کد خبر: ۱۸۵۴۲
۷۴۷ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

آغاز نام نویسی مرحله دوم در کاروان های عمره

۱۳۹۲/۱۱/۲
۱۳:۳۴

مرحله دوم نام نویسی در کاروان های عمره مفرده از ساعت 8 صبح امروز- چهارشنبه- آغاز شده و متقاضیان می توانند به دفاتر خدماتی زیارتی مجاز سطح استان خود مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج ، مدیر کل برنامه ریزی پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت با اعلام این مطلب گفت: مرحله دوم اعزام زائران ایرانی به عمره مفرده از 8 فروردین ماه تا پنجم تیرماه 93 انجام می شود.

حسن سرخوش افزود: نام نویسی استانهای اردبیل، آذربایجان غربی، ایلام، کرمانشاه، بوشهر، خوزستان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، کردستان، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، گیلان، مازندران، هرمزگان، همدان و گلستان از امروز آغاز شده است و متقاضیان می توانند به دفاتر خدمات زیارتی مجاز سطح استان خود مراجعه کنند،

مدیر کل برنامه ریزی پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت افزود: اطلاعیه ثبت نام از دو روز قبل در استانها ارائه، ظرفیت و تاریخ پرواز نیز اعلام شده است.

سرخوش با اشاره به اینکه در هفته نخست نام نویسی تا اولویت 300 می توانند اقدام کنند، اظهار کرد: از فردا پنجشنبه نام نویسی 10 استان آذربایجان شرقی، اصفهان، چهارمحال بختیاری، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خراسانی شمالی، زنجان، مرکزی، یزد و کاشان و روز جمعه نیز استانهای تهران، قم، قزوین و البرز از ساعت 8 صبح، آغاز می شود.

وی ادامه داد: در صورت تکمیل نشدن ظرفیت، پس از گذشت هفته اول، ثبت نام از اولویت های دیگر آغاز می شود.

مدیرکل برنامه ریزی پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت با یادآوری اینکه ثبت نام تا اولویت 300 برای هفته نخست و از هفته بعد تا اولویت 320 و هر چهار روز 20 اولویت اضافه می شود، گفت: از ساعت 9 صبح روز هشتم بهمن ماه 18 استان وارد اولویت های بعدی می شوند.

سرخوش خاطرنشان کرد: ظرفیت اعزام ها برای هر استانی اعلام شده است که استانهای تهران، خراسان رضوی و اصفهان بیشترین ظرفیت اعزام را به خود اختصاص داده اند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز