نمی شود و این موضوع همه ساله در بحث کرایه ها مطرح است.

لذا این سازمان جهت حل موضوع اقدام به نصب دستگاه پرداخت الکترونیک کرایه ها (کارت خوان) بر روی تاکسیها کرده که علاوه بر حل موضوع ، از تبادل وجه نقد ، اتلاف زمان و ... پیشگیری می نماید.

لذا از همشهریان محترم تقاضامندیم نسبت به تهیه کارت جهت پرداخت کرایه ها اقدام نمایند.

۰۰/۲/۷ ۲۱:۱۱

سن الله رند کرایه قویون!

۰۰/۲/۷ ۱۶:۲۶

سلام اون 1000ریال منبع دعوا راننده و مسافر است

اخبار روز