کد خبر: ۹۷۶۹۷
۵۵۵ بازدید
۵ دیدگاه (۵ تایید شده)

خط کشی طولی خیابان ها و معابر و خطوط عابرین پیاده و رنگ آمیزی سرعت کاههای سطح شهر میانه صورت گرفت

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری میانه از اجرای خط کشی  طولی خیابانها و معابر و  خطوط عابر پیاده و رنگ آمیزی سرعت کاههای  شهر میانه خبر داد و گفت : با عنایت به افزایش روز افزون وسایط نقلیه و طبیعتاً افزایش حجم ترافیک در معابر درون شهری و نیاز مبرم به  حفظ جان عابرین پیاده و ساماندهی ترافیک و تعیین  مسیر عبور خودروها و جلوگیری از بروز تصادفات و اختلال در حرکت خودروها، این سازمان طبق روال سالهای قبل خط کشی معابر سطح شهر میانه  را با مصالح استاندارد (رنگ ترافیکی سرد تک جزیی) و با رعایت قوانین خط کشی توسط واحد ترافیک سازمان به صورت شبانه به طول بیش از  ۱۱۵ کیلومتر به صورت ممتد و  منقطع و رنگ آمیزی خطوط عابر پیاده و سرعت کاههای شهر با رنگ سرد دو جزیی با هزینه افزون بر سه میلیارد ریال انجام داده  است.

مهندس واحدی از صبر و شکیبایی و همکاری شهروندان محترم در طول انجام خط کشی تشکر و قدردانی نموده و سلامتی کلیه شهروندان را آرزومند شدند و در پایان از همه  رانندگان عزیز تقاضا نمودند با حرکت در بین خطوط و رعایت کلیه قوانین راهنمایی و رانندگی سهم خودشان را در کاهش تصادفات ایفا نمایند.

  IMG_7619

IMG_7611

 IMG_7626 

IMG_7632

IMG_7641 

IMG_7649

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۵/۲۵ ۲۳:۳۶

ممنون از این کارتون لطفا از این کارها جاده قره چمن به میانه هم انجام دهید انگار **************

طرح اصلاح هندسی تقاطع انتهای شهرک امام خمینی(ره) (خیابان ابوذر) در حال مطالعه  توسط مشاور ترافیک می باشد که پس از ارائه طرح و تصویب موضوع در مراجع ذیربط، محل مذکور اصلاح خواهد شد.

۹۹/۵/۲۵ ۱۱:۲۹

با تشکر از عوامل شهرداری ، امیدواریم اداره راه و ترابری اقدام به خط کشی وسط و کنار جاده های مواصلاتی شهرستان (بین شهرها و روستاها) نماید
چون خط کشی ها از بین رفته اند

۹۹/۵/۲۵ ۱۰:۱۴

سلام ، باید کمی جدی بود و کارها را سرسری انجام نداد. این خط کشی ها اصلا فایده نداره چون ملاط مواد مصرفی خیلی کم میباشد و تا یکی دوماهه از بین خواهد رفت. بخصوص قسمت جاده ترانزیت که هم اکنون تقریبا از بین رفته است.

۹۹/۵/۲۵ ۱۰:۰۵

سلام خدا قوت مهندس واحدی عزیز کار خوب و در کمترین زمان انجام شد تشکر از همه عزیزان ، لطفا به ساماندهی سه راهی آخر خیابان ابوذر در شهرک امام هم اقدام نمایید جای بسیار خطرناکی شده است يعنی تبدیل به محل حادثه خیز شده است ،چندین بار هم نوشتیم ولی تا کنون اقدامی نشده است . لطفا بذل توجهی هم به این محل بکنید راه دوری نمیرود جان و مال خیلی ها را با اصلاح این سه راهی خطرناک حفظ خواهیدکرد.««با تشکر راننده.»»

اخبار روز