کد خبر: ۵۱۷۲۹
۲۹۰۰ بازدید
۴۳ دیدگاه (۳۸ تایید شده)

من هم یک قافلانم ؛

یا با تو میسوزم یا با تو میسازم

۱۳۹۴/۹/۶
۰۱:۱۳

تنهایت نمی گذارم تا بدانند صدای حق تنها نیست. من هم یک قافلان هستم. من هم با عوامفریبی مبارزه می کنم. من هم با فریب و دروغ مخالفم. من هم به لشکرکشی دروغین افتتاح کذایی معترضم.

من هم به اهانت به شعور و فهم شهروندان با تحقق توخالی وعده ها اعتراض دارم. من هم یک قافلانم و در کنارت هستم تا نشان دهم قلم شکستنی نیست. من هم به قافلان ملحق می شوم تا آیندگان نپرسند: چرا وقتی شمشیر قدرت به جنگ با قلم عدالت برخاست، او را تنها گذاشتی. 

من به دریای قافلان ملحق می شوم:

https://telegram.me/manqaflanam

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۹/۹ ۲۲:۵۰

ما همه قافلانيم

۹۴/۹/۸ ۱۲:۰۰

ما همه قافلانیم قادر خان

۹۴/۹/۷ ۲۱:۱۱

من قافلان هستم بر بلندای قافلانتی.  آسوده بخواب که من بیدارم و نمیگذارم عوامفریب شعورت را به سخره بگیرد. من قافلانم چشم بیدار میانه.

۹۴/۹/۷ ۱۷:۳۹

حتما همه داستان بی تفاوتی حیوانات مزرعه نسبت به تله موش را شنیده اید ولی شنیدن دوباره آن خالی از لطف نیست:

موشی درخانۀ صاحب مزرعه تله موشی را دید.به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد؛

همه گفتند:تله موش مشکل توست،به ما ربطی ندارد.

ماری در تله افتاد و زن صاحب مزرعه را گزید و زن در بستر بیماری افتاد.

مرغ را سر بریدند و برایش سوپ  درست کردند.

گوسفند را سر بریدند و برای عیادت کنندگان

غذا درست کردند.اما زن خوب نشد و از بین رفت.

گاو را سر بریدند و و در مجلس ترحیم به مردم غذا دادند.

در این مدت،موش از سوراخ دیوار نگاه می کرد و

به مشکلی که به دیگران ربط نداشت،فکر می کرد.

 

بیایید بی تفاوت نباشیم چون حتما یک روز از این بی تفاوتی ضربه خواهیم خورد.

۹۴/۹/۷ ۱۴:۱۶

۹۴/۹/۷ ۱۲:۳۴

۹۴/۹/۷ ۱۱:۱۷

سلام وعرض سپاس وخسته نباشید به همه روشنگران. عرصه سیاست میانه مخصوصا برادر عزبر آقای حسن زاده امیدوارم راهی که شروع شده نیمه کاره راهها نشود امیدوارم چهره افرادی که فکر میکنن با شعور مردم بازی میکن تا به هدف خودشان برسند امیدوارم چهره افرادی که پشتشان به پول وثروت باد آورده گرم است نه به مردم آشکار شود با گفتن اراجیفی چون از ما خواستن یا اشتباه کردیم اومدیم جبران کنیم یا دیگر مسائل که ارزش گفتن ندارد امیدواریم با روشنگری افرادی صالح انتخاب وبه مهمترین نهاد جمهوری اسلامی رهسپار سازیم یاعلی

۹۴/۹/۷ ۰۷:۴۹

همه تان سروته يك كرباسيد" هم اينكه خوتان باشيد كافيست" به اميد خدا دكتر مددي سخاوتمندتر از اين حرفهاست كه احتراموجايگاه  شما عزيزان را لكه دار كند آفرين بر معلم غيرتمند"

۹۴/۹/۷ ۰۷:۴۸

همه باید قافلان باشند

میانه بیشتر از کم کاری مسئولین از بی تفاوتی مردمش ضربه میخورد

همه باید قافلان باشیم و با بی مسئولیتی و عوامفریبی مقابله کنیم

۹۴/۹/۷ ۰۶:۵۳

حرکت های چند انتظامی در آستانه انتخابات یقیناً نماگر آشفگتی و قطع شدن رشته امید نماینده و اصحاب آن محسوب می شود و جز تزاحم اخلاقی نتیجه ای در پی نخواهد داشت. به نظر می رسد اگر نماینده محترم و اصحاب همین روزهای باقی مانده را سکوت و خویشتنداری نمایند، ضمن اینکه صلاح آناست مردم خود خوب عملکردها را خواهند سنجید. قاعدتا اگر بنا بود کاری صورت بگیرد می باید درطول بازه 4 ساله از همان روزهای اولیه اقدام می شد. ماهم قافلانیم . . .

۹۴/۹/۶ ۲۲:۲۷

طلوع آفتاب را بنگر، پشت آن کوهساران بلند...

اینجا؛ سرزمین دهقان فداکار

۹۴/۹/۶ ۲۰:۲۳

شکایت نماینده ملت علیه ملت شایسته نیست. در قانون مصوب مجلس شورای اسلامی  ، برای  مصادیق مجرمانه ای مانند : توهین ،افترا و تشویش اذهان عمومی  ، تعریف مشخص حقوقی ارایه شده است . اطلاع رسانی هفته نامه وزین قافلان از مصادیق مجرمانه مذکور نیست . اگر نماینده محترم ملت ادعایی بر خلاف اخبار انتشاری قافلان دارد ، برابر قانون مطبوعات دلایل  مستدل و مستند خود را ارایه کند تا مردم  خبر سره از ناسره را تشخیص دهند . به عنوان یک شهروند میانه ای شخصا چندین بار خبر قریب الوقوع آمدن ام آر آی به میانه را از زبان نماینده محترم میانه در محافل و مجامع عمومی شنیده ام. اما تاکنون  این وعده به حقیقت نپیوسته است . شاید نماینده محترم در تحقق این هدف تلاش دارند . انشاالله به نتیجه برسد.

۹۴/۹/۶ ۱۹:۲۴

وقتی حمایت تمام قد دوستان رسانه ای خودم را در راستای گردش آزاد اطلاعات و مبارزه با عوامفریبی با خودم همراه می بینم، به این باور می رسم که زحمت 10 ساله فعالیت مطبوعاتی ام در این شهر بیهوده نبوده است. 

منت دار محبت تک تک دوستان هستم. اگر باور دارید که افشاگری عوامفریبی ها، یک دم به جلو و برای اصلاح امور است. همراهیتان مستدام باد. 

قافلان صفتی ایست برای آنانی که جسارت اظهار نظر دارند. 

منده قافلانام

 

۹۴/۹/۶ ۱۹:۰۷

قافلان و حسن زاده و حسن زاده ها باید در برابر فرار سرمایه گذار پاسخگو باشند............. باید!!!!!!

وگرنه مردم درس عبرتی بزرگ و به یاد ماندنی به انها خواهند داد

۹۴/۹/۶ ۱۸:۵۸

من قافلانی نیستمممممممممممممم

 

چون حق نیست...

۹۴/۹/۶ ۱۸:۵۴

قادرخان

منده قافلانام

تنهایت نمیگذارم قافلان. یا با هم میسوزیم یا با هم میسازیم.

ما بیشماریم

۹۴/۹/۶ ۱۸:۴۶

من یک قافلان نیستم

چون سرمایه گذار در مقاله ایشان رانت خوار معرفی میشود

چون حق مطلب نه آنست که قافلان می گوید

چون یک تنه هر تهمتی که دلش میخواهد به مسئول زحمت کش شهرم میزند

چون حقیقت رسالت قلم را خدشه دار می کند.

چون قلمی که حق ننویسد شایسته حمایت نیست.

یک سوال از قافلانی های عزیزم میپرسم آیا قبول ندارید که آقای حسن زاده سرمایه گذار شهرمان را به خاطر غرض شخصی با آقای مددی رانت خوار خوانده؟

اگر قلم رسالتش را درست انجام داده آقای حسن زاده نگران نباشد 

در ضمن آقای نایبی عزیز شما که رسالت قلم را میدانید این قلم زنی از شما بعید بود.

قلم نمیشکند صاحب قلم قلمش را با انجام ندادن اصل رسالتش میشکند.

آقای مددی حق دارد از حیثیت خود دفاع کند.

من قافلان نیستم چون رسالتش را انجام نمیدهد.

۹۴/۹/۶ ۱۷:۴۹

من هم يك قافلاني هستم

۹۴/۹/۶ ۱۷:۴۶

با این کارهای شما دوگانگی ایجاد شده ونماینده ها هیچ وقت به فکر معضل بیکاری در شهر نمیفتن .فک میکنید اقایان قافلان بااین تخریبها شهر پیشرفت میکنه  .عمرن پشرفت کنه .ماروببین تو چه شهری  زندگی میکنیم

۹۴/۹/۶ ۱۷:۰۰

▼| قــافــلان تنـــها نـیـسـت؛

تا می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید تا بفهمند ما بی‌شماریم...

هرکدام از ما میانه‌ای‌ها یک قــافــلانیم...

ما همه قــافــلانیم یعنی می‌خواهیم بفهمانیم ×|| صدای حق تنها نیست ||×

۹۴/۹/۶ ۱۴:۱۳

من هم قافلان هستم.

۹۴/۹/۶ ۱۴:۱۳

وظیفه همه قلم بدستان است صدای این مردم را که چندین سال است با مشکلات درگیر هستند به گوش مسئولین برسانند

صرفا جهت اطلاع نماینده محترم و حامیان ایشان که .......

شهروند

۹۴/۹/۶ ۱۱:۴۲

نقل قول از مرتضی رشیدی

با سلام خدمت شهروند عزیز

 

با تشکر از پاسختان لطفا این مشکل را که سالهاست (6-7 سال)با آن درگیر هستیم را خواهشمندم با قلم رسای خود به اطلاع عموم برسانید. که بدانند بزرگترین شهرستان استان چه سیستم حمل و نقل افتضاحی دارد. همه شهرستانهای استان ما و حتی استان آذربایجان غربی هر یک ساعت اتوبوس هایی با بهترین کیفیت به مقصد تبریز و بلعکس اختصاص داده اند این درحالی است که تعداد اتوبوس های میانه در طول روز به 5 عدد میرسد.

  جالب اینجاست اصلا ترمینال شهر ما مدیریت درستی ندارند. به عنوان مثال بنده روز جمعه هفته پیش با اتوبوس جناب آقای.... قصد عزم به  تبریز داشتم که قرار بود ساعت 9 و نیم حرکت کنم که بنا به تصمیم خود جناب ..... تا ساعت 10 معطل شدیم که 2 مسافر هم بیاید و ظرفیت اتوبوس تکمیل گردد!! چیزی که از نظر ایشان اهمیت دارد پول است نه وقت مسافران. (از همین جا اعلام می کنم جناب ...... بنده ان نیم ساعت از وقتم را که هدر دادی را حلالت نمیکنم). جالب ترین حرکتی که دیده ام این است که ردیفهای اضافی به صندلی های اتوبوس اضافه می کنند. جناب راننده محترم این کار مصداق کامل کم فروشی است. اتوبوس ها از لحاظ فنی هم مشکل دارند تا حدی که از هر مسافرت احتمالا یکی بین راه خراب شود.

شاید چندی از دوستان این گونه بر من خرده بگیرند که فلانی با سواری مسافرت کن در جواب ایشان بگویم این حق ماست که یک سیستم حمل و نقل عمومی مناسب داشته باشیم علاوه بر این، بنده قصد خودکشی ندارم که با سواری بروم! (خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل) وبهتر است به جای پاک کردن صورت مساله به فکر حل آن باشیم.

من به عنوان یک دانشجویی که سالهاست در این مسیر رفت آمد می کنم تصمیم گرفتم تا این موضوع که به کل فراموش شده را به ذهن بیدار مردم فهیم میانه برسانم.

 

۹۴/۹/۶ ۱۴:۰۷

۹۴/۹/۶ ۱۳:۵۸

قافلان به زیر آب نخواهد رفت. هر یک از ما یک رسانه و هر رسانه یک قافلان است. 

۹۴/۹/۶ ۱۳:۵۳

۹۴/۹/۶ ۱۳:۴۰

اجرای عدالت یعنی توان پاسخگویی،یکی از وعده های آقای مددی در طول تبلیغات انتخاباتی دور قبل،ایجاد فرودگاه در میانه بود!!!!!!!!!!!!

شفاف سازی کنید بیینیم این فرودگاه چه شد؟

کی قراره فرودگاه بزنن؟ اصلا کجا قرار فرودگاه دایر بشود؟!!!

اصلا مگر موقعیت میانه اجازه ایجاد فرودگاه را می دهد؟

با این حال نماینده وظیفه دارد به وعده هایش عمل کند.

شما به جای گل آلود کردن آب،جواب وعده های عملی نشده را بدهید،باقی مسائل مثل شکایت و ... را دادگاه و سیستم قضا خود بهتر میداند چه کند.

۹۴/۹/۶ ۱۳:۳۱

آقای حسن زاده بنده شمارا یکبار هم حضوری ملاقات نکرده ام اما همانند همین روابط عمومی متون و رفتارهای شما را رصد میکنم با این تفاوت که من دکتر و حاجی ای ندارم که رصدم به تعصب آغشته باشد. باید بگویم که وجود شما آقای نایبی ها بسیاری از خواب های خوشخیالانه را در این شهر آشفته می کند.

آقا/خانم روابط عمومی دکتر! این مطالب،این تحرکات و کنش های فعالان سایبری در مورد آقای حسن زاده اسمش حمایت است "حمایت"

من نمیدانم شما هنوز فرق ترس و حمایت را نمیدانید آنوقت گرداننده حساس ترین بخش از دفتر اقای نماینده هستید؟؟!!

اگر امثال قادر حسن زاده ها می ترسیدند و اگر تیم قافلان ترسی از گفته های مستند خود داشت که همان سال اول باید درش تخته میشد!

اگر قافلان می ترسید که بعد از شکایت حاجی شما علیه آگاهی،دیگر بیانیه صادر نمی کرد آنهم تند تر از مطلب قبلی!

این مطالب و مطالب دیگر نشان از آن دارد که آگاهی بیشتر از عوام فریبی مشتری دارد،نشان از آن که اهالی آگاه رسانه (غیر از مشتی امثال...) به دروغ ها پوز میخندند

ترس برای کسانی است که در طول یکهفته از یمین و یسار به قافلان توپیدند و باز دلشان خنک نشد،خنک از اینکه چرا قافلان ابهامات و ایرادات لودرزنی را عیان کرده...

بگذریم گوشی اگر بود که هوشی...

آقای حسن زاده و تیم محترم قافلان دستتان را می بوسم که در قاموس شما همیشه نفع عمومی و آگاهی بخشی و صداقت در گفتار بر موقعیت فردی تان پیشی گرفته است.

از صادق خان نایبی هم ممنونم که در این مقطع حساس دوشادوش صادقین همراه است.

۹۴/۹/۶ ۱۱:۲۹

وقتی روابط عمومی و طرفداران نماینده محترم با زدن تهمت،افترا و با انتشار مطالب و حذف انتقادات که فقط بخاطر منافع شخصی خودشان می باشد به فهم و شعور مردم توهین می کنند نباید پاسخگو باشند و تا انتقادی می شود زود حذفش می کنند اگر عملگرد شما در این چند سال مثبت بوده چه باکی دارید از انتقاد یک شهروند که این چنین با آشفته گی حذف و واکنش تند نشان می دهید

آن را که حساب پاک است از محاسب چه باک است.

حرکت های تبلیغاتی و نخ نما شده در مقابل اجرای عدالت

منطق این دوستان بدین صورت است که یک شخص هر چه می خواهد بی حساب و کتاب بنویسد و به نماینده ملت توهین کند و افترا بزند و آب از آب تکان نخورد

باید در مقابل توهین هایی که کرده اند پاسخگو باشند و اگر هم دروغی نگفته اند دیگر جای نگرانی نیست که این همه دست پاچه شده اید

۹۴/۹/۶ ۱۰:۰۴

مردم جامعه ما یکبار دیگر در اسفند ماه به جهانیانیان نشان خواهند داد که دروغ و عوام فریبی دیگر در جامعه ما خریداری ندارد.                     من هم قافلانم. 

۹۴/۹/۶ ۰۹:۴۱

تنهایت نمی گذارم تا بدانند صدای حق تنها نیست.

منده قافلانام

۹۴/۹/۶ ۰۲:۱۷

من هم از کذاب و بد اندیش و کج اندیش ، مخالفم . من هم با ... بی سواد مخالفم.

۹۴/۹/۶ ۰۱:۵۹

با سلام خدمت همه دوستان و جناب آقای نائبی 

با عرض پوزش از جناب آقای نائبی که این مطلب را این جا می گذارم

دفتر روابط عمومی جناب اقای دکتر مثل فرمول قیمت خودرو یک فرمولی ارائه داده اند که هرچه فکر می کنیم به نتیجه ای نمی رسیم اگر شما دوستان رسیدید لطفا اطلاع رسانی کنید 

طبق نظریه دفتر روابط عمومی

افراد دو گروه هستند

1- افرادی که هویتشان مشخص است

2- گروه دوم افرادی هستند که بدون هویت و صرفا با انتخاب نام مستعار در قسمت نظرات

گروه سومی هم به وجود آمده به طوری که هویت این دسته افرادی که در این گروه قرار می گیرند نه برای درج کننده مطلب مشخص باشد و نه برای خوانندگان و کاربران سایت و هویت این افراد فقط برای مدیران سایت مشخص شده است

گروه اول:افرادی هستند که هویتشان برای مدیران سایت مشخص شده است

گروه دوم افرادی هستند هویتشان برای مدیران سایت مشخص نشده است

وقتی افراد هویتشان برای مدیران سایت مشخص شده باشد در گروه اول قرار می گیرند نشده باشد در گروه دوم قرار می گیرند

حالا  طبق نظریه انیشتن های زمان  گروه سوم از کجا آمده و افراد این گروه چه کسانی هستند خدا داند

 

 

۹۴/۹/۶ ۰۱:۵۵

عاشق آن کسی هستم که عشقش فقط لایک منفی زدن تو سایت

۹۴/۹/۶ ۰۱:۳۸

قافلان

ما همه قافلانیم

۹۴/۹/۶ ۰۱:۳۴

سلام

آن مرد آمد ،آن مرد با امید آمدن جناب پویان فراموش نمیشه!!!

اگر در قافلان تخته هم بشه آن مرد پیدایش نمی شود!!!

۹۴/۹/۶ ۰۱:۲۴

هر کدام از ما یک قافلان هستیم

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز