کد خبر: ۵۵۰۰۱
۲۳۱۷ بازدید
۶۴ دیدگاه

اگر بار گران بودیم رفتیم

۹۴/۱۱/۲۹
۱۱:۱۸

همشهری عزیزم! سلام

نماد و نماینده شهر کهن هفت هزار ساله و مردم اصیل و نجیب آن که فرزندان علامه خونجی و علامه عین القضات میانجی هستند، ردای گشادی بر اندام کمترینی مثل بنده است.

هر چند در سالهای اخیر بارها به مشوقین خود توضیح می دادم که لیاقت این مردم بسیار بالاتر از کمترینی مثل بنده است لیکن به اصرار ایشان وارد این انتخابات شدم. حال که لیاقت و صلاحیت بنده برای انتخابات مجلس دهم رد شد، خرسند از آنم که این بار مسئولیت از بنده ساقط گردید.

اینجانب برای انتخابات مجلس دهم آرزوی رقابتی سالم و برای مجلس دهم آرزوی انتخاب نماینده ای ترجیحاً صالح یا حداقل اصلح می کنم که بتواند با تکیه بر دانش و تجربه مدیریتی چندین ساله، گره های میانه را بگشاید.

از مردم عزیز به ویژه از عزیزانی که در چند ماهه اخیر همراه و همدل با بنده بودند تقاضا دارم به تشخیص شورای محترم نگهبان احترام گذاشته و بدان تمکین کنند و در انتخابات مجلس دهم رأی بر اندیشه و تجربه بدهند. انشاالله تعالی

محمدصادق نائبی

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۱۲/۱ ۱۸:۴۴

جناب آقای مهندس شما شخصیت والایی دارید این منش بزرگ و شخصیت والای شما باعث افتخار ما میانه ای هاست.پویایی و پایایی را برایتان آرزو مندیم.

۹۴/۱۱/۳۰ ۲۱:۴۴

جای بسی تشکر از آقای مهندس نائبی وجود دارد که نظر مخالف خود (آقای شهاب نونهال) را که مغرضانه و با ادبیات نابجا مطلب نوشتند را مطرح نموده و بسیار شایسته پاسخگو بودند.
بسار بجاست که آقای نونهال در گروههایی همچون گروه تلگرامی مشخص گماشتگان آقای مددی و امثالهم (که قبلا به اسم میانه دروازه آذربایجان و شهر دلیران بود و جدیدا به نام خمیر چوخ سو آپاراجاخ مفتخر شده!) با الفاظ بسیار رکیک به جان هم می افتند نهایت استفاده را برده و خودشان را خالی نمایند.
البته خدا رو شکر، با خروج کاندیدای انتخاباتی ایشان گروه بسیار مودبانه تر عمل مینمایند.

۹۴/۱۱/۳۰ ۲۱:۱۶

در پاسخ به آقای شهاب نونهال : شاید سن شما قد ندهد و یا در جایی نخوانده باشید که در اوایل انقلاب یکی از فرزندان آیت الله جنتی رئیس شورای نگهبان که عضو سازمان منافقین بود در درگیری با پاسداران انقلاب کشته شد و آیت الله در خاطرات خور می نویسد که پس از شنیدن خبر کشته شدن فرزندش نماز شکر به جای آورد . این مثال را برای نقض استدلال ایشان اوردم.
مولانا در یکی از غزلیات خود میفرماید:
مه نور می فشاند و سگ بانگ می کند
مه را چه جرم ؟ خاصیت سگ چنین بده ست.
سرشت انسانها متفاوت است بعضی مثل ماه نور می افشانند و بعضی هت مثل سگ پارس میکنند. هیچکدام تقصیری ندارند چون سرشتشان اینگونه است.

۹۴/۱۱/۳۰ ۱۵:۲۶

مختصر رد صلاحیت لره دیققت یئتیردیکده عمومی فیکیرلرین نظرینجه یالنیز بیر نفرین صلاحیتینین رد اولماسیندا سیاسی سبب لرین نقشی وار!
نائبی جناب لاریندان باشقا بوتون صلاحیت آلا بیلمه ین لرین بیرسیرا قانوندان دیشاری عمل لری فیکیرلره سیغیشیر آنجاق نائبی جنابلارینین رد صلاحیتیندن سؤز گئده نده، سیاسی سبب لرین نقشی اولدوغو گؤز اؤنونده دایانیر!

۹۴/۱۱/۳۰ ۰۷:۳۷

جناب مهندس نایبی انشالله در دور بعد....در ضمن یکی از کاربران مهمان نوشته بودن شما 50 رای بیشتر نمیارید . ولی به حول و قوه الهی کاندید مورد نظر ایشون رد صلاحیت شد . خب آخر و عاقبت دروغ اینه مهندس . شما ناراحت نباشید . به امید موفقیت حضرت عالی در سایر عرصه ها ...

۹۴/۱۱/۳۰ ۰۰:۵۵

افسوس و هزاران افسوس فرصتی که با خون دل برای میانه عزیز فراهم شده بود ار کف رفت. 

چگونه جبران این خسارت باید نمود؟

۹۴/۱۱/۲۹ ۲۳:۵۷

ما میانالی ها عادت کردیم که خوبان را در مجلس شورای اسلامی کمتر ببینیم... اما خوبان همیشه خوبند... مهم خوبان هستند چون اگر در کسوت نمایندگی نباشند... در کسوت دیگری حتما کمک حال مردم میانه هستن...

۹۴/۱۱/۲۹ ۲۲:۴۷

آقای مهندس نایبی , شما خستگی ناپذیرید . در دو ماه گذشته به طور متوسط هر روز در 5 روستا سخنرانی و 30 جلسه میانه شناسی برگزار کردید. افسوس که مانع حضورتان در صحنه انتخابات شدند اما شما پیروز واقعی انتخابات هستید. به راهتان ادامه دهید. ما هم صبرمان زیاد است. 4 سال دیگر هم منتظرتان میمانیم.

۹۴/۱۱/۲۹ ۲۱:۱۸

با عرض سلام وامید به فردا چرا که استادی فرهیخته و ارزشمند درعرصه ها وفرصت های دیگر مارا یار می باشد

۹۴/۱۱/۲۹ ۲۰:۴۴

شما از اگاهترين،به روزترين،باسوادترين، وصد البته از اصلحترين كانديداها بوديد...
ولي انگار ايران براي همه ايرانيان نيست.!!

۹۴/۱۱/۲۹ ۲۰:۰۸

شما از اگاهترين،به روزترين،باسوادترين، وصد البته از اصلحترين كانديداها بوديد...
ولي انگار ايران براي همه ايرانيان نيست.!!

۹۴/۱۱/۲۹ ۱۶:۴۶

باسلام واحد ارزوى سعادت وسلامتى براى شما دوست بسىار بزرگوار که صاحب اندىشه وصادق در رفتار وگفتار هستىد اىنک که مقدر شده در کسوت دىگرى در خدمت همشهرىان وهموطنانم باشىد مطمنم در دل وذهن مىانه ومىانه اى ماندگار خواهد بود دوست دارم به حول وقوه الهى دربالاى قله پىشرفت براى مىانه اى ها افتخار آفزىن باشىد

۹۴/۱۱/۲۹ ۱۴:۵۲

با آرزوی موفقیت برای جنابعالی در عرصه ها و فرصت های دیگر/ و احترام به حسن نظر و شخصیت ارزشمندتان در قبول قانون

۹۴/۱۱/۲۹ ۱۴:۲۳

آقای مهندس نایبی.حافظ فرموده .ماهم جامعه هنری میانه بر این باوریم.اوقات خوش آن بود که با دوست بسررفت.در این مدت که خیلی کم بنظر آمد نهایت استفاده د ر زمینه کمال . ادبیا ت .هنر را به ما معر فی و ترتیب آموزش و معرقی بزرگان رافهم نمودید .صحبت نفرمایید رفتیم و فلان .هستید خوب هم هستید وخواهید بود.شادوسلامت باشید.

۹۴/۱۱/۲۹ ۱۴:۱۴

رفتی و رفتن تو آتش نهاد در دل

۹۴/۱۱/۲۹ ۱۴:۱۰

آره تو بار گران بودی آمدی افکار خوشمان را به هم زدی داشتیم زندگی مان را می کردیم خوش بودیم با آسفالت و آب و عیدی و ختم و حرف های ریز به اندازه فضای تنفسی خودمان که سخت بدان خو گرفته بودیم داشتیم می گفتیم درس بخوانید مقاله بنویسید تحقیق کنید سواد رسانه ای داشته باشید بی ریشه نیستید روی ریشه های 7000 ساله چه مانورها که نمی دادیم و چه خوش بودیم و خوش می گذراندیم نمی دانم چرا مثل تندر غریدی بنده خدا در این 15 سالی که مثل نسیم می آمدی و مثل باد می رفتی چه بدی داشت که حالا تمام کاسه کوزه ای های ما را به هم زدی حالا ... تو بار گران بودی خوب شد رفتی برو ...تو چیزی از دست ندادی ما باختیم...سخت خوب شد حافظه ضعیفی داریم و گرنه در این چهار سال بعد چطور بگویم بنویسید انتقاد کنید بخوانید فکر کنید...وبه ریشه هایتان ببالید..

۹۴/۱۱/۲۹ ۱۳:۴۲

جناب مهندس نایبی عزیز ، ما هنوز برسر پیمان و عهد وسوگندیم .
آنانکه صداقت و آزادگی را سرلوحه زندگی خود قرار داده اند همیشه پیروز هستند

۹۴/۱۱/۲۹ ۱۳:۴۱

با شنیدن این خبر خیلی متاسف شدام انشالله در مجلسی دیگر...

۹۴/۱۱/۲۹ ۱۳:۳۷

ميانه ايها به وجود فرهيخته اي مثل جنابعالي به خود ميبالند...

۹۴/۱۱/۲۹ ۱۳:۱۹

آقای شهاب نونهال! لااقل شما بهتر میدانید که آن فامیل دچار بیماری تزلزل رفتاری و توهم افکاری است برای اینکه همین الان هم که دفتردار آقای مددی است سوتی های ایشان را نقل محافل کرده و موجبات تفرج خاطر جمع میگردد.

حضرتعالی نیز کم از ایشان ندارید و اگر راضی باشید تمامی تخریبهایتان علیه آقای مددی را یادآور میشوم!

اخبار روز