کد خبر: ۹۲۰۸۶
۳۰۲۳ بازدید
۱۰۸ دیدگاه

دسته بندی نامزدهای انتخاباتی میانه

۹۸/۹/۱۸
۱۰:۴۴

با نگاهی گذرا و سریع به لیست بلندبالای نامزدهای انتخاباتی میانه می توان نامزدها را حداقل در یکی از دسته های زیر گنجاند:

دسته اول: اشتباه گرفتن آگهی انتخابات با آگهی استخدام

این دسته از نامزدها که دارای شغل پایدار یا درخور نیستند، دنبال یک شغل نان و آب دار هستند. اگر الآن در یک کارگاه آگهی استخدام 2 نگهبان را بدهند، 20 نفر اعلام آمادگی می کنند. نمایندگی مجلس چه کم از نگهبانی یک محوطه دارد که 20 نفر بخاطر این استخدام اعلام آمادگی نکنند؟ جدیداً مدرک فوق لیسانس برایشان ارسال شده است. با همان مدرک و یک قطعه عکس در انواع انجمن ها و سازمان ها عضو شده و آنرا جزو افتخارات و سوابق خود آورده است. برای اینکه سوابق درخشان ایشان خالی از لطف نماند، بصورت خودخوانده خود را مشاور فلان بخشدار و فرماندار و سازمان معرفی کرده است. کیست که این ها را اثبات کند؟ یک بار هم در مرکز دانشگاهی آغکند و ترکمنچای و پیام نور هم درس ریشه های انقلاب اسلامی را تدریس کرده و اسم خود را استاد دانشگاه نامیده است. آیا همین ها برای اغفال مردم و گرفتن رأی کافی نیست؟

 

دسته دوم: چرا من نه؟

این افراد با دیدن صف طولانی ثبت نام نامزدهای فاقد صلاحیت، اولین سئوالی که به ذهنشان خطور می کند این است: نیه من یوخ؟ منیم نه ییم دی؟ منیم نه ییم اوننان اسگیح دی؟ همین انگیزه کافیست تا آن مدرک فوق لیسانسش را که جدیداً از دانشگاه آزاد مرکز ... ابتیاع کرده، دستش بگیرد و به فرمانداری مراجعه کند.

 

دسته سوم: دریافت صلاحیت شورای نگهبان

این دسته صرفاً با هدف دریافت صلاحیت شورای نگهبان می خواهند تا آخر عمر هر جایی خواستند بروند برگه پرافتخار تاییدیه شورای نگهبان را به چشم مسئولین ادارات فرو کنند و به راحتی استخدام شوند.

 

دسته چهارم: معامله بوسیله کناره گیری

این دسته از نامزدها نه پول تبلیغات دارند، نه انگیزه انتخابات. به احتمال قوی داخل خانواده اش هم موفق به کسب رأی همسرش نشود، لیکن می خواهد در روز آخر به نفع کسی که بیشترین حق الزحمه را به او پرداخت کند، به نفع او کناره گیری کند.

 

دسته پنجم: استفاده از مدرک فوق لیسانس

اگر برای دریافت این مدرک فوق لیسانس در کلاسها حضور می یافت، زحمتش خیلی کمتر از دهها التماس به استاد درس و معاونت آموزشی دانشگاه بود. به هر حال نابرده رنج گنج میسر نمی شود. برای خرید یک مدرک باید به دهها نفر التماس کرد. این مدرکی که با این همه زحمت به دست آمده، کجا باید به درد بخورد؟ اصلاً در و همسایه از کجا بفهمند که فلانی مدرک فوق لیسانس دریافت کرده است؟ ناسلامتی آدم کلی دوست و دشمن دارد. بهترین جا همین جاست. ثبت نام برای انتخابات مجلس که شرط اصلی اش داشتن یک مدرک فوق لیسانس است.

 

دسته ششم: ترک عادت موجب مرض است

من یکی از نامزدها را دیدم که یادم افتاد از زمانی ایشان را پای ثابت انتخابات می بینم که من حق رای نداشتم یا شاید رای اولی بودم. انگیزه این دسته از نامزدها، موفقیت نماینده هایی از میانه هستند که پس از چندین دوره نامزدی، بالاخره مردم را خسته کرده و یک صندلی مجلس را اشغال کرده اند. هنوز برای ما مردم میانه، یک معمای لاینحل باقی مانده که: آن صندلی مجلس، خالی بماند خوب است یا یک نفر بنشیند؟

 

دسته هفتم: ایل و تبار بازی

دسته ای دیگر دنبال زورآزمایی ایل و تباری هستند که نشان دهند ایل و تبار اینها گسترده تر از ایل و تبار آنهاست. روستای اینها پرجمعیت تر از آنهاست و از همه مهمتر، ایل و تبار اینها یکدست و متحد است. انگیزه این دسته از نامزدها، موفقیت چندین عضو شورای شهر و برخی نماینده های ایل و تبار باز است.

 

دسته هشتم: طعم شیرین صندلی سبز

این دسته از نامزدها که سابقه جلوس بر صندلی سبز را داشته اند، هرچند برای مردم آب نداشته اند ولی برای خودشان نان داشته اند و همواره در آرزوی جلوس مجدد بر آن صندلی خوش رنگ هستند.

 

دسته نهم: ارزیابی اشتباه

دسته ای از نامزدها همه چیز را در چرتکه می اندازند. اگر راننده است می گوید: من هر روز 30 مسافر به تبریز می برم. در طول سالها شاید 20 هزار انواع مسافر را برده باشم. نصف اینها هم بامعرفت و باشعور و نمک شناس باشند من رأی می آورم. آن یکی چرتکه اش را با تعداد دانشجویانی که برایشان مدرک تقدیم کرده است می اندازد. دیگری 4000 رأی شورای شهر را در 2 ضرب می کند تا رأی کنونی شهر پس از شناختن پتانسیل ها و توانمندی های او در شورای شهر شود. سپس دوباره در 2 ضرب می کند تا رأی روستاها را نیز اضافه کرده باشد و به همین راحتی به عدد 16 هزار رأی می رسد.

 

دسته دهم: بیلاخ به مسئول بالاسر

دسته ای نیز قصد دارند با ورود به مجلس، یک بیلاخ به مسئول بالاسر نشان دهند که در طول سالها کار در آن مجموعه، هیچگاه موفق به ارتقا نشده اند. ذهن او چنین است: بگذار این مسئول بداند اگر او قدر من را ندانست، مردم فهیم و نخبه شناس میانه، قدر مرا دانست.

 

دسته یازدهم: شهوت شهرت

تعداد این دسته بیش از بقیه دسته هاست. اینها دنبال شهرت هستند. بعضی از آنها عاشق دیده شدن هستند. در تصورات و توهمات خود، در جایگاهی بلند ایستاده اند و به هزاران مردم عاشق دست بلند می کنند. پوسترهایشان بر در و دیوار نقش بسته و نامشان بر دلها نشسته. می دانند رأی آنها چهار رقمی نخواهد شد اما دیده شدنشان به هزاران نفر خواهد رسید.

 

دسته دوازدهم: شاید لایق ها, شاید!

اگر نامزدهای 11 دسته قبلی را از کل نامزدها کسر کنیم، ممکن است شاید به یکی دو نفر برسیم که در این قحط الرجالی که خیلی ها حاضر به حضور در مجلس نیستند، می توانند دردی از ما را تسکین دهند. شاید!

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۱۱/۱۲ ۱۷:۲۸

اعضای شورای شهر لابد از جیب باباشون دادن !!!
اگر یک مسئولی اینو ببینه و برخورد نکنه به تک تک میانه ایها مدیونه مرد میخوام الان بیاد همین رو از حلقوم حاکم ظالم بکشه بیرون

۹۸/۱۱/۱۲ ۱۷:۲۵

سلام خدمت دوستان و همشهریان گرانقدر اکنون با در نظر گرفتن اوضاع نابسامان اقتصادی جامعه و مشکلات معیشت مردم ، که حاصل بی تدبیری و کم کاری و خیانت عده ای از مسئولین رده بالای کشوری که تعداد قابل توجهی از آنان از کشور متواری شدند والباقی هم زیر ذره بین دستگاههای امنیتی و قضایی و اطلاعاتی کشور هستند، شورای نگهبان ب آن شد که افراد حریصِ پول و مقام و رانت و... را از دور خارج کند . تا اینجا انتخاب را بر مردم آسان کردند . ولی از بین ایناایی که الان هستند هم به کسی رای میدهیم که واقعا انقلابی و مجاهد باشد و دارای سابقه ی بلند خدمتی بون سوء استفاده باشد.

۹۸/۱۰/۲۳ ۰۸:۲۰

عیب نداره داداش از این چیز ها زیاد پیش میاد تقصیری هم ندارند دست خودشان هم نیست ها وقتی معلوم الحال دیروزی دایه دار حق و عدالت امروزی میشه این چیزها بعید نیست ذیاد به خودتان نیار امروزه این چیزها گویا طبیعی شده

۹۸/۱۰/۸ ۲۰:۱۷

در موضوع رسید گی به دانش آموزان بی بضاعت محرومترین و فرسوده ترین دبستان حاشیه شهر میانه (باهنر) از آقایان فایقی، هاشمی،مظفری میانجی، داعیه داران نامزدی نمایندگی مردم محروم، فرزندان مرحوم احمد میانجی، آقای اشراقی، آقای شجاعی ، آقای شهبازی ، آقای چاووشیان چرا در این موضوع حرکتی یا خبر هوشی ازشون دیده و شنید ه نمی شه؟
آقای مهندس نایبی لطفا خودتون وارد این گود بشین و اونارو رو این موضوع متمرکز کنین شما که با آقای جهانگیری نیز در ارتباط هستین.

۹۸/۱۰/۶ ۱۱:۲۸

آقای وزیر و مسئولا لطفا یه سری هم به ما اهالی محلات پایین شهر میانه بزنین و وضع یکی دو مدرسه بسیار کهنه و قدیمی که بچه هامون توش درس می خونن رو از نزدیک ببینین.
خدا وکیلی خود شما مسئولا می ذارین بجه هاتون تو این مدرسه های فرسوده درس بخونن؟؟؟؟؟
با همت همه اهالی شهرستان میانه اسفندماه نماینده هایی این دوره انتخاب می شن که واقعا به فکر محرومین باشن نه فقط در حرف و لباس !

۹۸/۱۰/۱ ۱۸:۲۰

خودتون را خسته نکنین در این شهر خیران و نیکوکاران و چپ و راست و تندرو و میانه رو و ... دیگر خود را به خواب زده اند، امکان ندارد صداتون را بشنون . متاسفانه تعدادیشون هم فقط جاهایی حرکت خودی نشون میدن که کسانی اونارو ببینن !!!
کودکان اون یکی دو مدرسه نیز تا قیام قیامت باید بشینن و تاسف بخورن .
اون آقایونی هم که با مسئولین رده بالای دولت عکس می اندازن و جلسه می ذارن هم قدمی واسه این بچه ها برنمی دارن !
به نظرم چون می گن کودکان دانش آموز اون مدرسه بسیار قدیمی جنوب شهر خونواده هایی مهاجرت کرده از روستاهای بخشای مختلف میانه هستن ، وقت و انرژی برای اینا نذاشته و صرف نمی کنن .
یه دبستون پسرونه واقعا قدیمی و محرومو میون خیابونای بعثت (محله میر خان داغی و قشلاق) و ارتش می شناسم که خیلی خیلی نیازمند حمایت نیکوکارا و خیرین هستن ولی دریغ از مراجعه اهالی نیکوکار ! شهرستان میانه

کاش اصحاب رسانه و فعالان مجازی صاحب فکر با فعالیت رسانه ای خودشون (واقعا بدون توجه به گرایشهای سیاسیشون) تو این کار خیر و واسه اون بچه های محصل و مدرسه بسیار قدیمیشون بیان جلو و وسط میدون .
یعنی ممکنه !!! ممکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مسئولا نهایتا یکی دو سال بعد تو این شهر نثل دهها سال گذشته عوض می شن ولی نام نیک افرادی بجا می مونه و خواهد موند که بی ریا بیان پای کار .
والله مردم و مخصوصا اهالی از روستا مهاجرت کرده ساکن اون مناطق قدردان هستن و نمک نشناس نیستن .
دوستی می گفت تو همون دبستون چند نفر از نماینده های قبلی و فعلی درس خوندن و وارد جامعه شدن.
پس این بچه های نیازمند دبستانی نیز بااستعدادن ولی باید از اونا هم حمایت کر د.

۹۸/۹/۲۸ ۱۶:۲۰

مسئولین و دولت می گوید بودجه و اعتبار برای نوسازی مدارس تخریبی نداریم مردم و خیران به داد فرزندان دانش آموز محروم نرسند پس باید نشست و خد ای ناکرده تلف شدن آینده سازان کوچک شهر و مملکت را دید.
حوزه علمیه ، کارخانه و مسجد و دانشگاه ساختن هم مهم است ولی نیرو و افرادی که در آینده باید این جاها حضور پیدا کنند همین کودکان دانش آموز بی بضاعت محصل در مدارس بسیار فرسوده شهر هستند.
کاش امام جمعه محترم و فرماندار محترم نیز برای یک بار هم که شده به آن یکی دو مدرسه بسیار محروم حاشیه شهر میانه و کودکان دانش آموز شدیدا نیازمندش سری بزنند.(مدارس منخصرا و فقط تیزهوشان و نمونه و شاهد نیستند)
نامزدهای انتخاباتی نیز که همیشه قبل از انتخابات داعیه دار حمایت از محرومین و کودکان دانش آموز بی بضاعت هستند و بعد از انتخابات همه چیز را به باد فراموشی می سپارند !

۹۸/۹/۲۸ ۱۶:۲۰

مسئولین و دولت می گوید بودجه و اعتبار برای نوسازی مدارس تخریبی نداریم مردم و خیران به داد فرزندان دانش آموز محروم نرسند پس باید نشست و خد ای ناکرده تلف شدن آینده سازان کوچک شهر و مملکت را دید.
حوزه علمیه ، کارخانه و مسجد و دانشگاه ساختن هم مهم است ولی نیرو و افرادی که در آینده باید این جاها حضور پیدا کنند همین کودکان دانش آموز بی بضاعت محصل در مدارس بسیار فرسوده شهر هستند.
کاش امام جمعه محترم و فرماندار محترم نیز برای یک بار هم که شده به آن یکی دو مدرسه بسیار محروم حاشیه شهر میانه و کودکان دانش آموز شدیدا نیازمندش سری بزنند.(مدارس منخصرا و فقط تیزهوشان و نمونه و شاهد نیستند)
نامزدهای انتخاباتی نیز که همیشه قبل از انتخابات داعیه دار حمایت از محرومین و کودکان دانش آموز بی بضاعت هستند و بعد از انتخابات همه چیز را به باد فراموشی می سپارند !

۹۸/۹/۲۶ ۱۲:۴۵

جالبه!!!!! میگن همون آقا تو شورای شهر مشت زنی هم میکنه و کلا شورا رو بهم ریخته

۹۸/۹/۲۶ ۰۶:۳۵

خواستم تشکری کرده باشم از مسولین بخاطر ایجاد آب و هوای پاک این روزهای کشور وشهرمان گویا افزایش نرخ بنزین باعث کاهش مصرف آن وبه تبع کاهش آلودگی هوا شده است

۹۸/۹/۲۶ ۰۳:۵۰

با سلام بنده تا اطلاع ثانوی از بین ۴۹ نامزدکه ۳۳ نفر اعلام شده را صراحتا می گویم تنها ترین شخصی را که به عنوان کا بلد واز بدنه دولت واز همه جهت شناخته شده در دولت جمهوری اسلامی است و به عنوان یک شهروند (...) راقبول دارماین یک واقعیت است نه از طرفدارهای ایشونم ونه فامیلهای ایشون ولی بازم هم مرد کهنه کار ودرستکاری است

۹۸/۹/۲۶ ۰۰:۴۷

دولت می گه پول و اعتبار/ بودجه نداره

۹۸/۹/۲۵ ۱۵:۰۷

ساخت مدارس وظیفه دولت است نه اشخاص

۹۸/۹/۲۵ ۱۲:۴۱

یه خانمی اومده کاندید شده از این شهر! طبق قانون یا باید ننه باباش یکیشون میانه ای باشه یا خودش متولد میانه یا 5 سال حضور و اسکان در میانه. کدوم بند در مورد ایشون صدق میکنه؟ با تشکر.

۹۸/۹/۲۴ ۱۴:۱۳

من شاخ در اوردم از اینکه یک عضو شورای شهر میانه زمان تبلیغاتش شورای شهر هی میگفت چنان میکنم چنان نمیکنم با یکی از کارمندان شهرداری میانه ولی الان اومده پاچه خوار همان شخص در ستاد تبلیغاتی نماینده کیش در ستاد ان فرد شده عجب دوره زمانه ای شده ها واقعا

۹۸/۹/۲۳ ۱۶:۱۹

ای کاش این بزرگواران سخاوتمندانه عوض ریخت و پاشهای جانبی درباره دانش آموزان بی بضاعت مدرسه بسیار فرسوده و تخریبی اشان شهید باهنر واقع در حاشیه جنوبی شهر میانه اقدامی می کردند.

۹۸/۹/۲۳ ۱۶:۱۷

ای کاش این بزرگواران سخاوتمندانه عوض ریخت و پاشهای جانبی درباره دانش آموزان بی بضاعت مدرسه بسیار فرسوده و تخریبی اشان شهید باهنر واقع در حاشیه جنوبی شهر میانه اقدامی می کردند.

۹۸/۹/۲۳ ۱۲:۳۸

مردم فقط به فکر انتخاب خود باشید.................

این دسته بندی را قبول ندارم هرکسی مختار است ثبت نام کند همانطور که همه حق رای دارند. اما انتخاب باید به درستی انجام شود. انتخاب با توپ فوتبال و مواد غذایی می شود همین ............!!!!!!! 

۹۸/۹/۲۳ ۱۱:۱۰

سلام يه دسته هم هستند كه همواره با چسبيدن به اين و آن و استفاده ار رانت آدم هايي مانند مهندس هاشمي و مهندس فايقي و شايد افرادي ديگر همواره در پست هاي مختلف و جور باجور كه هيچ سنخيتي با هم ندارد جلوس مي كنند و اتفاقا هميشه هم شاكي هستند هم سوء استفاده از اين بركات مملكت مي برند و هم هيچ وقت هم از شرايط موجودراضي نيستند در شركت هاي مختلف حاضرند و هر سال فقط جا عوض مي كنند و هميشه در حال نسخه پيچپدن هستن بدون حتي يك عملكرد مثبت و عنوان هاي مختلف اعم از استاد - مهندس - فرهيخته و ... را از عوامل خود به يدك مي كشند .

۹۸/۹/۲۳ ۰۹:۱۳

مشت زن تو رینگ ایفای نقش میکنه نه تو صحن شورا اسلامی شهر الان هم اگه تو صحن شورا مشت زن بد دهن پیدا شده و خود نمایی میکنه از بی عرضکی سایر اعضاء ست والسلام

۹۸/۹/۲۲ ۱۷:۵۲

مهندس جان یکی از توانایی های خودتون رو یادتون رفت بنویسید، توانایی دروغ گفتن!!. شما در این توانایی مهارت خاصی دارید و به راحتی میتونستین با عوام فریبی به آرزوی قلبی خودتون برسین. البته این نکته رو هم اضافه کنم، با توجه به خروجی محلس قبلی و فاجعه هایی که آفریدند، نبود شما در آن مجلس میتونه سربلندی برای شما باشه.

۹۸/۹/۲۲ ۱۷:۴۸

احتمالا اون دو نفر شاید شایسته!! هم منتخبینی خواهند بود که شما از آن ها حمایت خواهید کرد!!

۹۸/۹/۲۱ ۰۸:۲۸

همسایه ها را بجان هم که میندازنند هیچ بلکه زمینه ساز یعضی چیزها هم میگردننداز جمله اختلاف بین همسایه های چسبیده بهم واخذ پول زیاد همسایه از همسایه بغل دستی که در مقابل پول واسه اشرافیت ساختمان یا سایه اندازی رضایت نامه صادر میکنند تمامی این مسایل زیر سر مسئولین امر در این قضایا هستند و ما شاهد این جریانات در شهر همیشه هستیم

۹۸/۹/۲۱ ۰۰:۳۴

آقای مشت زن از ماشین شورای شهر استفاده شخصی نکن.ماشالا شورا و شهرداری هم رینگ کرده من نمیدونم کیا به این افراد صلاحیت میدن

۹۸/۹/۲۰ ۱۷:۵۸

برادر عزیز اون ماشین متعلق به شورا نیست و وسیله شخصی رئیس شوراست که از طرف اعضای محترم شورا به ایشون هدیه شده و تبریک مجدد به مردم عزیز شهرمون بابت چنین انتخابهای زیباشون

۹۸/۹/۲۰ ۱۷:۴۲

اکثریت دزقراچی تشریف واردی لار

۹۸/۹/۲۰ ۱۷:۳۹

احسنت
جانا سخن از زبان ما میگویی
فقط اون عبارت صلب نیست سلب درسته

۹۸/۹/۲۰ ۱۶:۳۴

سلام جناب آقای حاجوی فرد ،اینکه پرسیدید: این بی آبرویی برای شهر چه زمانی بپایان خواهد رسید ، باید کارمندان فرمانداری پاسخ بدهند ، نه فرماندار ، چون فرماندار محترم از خیلی موارد بیخبر است ، باید کارمندان شهرداری و شهرسازی خبر بدهند ، چون شهردار محترم از خیلی موارد بیخبر است و نمیداند مسولین رسیدگی به تخلفات ساختمانی چگونه و چرا از تخلفات مالکانی که در حال ساخت وساز هستند چشم پوشی میکنند و منتظر هستند تا همسایگان را به جان هم بیندازند و ... و همسایه نیز به آبروی خود پناه میبرد . باید از اعضای باند باز شورای شهر پرسید که وقتی شهروندی جهت رفع مشکلاتی غیر قانونی که از سوی نهاد و ارگان و شهرداری به شهروند تحمیل میشود و شهروند درد دل خودرا میگوید و همه در ظاهر با تکان دادن سر مهر تایید میزنند اما در عمل دریغ ازیک دفاع و... واینچنین است که شهروند خسته و نالان نفرین سر میدهد ، آری این سوال شما را باید این مسولین پاسخ بدهند

۹۸/۹/۲۰ ۱۶:۰۰

بسم الله الرحمن الرحیم 

سروران گرامی و شهروندان عزیز، ای کسانی که توفیق زندگی در شهر و زادگاه خود را دارید، متاسفانه این نعمت از اینجانب سلب شده، ولی با این حال وقتی قدم به خاک پاک زادگاه خود می گذارم، پشیمان هم نمی شوم از نبودنم در این شهر با تمام علاقه ای که این خاک مرا به خود می خواند، با ورود به این شهر از نامهربانی نمایندگان ادوار گذشته دلخور و ناراحت می شوم، این شهر در حال جان دادن است، نماینده اینده این شهر باید به فکر باشد که آیا این بی آبرویی برای شهر چه زمان به پایان خواهد رسید....

و من الله توفیق

بهزاد حاجوی فرد 

۹۸/۹/۲۰ ۱۳:۴۳

موضع جدید یا خاصی نیست
رم شهر بی دفاع

۹۸/۹/۲۰ ۱۲:۱۲

جریان سوه استفاده از ماشین شورای اسلامی شهر میانه چیه این روز ها هم همش جلو درب ستاد انتخاباتی آقای ............ هستش

۹۸/۹/۲۰ ۱۰:۰۷

باسلام و عرض ادب

دسته بندی  عالی و بجایی بود . 

۹۸/۹/۲۰ ۰۸:۵۹

عرض کردم که من در چندین دسته می گنجیدم و اگر مداقه کنیم شاید باز هم دسته ای شامل حال من بشود.

۹۸/۹/۲۰ ۰۸:۲۰

با سلام جناب نايبي
در پاسخ به نظرخواهي هاي قبلي بيان فرموده بوديد: دنبال دزيافت صلاحيت شوري نگهبان بودم كه ناكام ماندم؟!

۹۸/۹/۱۹ ۲۰:۱۴

یوخ بالامجان اولانمسن گورموسن مگر رحلی بارماغن گورسدیر یانی سؤزوده بو بارماغ تکین رحلیجیم . «««آماندی آیغ سایغ اولون»»»

۹۸/۹/۱۹ ۲۰:۱۱

سلام. من در سه چهار دسته می گنجیدم. یکیش مدرک فوق لیسانسم بود که حیف بود. دوم ارزیابی اشتباهم بود که صدای میانه 20 هزار بازدید روزانه دارد. اگر فقط نیمی از آن بامرام و نمکشناس باشند رای خوبی می توان گرفت. یکی دیگر شعار "چرا من نه؟" بود. 

۹۸/۹/۱۹ ۱۷:۰۵

سلام جناب آقاي نايبي
لطفاً اگر امكان دارد خودتان بفرماييد دوره قبل كه ثبت نام كرده بوديد از كدام دسته هستيد؟!

۹۸/۹/۱۹ ۱۶:۱۶

تقسیم بندی زیبایی است. هرچه فکر می کنم کسی در ردیف آخر یعنی لایق ها نیست.

۹۸/۹/۱۹ ۱۴:۳۷

اولا با اسم واقعی پیام بنویسید لطفا نه اسم دروغین.

ثانیا مورد شما را فقط شفاهاً گفتم نه سند نشان دهم. دلیلش آن بود که شما اخلاق را زیر پا گذاشته و یک نفر را برای من تخریب و برای خودش تحسین میکردید و بالعکس من را تمجید میکردید و پشت سرم تخریب میکردید.

آن روز که پرده ها افتاد و شما برخلاف باطن, ظاهرسازی کردید من گفتم: پس این را چه کنم که همزمان خلاف این ادعا را علیه ایشان میگویید؟

این را گفتم تا شاید تا آخر عمر خوش ظاهر و بدباطن نمانید.

انتقاد تلخ راستین, خیلی زیباتر از تمجید شیرین دروغین است.

۹۸/۹/۱۹ ۱۲:۴۷

جناب آقای نایبی ضمن تشکر از نظرتان، خواهشمندیم شما و دیگر اصحاب رسانه به شفافیت مالی نامزدها ورود پیداکنید تا ایشان اسناد مالی خود را که صرف تبلیغات خواهند کرد به مردم ارائه دهند

۹۸/۹/۱۹ ۱۰:۴۰

شما تصمیم خودتان را گرفته اید.

بنده در جایگاهی نیستم که تعیین تکلیف کنم.

اما این را میدانم که اگر به کسی رای دهم و انتخاب شود تا روز آخر حتی شده در همین سایت پیگیر کارها و وعده هایش خواهم بود.

اگر انتخاب نکنیم چطور میتوانیم بر این شرایط تاثیر بگذاریم؟

۹۸/۹/۱۹ ۰۸:۴۴

جناب آقای نائبی عزیز
ی مورد یادتون رفت: نیه مددی جه یوخام؟؟

۹۸/۹/۱۹ ۰۸:۳۶

الحق که شیر مادرت حلالت باشه، چه خوب ایشون رو شناختین ما یه سابقه‌ی رفاقت 10-15 ساله با ایشون داشتیم سر یه تفاوت دیدگاه و سر انتقاد از یه نفر، ایشون اونقدر عصبانی شدن که تمام ایمیل‌های شخصی که بین دوتامون ردوبدل شده بود، رو تو یه جمع افشا کردن

۹۸/۹/۱۹ ۰۷:۲۱

شرف المکان بالمکین نمایندگان مجلس ورئیس مجلس با افکارشان وعملکردشان وموضعگیریهایشان مجلس را ار راس امور به پایین کشیده اندبه این قضیه باید فکری کرد!!!!!!!!!!!!!!!!

۹۸/۹/۱۹ ۰۷:۱۴

یک سوال دارم که اگر مقدور باشد پاسخ بفرمایید ،


بنده در هیچ چیز از منظر شما صلاحیت ندارم بجز رای دادن ، آیا رای بدهم یا رای ندهم ؟ البته در این چهل سال ثمره ای هم از انتخاب خود ندیده ام چون وضع اقتصادی و استخدامی ومعیشتی شمابزرگواررا با انتخاب خود بدتر کرده ام ، حالا رای بدهم یا ندهم ، فقط یک کلمه پاسخ میخواهد نه بیشتر . ممنون

۹۸/۹/۱۹ ۰۶:۵۷

ضمن تایید نظرات شما به غیر از آخرین بند (وضع امروز کشور نتیجه رای دیروز ماست ...) .

آیا در این چهل سال وضع زندگی شما روزبه روز بهتر شده ؟ یابدتر شده است ؟ اگر وضع شما بهتر شده باید شما رای بدهید ، آیاارزش صدتومان امروز شما همان ارزش صدتومان دیروز شماست ، شما حتما رای بدهید و انتخابتان در این چهل سال انتخاب خوبی بوده است ، آیا قدرت خرید و اقتصاد خانواده شما روزبه روز بهتر شده ، حتما شما رای بدهید ، بنده که در سایه رای و انتخاب شما روزبه روز تنزل کرده ام شما را نمیدانم ، در مورد بند مذکور خدا خیرتان بدهد ، بقول سعدی : ... دگر نصیحت مردم حکایت است بگوشم .

۹۸/۹/۱۹ ۰۱:۴۲

بنده دوره قبل هم فریب نخوردم.بنظر این دوره لازم است یک فرد جوان و پیگیر انتخاب شود.

دوره قبل هم محسنات و زیبایی های خودش را داشت.همینکه یک عده خرج تبلیغاتی زیاد نکردند و وعده ندادند و حتی کاندید نشدند،

شروع یک مسیر و اتفاق های خوب برای میانه است.به امید خدا

۹۸/۹/۱۹ ۰۱:۲۸

نظر آقای پوربهرامی خوب بود ولی یه چیزی کم داشت اونم اینکه همه ادوار مجلس اونطوری بوده ما دیر فهمیدیم که مجلس در راس امور نیست.

۹۸/۹/۱۹ ۰۱:۰۸

درود بر آقای ناعبی عزیز خدا وکیلی تحلیل عالی کردن حق والنصاف دقیقا زدین تو سیبل با این کاندیداها حداقل خیلی هاشون هم صلاحیت نخواهند گرفت چند نفری هم که میماننن آقایان ... هستن انشالله از بین این بزرگواران دو ول دارند وآخرش آقایان ... نماینده میشن

۹۸/۹/۱۹ ۰۰:۵۰

سلام خواستم در جواب آن فردی که خواستید مهندس نایبی را تخریب کند ،عرض کنم که ایشان فردی است در ساحه فرهنگ و ادب آذربایجان و میانه ید طولانی دارد و یک اندیشنمد و متخصص به تمام معناست ،این میانه هست که با امثال ایشان احتیاج ندارد ،وگرنه مهندس نایبی هیچ کم و کسری ندارد که بخواهد با انتخابات و نامزد شدن آنرا جبران کند،نمیدانم ما میانه ایی ها کی دست از نخبه کشی برخواهیم داشت

۹۸/۹/۱۹ ۰۰:۰۰

وقتی که دست و پای شیران بیشه بسته باشد معلوم است که شغال‌ها و روباه‌ها خوش رقصی میکنند و ادعایشان میشود....
تولکولر کوکره‌ییب میدان آختارار
مئشه‌ده آسلانلار اولمایان یئرده

۹۸/۹/۱۸ ۲۲:۵۴

🗳 منشور انتخابات

‏۱. برخی نامزدهای مجلس، هم اکنون نماینده هستند، اگر گفتند در مجلس بعد چنان خواهم کرد، بپرسید چهارسال وقت داشتید، چرا تا الان کاری نکردید؟

۲. حقوق چهارسال نماینده حدود ۵۰۰ میلیون است. نامزدها هزینه‌های میلیاردی امروز را با رأی فروشی در مجلس و زدوبند با اصحاب قدرت جبران خواهند کرد.

‏۳. وظیفه مجلس نظارت و قانون‌گذاری است. وعده‌های اجرای پروژه‌های شهری یا ملی که به ترتیب در اختیار شورای شهر و دولت است را بگذارید پای بی‌سوادی یا دروغ‌گویی یک نامزد که در هر دو حال نافی صلاحیت او است.

۴. برای شناخت نامزدها، به خانواده، اعضای ستاد، موافقان و مخالفان‌شان توجه کنید.

‏۵. تمایل نامزدها به کلی گویی و تکرار مفاهیم است. برای شناخت آنان و سنجش عیار اعتقادشان به شعارها، درباره این افراد و موضوعات به صورت مصداقی پرسش کنید: روحانی، لاریجانی، برجام، FATF.

۶. از نامزدهای شهر خود برای مناظره با یکدیگر دعوت کنید، سطح دانش و بینش افراد بهتر سنجیده می‌شود.

‏۷. وعده‌های نخ‌نمایی چون تقسیمات استانی، مبارزه با گرانی و ساخت پروژه‌های عمرانی از رایج‌ترین شعارهای نامزدها و خارج از اراده و اختیار فردی آنان است؛ اینبار را دیگر فریب نخورید!

۸. برنامه هرچقدر هم خوب باشد، ستادها می‌نویسند و دست فرد می‌دهند. به سوابق و کارنامه افراد دقت کنید.

‏۹. هر فرد همانطور نمایندگی می‌کند که کاندیداتوری کند. زدوبند و فریب این ایام تا پایان نمایندگی امتداد خواهد داشت.

۱۰. وضع امروز کشور نتیجه رأی دیروز ما و بازی در زمین پدرخوانده‌های شهر و رؤسای طوایف است. رأی ندادن یا بد رأی دادن اوضاع را بدتر می‌کند. تنها راه, انتخاب شایستگان با وجدان و دردمند است.

۹۸/۹/۱۸ ۲۲:۵۴

قربونت برم آقا پیام ، نماینده ات را انتخاب کرده بودی که مشکلاتت را بگوید و مطالبه گری بکند اما چی شد نصف وقتش را در سخنرانیهایش به چاپلوسی و ریاکاری صرف کرد و نصف بقیه اش هم که تاثیر گذار نبود ،حالا برو دوباره آزمون و خطا کن ، امیدوارم بازهم فریب نخوری

۹۸/۹/۱۸ ۲۲:۴۴

مدیریت یک چیز اکتسابی و حتی ذاتی است.

ربطی به مدرک و پول وسمت نیز ندارد.یک ریش سفید فامیل یا محله بهتر از ده ها دکتر و مهندس میتواند با در نظر گرفتن طرفین بهترین راه حل را پیشنهاد دهد.

نمایندگی فقط جدال با مدیران و فرماندار و روسای ادارات و برکناری شان نیست.

شهر نیازمند فضای همدلی مسئولین میباشد و جای کار زیاد دارد.

در کنار این دسته بندی ها پیشنهاد دارم نه نفرات را بکوبیم نه وضع موجود را بد جلوه دهیم و دوستانی تائیدش کنند.

به مردم و خودمان کمک کنیم فردی را انتخاب کنیم که لااقل نیتش خیر باشد.اینها با روشنگری افراد اگاه مانند اعضای این سایت و کانال محقق میشود.

مطالبه گری را به مردم یادآوری کنیم.

در نظرات دوست عزیزی گفتن قرار بود کارخانه بسازند یا لوله کشی آب انجام دهند یا ام آر آی بیاورند و...

اصلا نماینده باید برای هر روز کاری این ۴ سال برنامه داشته باشد.در ۴ سال فرصتی برای بررسی و عیب یابی پیدا نمیشود و شبیه ترم های دانشگاه نیست.

کاش مردم قبل از رای دادن، کاندیدا را از خواسته هایشان مطلع کنند و اگر نماینده شد و نتوانست انجامش دهد مواخذه خواهد شد.

ماهانه حداقل دو جلسه موظفش کنیم بین مردم بیاید و به سوالات و خواسته هایشان توجه کند.

همین جلسه های مردمی باعث میشود بعضی افرادی که مقاصد نامناسب دارند از نمایندگی منصرف شوند.

بعضی ها میگویند وظیفه نماینده قانون نویسی است اما بنده به شخصه نماینده را برای گفتن نیازهای و کمبود های شهرستانمان و حل مشکلاتمان انتخاب میکنم.

کاش از همین وسیله استفاده کنیم و مردم را که آگاه هستند را آگاهتر سازیم تا در آینده به فرزندانمان و اشخاص ساکن شهر های دیگر جواب قانع کننده ای بتوانیم بدهیم که علت پیشرفت شهرستانمان نسبت به شهر های اطراف چه بوده است.

۹۸/۹/۱۸ ۲۲:۳۶

جرأت و جسارت شما ستودنی است :)

۹۸/۹/۱۸ ۲۲:۱۱

احسنت.خیلی عالی بود.

۹۸/۹/۱۸ ۲۱:۲۵

چند روز قبل یکی از تئوریسن های اصلاح طلب در محفلی گویا گفته است صرفا برای حفظ چیزی به نام انتخابات بایست در انتخابات مجلس پیش رو شرکت کرد. در جواب امثال ایشان باید گفت: اگر شما استمرارطلبان شرکت نکنید هم باز انتخابات حذف نخواهد شد. یادمان باشد صدام هم انتخابات ریاست جمهوری را برگزار می کرد و با 99 درصد همواره برنده می شد.

۹۸/۹/۱۸ ۲۰:۵۷

ایشان در دو سه دسته می گنجد 😀

۹۸/۹/۱۸ ۱۸:۵۸

تا ز میخانه و می نام و نشان خواهد بود
سر ما خاک ره پیر مغان خواهد بود

حلقه پیر مغان از ازلم در گوش است
بر همانیم که بودیم و همان خواهد بود

بر سر تربت ما چون گذری همت خواه
که زیارتگه رندان جهان خواهد بود

برو ای زاهد خودبین که ز چشم من و تو
راز این پرده نهان است و نهان خواهد بود

ترک عاشق کش من مست برون رفت امروز
تا دگر خون که از دیده روان خواهد بود

چشمم آن دم که ز شوق تو نهد سر به لحد
تا دم صبح قیامت نگران خواهد بود

بخت حافظ گر از این گونه مدد خواهد کرد
زلف معشوقه به دست دگران خواهد بود

۹۸/۹/۱۸ ۱۸:۲۷

جای آنست که خون موج زند در دل لعل

زین تغابن که خزف میشکند بازارش

۹۸/۹/۱۸ ۱۸:۰۵

ازکدام قانون صحبت میفرمایید ؟

۹۸/۹/۱۸ ۱۸:۰۰

دوست ارزشمند و فرهیخته واقعا تحلیل کارشناسی ارزشمندی ارائه دادید که در حد یک کتاب اجتماعی و شخصیت شناسی مفید و سودمند بود ممنون از مطلب بسیار خوبت

۹۸/۹/۱۸ ۱۷:۵۰

با سلام تعدادی با نام جعلی احمد و علی در ذیل این نوشتار کامنت هایی می گذارند لطفا جهت عدم تخریب سایرین نام اصلی خودتان را اگر جرات دارید درج کنید!
مثلا ما هم بگیم قادر یا حسن

۹۸/۹/۱۸ ۱۷:۴۸

می خوام بدونم ... جزو کدامیک از این دسته است؟

۹۸/۹/۱۸ ۱۷:۴۷

عالی بود جناب پوربهرامی.

۹۸/۹/۱۸ ۱۷:۳۷

بعید میدونم شما یک شهروند عادی باشید و بیشتر به نظر میاد در زمزه آن دوازده گروه هستید.

۹۸/۹/۱۸ ۱۷:۱۸

سلام چرا خودتان ثبت نام نکردید؟

۹۸/۹/۱۸ ۱۷:۱۳

این دسته بندی ها ذهنیه و در عمل نمیشود تفکیک کرد قطعا بعضی از این اوصاف شاید در برخیها باشد و شاید هیچکدام نباشد و شاید مخلوطی از این اوصاف و نکته آخر این که در دسته بندیها قانون را زیر سوال نبریم.

۹۸/۹/۱۸ ۱۵:۵۳

سردسته این دوازده دسته: دسته خائنین به مردم، خائنین به شهدای غیر هشت سال، خائنین به شرافت، خائنین به ایران دوستان، خائنین به وطن پرستان و حامی ظلم ستم بی عزتی و بی غیرتی می باشند

توضیحات 1: دسته دوازدهم حتما رد صلاحیت می شود.
توضیحات 2: البته دسته ای که در یادزده دسته قبل است اگر رد صلاحیت شود به عنوان عضو دسته دوازده نگذاریم.
توضیحات 3: کسی که در این انتخابات شرکت می کند جز دسته یازده گانه قرار می گیرد

۹۸/۹/۱۸ ۱۵:۵۳

سردسته این دوازده دسته: دسته خائنین به مردم، خائنین به شهدای غیر هشت سال، خائنین به شرافت، خائنین به ایران دوستان، خائنین به وطن پرستان و حامی ظلم ستم بی عزتی و بی غیرتی می باشند

توضیحات 1: دسته دوازدهم حتما رد صلاحیت می شود.
توضیحات 2: البته دسته ای که در یادزده دسته قبل است اگر رد صلاحیت شود به عنوان عضو دسته دوازده نگذاریم.
توضیحات 3: کسی که در این انتخابات شرکت می کند جز دسته یازده گانه قرار می گیرد

۹۸/۹/۱۸ ۱۵:۴۴

کاش مردم یقه آنکسی که انتخابات قبلی وعده احداث کارخانه در ایده لو را می داد ، می گرفتند ک کارخانه کو ؟ اگر آن شخص قصد خدمت داشت چرا کارخانه را احداث نکرد ؟ عوام فریبی تا کی ؟ خیلی ها وعده وعید دادند!! بسیاری هم تا الان از این حرفا می زنند و باز مردم ب انها رای می دهند ؟ضمنا مگر مجلس در راس امور هست ؟ پس چرا بنزین را گران کردند بدون نظر نمایندگان؟!! بقول پوربهرامی هرچه ارباب بگه همونه ؟!! نمی گویم برای مردم حوزه انتخابیه ، نماینده حداقل اگر برای خود شخصیت قائل بود استعفا می داد!! یک مرد بود آن هم نماینده بوکان بود ک استعفا داد . مردم نمی دانم در کدام جهان سیر می کنند که این مسائل را می بینند و باز ب امید اصلاح می روند ب اینها رای می دهند !!

۹۸/۹/۱۸ ۱۵:۴۳

احتمالا ایشان به اصلاحات ایمان داشتند ولی اشتباه می کردند
ولی کسی که عاقل باشد می داند که: ........ دیگه تمومه ماجرا

۹۸/۹/۱۸ ۱۵:۴۲

یادش به خیر احمدی نژاد گفت آدمهای سالم و متخصص با ما کار نمی کنند. کسی که علیه السلام نباشد و سر خم نکند رد می شود

۹۸/۹/۱۸ ۱۵:۴۱

علی آقا شما بفرمایید اگر میخواستید کاندید بشوید و یا هستید در کدام دسته قرار میگرفتید ؟

۹۸/۹/۱۸ ۱۵:۰۵

من هم نیافتم. برای همین آخرین کلمه اش "شاید" بود.

۹۸/۹/۱۸ ۱۴:۵۹

همه میتوانند نظری مثل دیدگاه شمارا بدهند ، اگر شما نظر و دیدگاه منطقی دارید بفرمایید تا بشنویم وبا سخنان نغزتان دیدگاه آقای نایبی را رد کنید ، و آقای نایبی هم نگفتند که من آدم خوبی هستم ، ایشان نظرشان را گفتند ، شماهم عاقلانه میتوانید دیدگاهتان را بیان بفرمایید نه اینکه طعنه بزنید

۹۸/۹/۱۸ ۱۴:۵۳

پور بهرامی جانون قاشنر ها.

۹۸/۹/۱۸ ۱۴:۴۰

مطالبتان را دو بار بادقت خواندم و دقیقا تجزیه و تحلیل کردم اعضای یازده دسته اول را در اندک زمان لازم یافتم براحتی وبدون تامل اعضای هریک را در جای خود در دسته مربوطه قرار دادم ولی هر قدر به ذهنم فشار آوردم عضوی برای دسته دوازدهم پیدا نکردم لاجرم آن را بعنوان مجموعه تهی در انتهای مجموعه نامزدها قرار دادم . ایا شما میتوانیدعضوی به این دسته دوازدهم پیدا کنید؟؟؟بسم ا...

۹۸/۹/۱۸ ۱۴:۳۶

جناب آقای نایبی ، درود ، مطالبتان خیلی زیبا و پرمحتوا است ، اما چرا در 12 بند ختم نمودید ؟ آخه 12 مقداری مسله سازاست ،😀 ، اما بقول خودمان بالاغیرتا ، نماینده ای که برایش 7 دقیقه فرصت داده اند تا مشکلات اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی ، معیشتی منطقه انتخابیه خودو کشور را به سمع و نظر نمایندگان مجلس و دولت برساند ، 3 دقیقه آنرا باریا وتزویر به تمجید و چاپلوسی بگذراند ، واقعا شایسته است نماینده بشود ؟ بنظربنده اکثر این نمایندگان فقط و فقط و صرفا بخاطر منافع شخصی خود میخواهند نماینده بشوند ، چون تخصصی در اداره امور مملکت ندارند ،

ممنون از مطلب زیبایتان ,😘

۹۸/۹/۱۸ ۱۴:۳۲

این آقای پور بهرامی چه راحت حرف دل همه رو زد ولی یه سئوال چه کنیم
افرادی که به فردای روشن شهر و کشور دلبسته اند چه کنند
به هر حال راهی باید باشد
برخی ازافرادی کاندید شده اند که نه متعهد به اسلام هستند نه اعتقادی به جمهوریت دارند
از چاپلوسی به درگاه صاحبان کرسی بی بصیرت به مقامی رسیده اند و حال خود را صندلی نشین بهارستان میدانند
آقای پور بهرام به واقعیت تلخی اشاره کردند
ولی باز سئوال باقی است چه کنیم تا شرمنده آینده گان نباشیم

۹۸/۹/۱۸ ۱۴:۲۸

نمی دانم این همه دست و پا شکستن برای مجلسی که حتی در ته امور هم نیست چه توجیهی می تواند داشته باشد؟ متاسفانه شان و جایگاه نمایندگی مجلس آنقدر پایین آمده که هر کسی به خود اجازه می دهد که حتی کاندید شود؟ وقتی نخبگان و کاربلدان جامعه از ترس آبرو و ... گوشه عزلت بر می گزینند و خون دل می خورند، معلوم هست که فضا برای چه کسانی و با چه پشتوانه علمی، اخلاقی، مدیریتی و تشکیلاتی فراهم می شود. 

آقای مهندس نائبی عزیز، سپاس به خاطر باریک اندیشی تان. به نظرم باید مطلب پر نغز و پرمغزتان را چندین و چند بار خواند و به عمق فاجعه پی برد. 

از عزیزان کاندیدا هم به عنوان یک شهروند خواهش دارم که به مفاهیم «احساس تکلیف» و «خدمت به مردم» رحم فرمایند. گوشمان پر شده از این مفاهیم ارزشی استثمار شده ...

 

۹۸/۹/۱۸ ۱۴:۲۳

فعلاکه تاییدصلاحیت هابعدازثبت نامه.
چراثبت نام نکردید؟
بسیاری ازردصلاحیت های ادوارگذشته این دوره ثبت نام کردند.

۹۸/۹/۱۸ ۱۴:۲۱

بسیار عالی توصیف کردید دمتان گرم

۹۸/۹/۱۸ ۱۴:۱۴

شیر مادر محترمتان حلالتان باشد فقط نظر شما را پسندیدم آقای پوربهرامی.

۹۸/۹/۱۸ ۱۴:۱۱

آقا قبوله همه مدرکشون رو خریدن، همه دنبال منافع شخصی هستن و همه بدن و فقط شما خوبین 

۹۸/۹/۱۸ ۱۳:۵۳

سلام خدمت دوستان عرض كنم از آقاي نائبي سوالي نفرماييد كه موجبات عصبانيت ايشان فراهم شود ايشان دوست دارند كه همواره خودشان و فرمايشاتشان هميشه مورد تاييد همه باشد چون دوستاني كه دورشان هستند با استاد گفتن و تاييد هميشگي ايشان كاري كردند تحمل نظر مخالف را نداشته باشند پس موجب عصبيت ايشان نگرديم كه غير از عصباني شدن بايد كلمات غير ادبي هم از ايشان ياد بگيريم .

۹۸/۹/۱۸ ۱۳:۵۰

طبق این دسته بندی، هیچ کی در دسته آخر نیست. وامصیبت به شهر ما

۹۸/۹/۱۸ ۱۳:۱۹

در شرایط فعلی مملکت و فاصله کمتر از یک ماه از افتضاح آبان ماه، نامزدهای انتخاباتی یک دسته بیشتر ندارند و همه در گروه "کاسبان کاسه لیس" قرار می‌گیرند. کسی که برای ورود به مجلسی فرمایشی که در راس هیچ یک از امور مملکت نیست و بدون اجازه ارباب حق یک کلمه حرف زدن ندارد داوطلب می شود یا نیت کاسبی دارد یا شوق کاسه لیسی. والسلام.

۹۸/۹/۱۸ ۱۲:۳۰

چنین قصدی نداشتم. اگر عنایت بکنید همان دسته آخر هم وضعیت خوبی ندارند.

۹۸/۹/۱۸ ۱۲:۲۹

دنبال دریافت صلاحیت شورای نگهبان بودم که ناکام ماندم 😀

۹۸/۹/۱۸ ۱۲:۲۵

برای چه باید تایید صلاحیت می شدم؟

۹۸/۹/۱۸ ۱۲:۲۰

واقعا دسته بندی جالب و درستی هست عالیه

۹۸/۹/۱۸ ۱۲:۱۶

برادر خودتان را ناراحت و اذیت نکنید چون قرار بر انجام هیچ کاری نیست چون نماینده هیچ کاره است و هیچ کار را همه می توانند انجام دهند و نیاز به هیچ تخصصی هم نیست .

۹۸/۹/۱۸ ۱۲:۱۴

آقای نائبی شما که سری قبل کاندید شدید در کدام دسته جای میگیرید؟

۹۸/۹/۱۸ ۱۱:۵۸

سخنان متین و درست و دردهای پیدا و پنهان جامعه ماست که از زبان شما گفته شده ممنون

۹۸/۹/۱۸ ۱۱:۵۱

والا من آن یکی دو نفر را هم ندیدم. همه ثبت نامی ها در این دسته ها جا میگیرند. و میانه بدبخت تر میشود

۹۸/۹/۱۸ ۱۱:۴۳

جناب نایبی تحلیل درستی مرقوم فرموده اید و فقط یکی دو نفر جزو دسته دوازدهم می باشند و مابقی دنبال دنیاطلبی و منافع شخصی هستند . به نظرتان واقعأ ارزش دارد این دوره رأی بدهیم ؟

۹۸/۹/۱۸ ۱۱:۴۳

با تشکر از اقای نائبی عزیز
در کل تحلیل خوبی است. ولی به نوعی تقریبا به کل نمایندگان تاخته شد. سوای اینها یک برداشت دیگر می شود کرد که اقای نائبی با تاختن به اکثر نماینده ها که به نوعی غیر مستقیم اسم آنها آورده شد و به راحتی می توان حدس زد که منظور چه کسانی هستند و سعی در تخریب آنها داشته اید.
ولی اقای نائبی شما که از افراد باسواد شهرستان هستید و انتطارات از شما زیاد است هستید، به نوعی میگویید اینها نباشند بقیه رو خواستین انتخاب کنین.
شاید تعدادی از این نمایندگان که غیر مستقیم مشخص هستند شاید در دسته ۱۲ قرار بگیرند کاندیدایی که به نوعی احساس وظیفه می کند باید پشتوانه مردمی و رای در بین مردم داشته باشد بتواند حضور پیدا بکند.

۹۸/۹/۱۸ ۱۱:۳۴

باید ثبت نام محدود شود محدویت سنی زیر چهل سال و بالا ی شصت سال مدارک محدود شود هر مدرکی صلاحیت شرکت نداشته باشد دوره های اجباری به مدت سه ماه با ازمون باشد یعنی با اخذ ازمون ورود به‌مجلس مشروط باشد ..

۹۸/۹/۱۸ ۱۱:۳۰

آقای نائبی سلام
دوره قبل که شما ثبت نام کردین تو کدوم گروه بودین؟
امیدوارم حکایت نطفه و لقمه رو برای پاسخ بنده استفاده نکنین!
ممنونم

۹۸/۹/۱۸ ۱۱:۲۸

بسیار عالی جناب نائبی بسیار بجا و عالی فرمودید و به نکته های مهم و ریزی اشاره کردین تمام نکات در این ثبت نام کننده ها صدق میکند آخه کسی که تو زندگی و مسائل خودش مونده چطور میتونه نماینده مردم یک شهرستان باشه اعتماد به نفس بعضیا واقعاً ایولله داره

۹۸/۹/۱۸ ۱۱:۲۴

لیست کامل کاندیداها (49نفر)را با توجه به اصل عدالت و برابری باید در سایت اعلام کنید یا لیست سی و دو نفره را حذف کنید .

۹۸/۹/۱۸ ۱۱:۱۷

یک دسته هم اضافه کنید آنهایی که همه چیز را به سخره میگیرند و کسی که کاندید شده را مسخره می کنند و فکر میکنند از همه بیشتر میدانند و چه بسا ایشان هم حق خود میدانند که نماینده مجلس بشوند!

۹۸/۹/۱۸ ۱۱:۱۵

خيلي خوب تحليل كردين
به نظر من يدسته هم هستن كلا هيچ نميدونن براي چي اومدن فقط چون پول دارن ميگن يه امتحاني ميكنيم ديگه

۹۸/۹/۱۸ ۱۱:۰۰

آقای نایبی شما چرا رد صلاحیت شدید

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز