کد خبر: ۹۶۱۷۴
۱۲۳۷ بازدید
۵۶ دیدگاه

دو نماینده قبلی میانه را رصد کنیم!

۹۹/۳/۲۵
۰۹:۴۶

برای مردم میانه همیشه دو سؤال در مورد نماینده های دوره قبلی وجود داشته است که اکنون زمان آن است که در مورد دو نماینده دوره قبلی آن را رصد کنیم:

 

1ـ دو نماینده قبلی میانه آقایان فرمند و شیویاری، پیش از نمایندگی ساکن میانه بودند. آیا باز ساکن میانه خواهند بود یا مانند تمامی بدون استثنای نمایندگان 10 دوره گذشته، بار سفر از میانه برخواهند بست؟ در ادوار 9 گانه مجلس، آقایان حججی، سلیمی، پزشکی، حاجی اصغری و مددی، ابتدا ساکن میانه بودند لیکن ترجیح دادند پس از نمایندگی ساکن تهران (آقای حججی ساکن قم) باشند. 

 

2ـ در راهیابی این دو نماینده به مجلس، ابر و باد و مه و خورشید و فلک در کار شدند تا این دو به مجلس راه یابند و در جایگاه مهم نماینده مجلس، همتراز با وزیران باشند. حال که آن ابر و باد و مه و خورشید و فلک در کار نیستند، حتی با داشتن سابقه نمایندگی، انتظار می رود این دو بزرگوار در جایگاه یک استاندار، معاون وزیر، رئیس یک سازمان ملی یا هر پست مدیریت ملی یا استانی دیده شوند. مردم میانه رصد خواهند کرد که این بزرگوار با تکیه بر یک دوره نمایندگی مجلس، در چه جایگاه مدیریتی قرار خواهند گرفت؟ اکثر نماینده های میانه پس از اتمام دوره نمایندگی، حتی در جایگاه یک فرماندار نیز قرار نگرفته اند و مشخص می شود که آنان در سطح یک نماینده ملی نبوده اند و بخت و اقبال ها آنها را به آن صندلی بلند نشانده بوده است.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۳/۲۹ ۲۳:۳۰

1-دید کوتاه مدت و منفعت طلبانه:
مرا به خیر تو امید نیست شر مرسان.
پس بهتر که رفتند.
2- دید بلند مدت و پیشرفت گرایانه:
وجود آدم هایی با تجربه مجلس می تواند در دراز مدت اندکی در پیشرفت شهرستان نقش داشته باشد.

۹۹/۳/۲۹ ۰۹:۱۳

نماینده فعلی مگه ساکن میانه است که بعد از اتمام دوره نمایندگی اش دوباره میانه بمونه

۹۹/۳/۲۸ ۱۲:۵۹

دوست عزیز مگر شما می‌توانید افراد لایق وتوانمند را انتخاب کنید اصلا آیا افراد توانمند که درحد انتظار باشند وپس از دوره نمایندگی هم بتوانند درحد مدیریت سطح بالا در سازمان ها ویا نهادهای دیگر موثر باشند تائید صلاحیت می شوند؟ که انتخاب شوند؟

۹۹/۳/۲۸ ۱۲:۳۶

استاندار و فرماندار مگه چیز خاصی هستند؟

یه نگاه به شهرداران تهران بعد از قالیباف بندازین تا متوجه بشین شهردار تهران شدن هم چیز خاصی نیست چه برسه به فرماندار شدن

۹۹/۳/۲۸ ۱۰:۰۲

ولش کنین دیگه بسه ابرومون رفته با این بی‌لیاقتها با این بی سوادها‌

۹۹/۳/۲۷ ۲۱:۳۲

درسته با توجه متن روابط عمومی آقای شیویاری ، ایشان نماینده ادوار هستند ،😀 البته نمیدانم اشخاص هم میتوانند روابط عمومی داشته باشند یا خیر ؟ بنظر میرسد شخص به تنهایی میتواند روابط عمومی داشته باشد ،😀😀

۹۹/۳/۲۷ ۲۰:۲۴

جالبه نمایندگیش به اتمام رسیده بازم روابط عمومیش توسایت فعاله ومطلب میزاره.
فک کنم فراموشی گرفتندکه دیگه نماینده نیستند.

۹۹/۳/۲۷ ۱۷:۴۳

دکتر شیویاری حقا در دو مورد پیشگام بود ۱. هلی کوپتر بازی ۲. ارسال پیام تبریک و تسلیت و بیانیه .الان هم که دوره نمایندگیش تمام شده دست از ارسال پیام برنمی دارد و با عنوان مفت نماینده ادوار مجلس فعالیت می کند .

۹۹/۳/۲۷ ۰۷:۵۴

همه این نکته را متوجه شدند اما پیام نمی نویسند. پیامها را اکثرا مخالفین می نویسند.

۹۹/۳/۲۶ ۲۳:۱۵

دوغوردان دیلیوه قوربان. یاشا واللاه

۹۹/۳/۲۶ ۲۳:۰۳

با سلام و درود به همشهری های بسیار عزیز

احتراما بعرض میرساند منظور کلی آقای مهندس اینست که اشخاصی را انتخاب نماِییم که واقعا در حد و قواره نماینده مجلس باشند.
خال ما کسانی را انتخاب نموده ایم که در شغل قبلی خود نیز موفق و شاخص نبوده اند.
و همچنین در چهار سال نمایندگی خودشان نیز نه تنها برای شهر خود مثمر ثمر نبوده اتد که هیچ بلکه برای خود نیز تجربه و تحصیل علم سیاسی و ... نکرده اند تا پس از اتمام دوره چهار ساله حداقل در حیطه کاری قبلی خودشان صاحب پستی شوند که در شان یک نماینده مجلس باشد.

پس دوستان بیایید در انتخابمان دقیق باشیم.

با احنرام به همه شما

۹۹/۳/۲۶ ۱۳:۳۴

جناب نائبی خان چرا می گویید در میانه نبوده اید؟ شما تحصیل دبستان و دبیرستان را مدیون همین میانه هستید و با اعتماد به همین مردم می خواستید به مجلس راه یابید که عدم احراز شدید. برای رسیدن به مجلس هم خیلی تبلیغات میکردید یادتان هست مکانی برای تبلیغات اجاره کردید و عاشیق می آوردید و .... . شما مدیون همین آب و خاک میانه اید شما مدیون همین مهندس هاشمی میانه اید

۹۹/۳/۲۶ ۱۲:۱۰

درست است با رأی و اعتماد مردم پستی نگرفته اید ولی از قدرت و اعتماد نماینده مردم که گرفته اید

۹۹/۳/۲۶ ۰۹:۵۶

در منطقه نیز آثار تبعات (...) و دار و دسته اش خیلی مشهود بوده و هست ان شاالله که دستکاه قضایی مرکزی و آیت الله رییسی بدون اغماض بساط بی عدالتی ها را در این مجموعه های این شهر نیز که 40سال است ریشه دوانده بخشکاند .

۹۹/۳/۲۶ ۰۸:۵۹

یکی دو تا نیستند که اکثراشان مثل هم بودند بجز حججی که خدایش رحمت کناد

۹۹/۳/۲۶ ۰۸:۵۳

هیچ هم به شهر میانه تعصب واقعی نداشت نفر اخری که بر شمردید برای منافع خاص داشت برای منافع افراد خاص داشت ولی برای منافع عموم نداشت برای شهر هم نداشت کسی هستند که بعد از تمام شدن نمایندگی مجلس حتی افتخار هم نداده که اب میانه را بخورنند و در خدمت مردم باشند بعضی از ادمها محاسبه گر خوبی هستند نه محاسبه شونده

۹۹/۳/۲۶ ۰۸:۰۹

عجب برداشت سنگینی! 😂😂😂

۹۹/۳/۲۶ ۰۷:۴۱

آقای نایبی شما از گندم بهارستان نخواهید خورد

۹۹/۳/۲۶ ۰۷:۰۹

خیلی جالب یود این تحلیل وصغرا کبرای استدلال که اشاره کردید دستمریزاد

۹۹/۳/۲۶ ۰۰:۳۷

مقدمه: نمایندگان قبلی میانه را ترک کردند.

متن: هر نماینده بعد از اتمام دوره نمایندگی میبایست پست‌ مدیریتی دولتی بگیرد.

نتیجه: نمایندگان قبلی میانه صرفا با تکیه بر بخت و اقبال رای آورده بودند.

 

#تحلیل_سنگین! و پرمحتوا

۹۹/۳/۲۵ ۲۲:۱۶

متاسفانه ضعیف ترین نمایندگان تاریخی میانه بودن
برخلاف شعارهای تبلیغاتی شان ک خادم ملت هستن....والا ک...هیچ خدمتی از آنان ندیدیم

کلکم راع وکلکم مسئول عن رعیه
مسوولیت شرعی وقانونی داشتند ک باید در پیشگاه خداوندجوابگوباشند

۹۹/۳/۲۵ ۱۸:۴۵

به دیده انصاف بنگریم می بینیم مردم میانه آقای شیویاری را به نماینده خود برگزیدند تا به کشورمان و شهرمان خدمت کند. آمدند صحنه براش تبلیغ کردند و وقت گذاشتند و از او طرفداری نمودند . اما این انسان کوچکترین احترام و قدرشناسی در قبال مردم از خود نشان نداد پشت بیانیه ها و تبریک و تسلیت ها خود را قایم کرد . در روزگاری که مردمش و همشهریانش به تخصص و حضور و وجود سیاسی و اداریش نیاز مبرم داشت قایم شد و به قرنطینه خانگی یا ... رفت . همشهریانش را در روز مبادا تنها گذاشت . بر همه معلوم شد که او همشریانش را فقط به فقط به خاطر آرای آنها می خواست و ریاکارانه و مکارانه مردم را فریفت . اگر در صحنه بود و دوستار مردمش بود مردم باز به او اعتماد می کردند اما صد افسوس که اصلی ترین پایگاه حمایتی خود را مغرورانه از دست داد و دلش خوش بود که وجدانا برای مردم کار کرده اما ....نتیجه بی توجهی و بی مهری به مردم یعنی از دست دادن حمایت الهی و مردمی

۹۹/۳/۲۵ ۱۸:۳۶

چرا مهم نیست؟!!!!
نماینده ای که فرار را بر قرار ترجیح می دهد حتما مخفیانه برای خود دارایی هایی داشته که نمی خواد مردم منطقه اش بدونند.

۹۹/۳/۲۵ ۱۸:۲۳

چرا نام مهندس هاشمی در مطلبتان نیامد!!
تجربه چند ساله برایم نشان داده که در هر کاری وجود عزت نفس واجب است.هر کسی که برای پیشرفت به اینور و آنور غش کرد اگر چه موفق هم باشد بعد مدتی از قطار مراد پیاده خواهد شد.هر کسی کار خودش را با ایمان و صحیح انجام دهد قطعا پیشرفت خواهد کرد
لطفا صاف باشیم نه قالتاق!

۹۹/۳/۲۵ ۱۸:۰۶

با توجه به شیوع ویروس بیماری کرونا بعد از انتخابات مجلس شورای اسلامی کشور ایران و جهان در بر گرفت انتظاری که از جناب آقای دکتر شیویاری بعنوان یک پزشک و نماینده مردم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی و عضو کمسیون بهداشت مردم انتظار داشتند متاسفانه زیاد از ایشان خبری در شهرستان نبود.

مانند ستاره سهیل بودند.

۹۹/۳/۲۵ ۱۶:۳۲

من منکر خدمات ارزنده عده قلیلی از مدیران نیستم و این دسته از مدیران مخلص و جهادگر در سطوح پایین جامعه عمدتا دیده می شوند . مدیران سطوح بالا عمدتا به فکر ثروت اندوزی و تجمل گرایی و دزدی و اختلاس و خیانت مشغول هستند تا خدمت بی منت و بی ریا . دوستان عزیز قضاوت شما بعد از علنی شدن ماجرای طبری در قوه عدالت و قضا چیست ؟ یک آیت الله در راس قوه که خود را مرجع دیانت و قضاوت می داند ده سال معاونش فقط رشوه خواری کرده در بدنه دستگاه در حالی که فاصله میز قضاوت این دو فقط یک دیوار بوده . شما تصور می کنید بزرگ قضات از اقدامات طبری بی خبر است ؟ بخدا دلم به حال کشورم می سوزد و بغض گلویم را می فشارد . (...)

۹۹/۳/۲۵ ۱۶:۲۳

وقتی در مورد مجلس شورای اسلامی تامل و تفکر می کنم و از همه افکار و اندیشه ام کمک می گیرم به این نتیجه می رسم : مجلس در نظام جمهوری اسلامی ایران مایه بزرگترین عامل بدبختی و عقب ماندگی کشور بوده است . مجلس شورای اسلامی با دو وظیفه مهم و استراتژیک ( وضع قانون و نظارت بر قوه مجریه ) می توانست موجب پیشرفته و توسعه کشور باشد اما صد افسوس که مثل دو قوه دیگر شوربختی و عقب ماندگی رابه مردم هدیه دادند . مردمی که با جان و دل به نجات کشورشان امید بسته بودند .

۹۹/۳/۲۵ ۱۵:۴۳

اونی که دم از وظیفه قانونگذاری درمجلس میزد اگر به قانون احترام قایل باشه هیچ مقامی نباید قبول کنه وبرگرده سرخط

۹۹/۳/۲۵ ۱۵:۳۲

مهم نیست که نماینده بعد از اتمام نمایندگی کجا ساکن می شود
مهم این است هم در طول نمایندگی و هم بعد از ان به پیشرفت و آبادانی زادگاهش علاقمند باشد که این موصوع بغیر از مهندس کیافر و مرحوم حججی در هیچکدام از نمایندگان وجود نداشت.
حتی مهندس هاشمی هم اگر به پیشرفت میانه علاقه داشت پیشنهاد استاندار شدن در آذربایجان شرقی را قبول می کرد تا به پیشرفت شهرش کمک کند

۹۹/۳/۲۵ ۱۵:۱۹

چنین روزی وجود ندارد ، فقط اگر وجدان داشته باشند عذاب خواهند کشید

۹۹/۳/۲۵ ۱۵:۰۵

سلام واقعا این چ سوال مزخرفیه جناب نایبی. خبر شما مثال آب در هاون کوبیدنه.
مهندس جان اگر ازین دست اخبارهم نداشته باشین، حضورتان احساس میشه کماکان

۹۹/۳/۲۵ ۱۵:۰۰

💢 دلالی و رانت اشتغال زایی برای فک و فامیل از مهمترین وظایف نمایندگی در مجلس است!

امیرآبادی؛ ۸ هزار نفر از پرسنل ایران خودرو را نمایندگان مجلس معرفی کرده‌اند!

یکی از نمایندگان مجلس ۳۰۰ نفر از پرسنل ایران خودرو را معرفی کرده است!

البته که از ماست که بر ماست ، فکر میکنید اینها هدفشان خدمت است ؟ کسیکه بخواهد خدمت کند و در راه این خدمت مشقتهایی را متحمل شود ، برای انتخاب شدن اینهمه هزینه تبلیغات میدهد ؟ اینها آمده اند تا اینکه خود و فرزندان و خانواده و اطرافیان خود خود را به نان و نوا برسانند ، اینها آمده اند تا از طریق مجلس که در شهرهای و تفرجگاه ها آپارتمان و ویلا خریده اند آنها را بفروشند و در پایتخت برای خود برو بیایی درست کنند ، دکتری که با سهمیه رفته دانشگاه و نمیتواند یک نسخه بنویسد و فاقد مطب هست با چاپلوسی و تزویر پستهای اداری و بیمارستانی تصاحب میکند و ضمنا به ریش من و شما میخندد ومیگوید که شما هر قدر دوست دارید بنویسید ما کارخودمان را میکنیم

۹۹/۳/۲۵ ۱۴:۴۵

اين دو نفر اصلا كي هستند؟؟كسي اينارو ميشناسه ؟؟كسي اينارو ديده ؟؟؟اصلا كدوم دوره نماينده بودند؟؟؟انشالله كه هر كجا هستند بدونن كه به كل مردم ميانه و حومه بدهكار و مديونن و روزي جوابگو خواهند بود.

۹۹/۳/۲۵ ۱۴:۱۲

مهندس ،درمیانه ساکن میشدندکه چی بشه؟مگه دراین شهرسمت مهم دولتی نصیبشان میشد؟
نماینده ادوارگذشته موردنظرجنابعالی دیگه بعدازاتمام نمایندگیش درمیانه افتابی نشد!!علتشوازایشان بپرسید.

۹۹/۳/۲۵ ۱۴:۰۶

تمامی گفته ها درسته،همه میدونیم که در این کشور رابطه تعهد و تخصص چگونه است. آیا به نظر شما میشه در یک امر تخصصی نداشته باشیم و تا آخر در اون امر مسئولیت داشته باشیم،مطمئنا نه،برای ساده شدن مطلب یک مثال میزنم،مگه میشه یک مکانیک هیچ تخصصی در تعمیر نداشته باشه و در شهر اسمی در کنه و یا حتی بتونه به کار مکانیکی ادامه بده؟ ولی تعهد اینگونه نیست،با هیچ متر و معیاری نمیشه تعهد اشخاص رو سنجید،پس همه میتونن خودشون رو متعهد نشون بدن،و این نمایش تعهد باعث اشتباه میشه. وقتی به مرحله تایید صلاحیت می رسیم،دوستان نگهبان شورا،که خودشون هم احتمالا به علت تعهد ونه تخصص اونجا هستن،شروع به تعهد سنجی میکنن. و این گونه میشود که ملاحظه میکنید. دوستان،به نظر شما و با توجه به تجربه چندین ساله که داریم آیا وقتش نشده معیار خود رو فقط روی تخصص متمرکز کنیم؟ به نظر شما امتحان تعهد نتیجه داد؟ تعهد قابل سنجش نیست،فقط قابل آموزش در خانواده و اجتماعات بزرگتر است. امیدوارم همه از خودمون شروع کنیم.

۹۹/۳/۲۵ ۱۳:۲۹

حرف شما درسته ولی باز یه مطلب هست وانهم اینکه مگر فرمانداران واستانداران افراد بالیاقتی هستند ؟ به هیچ عنوان نمونه استاندار همیشه ذکر گوی خوزستان

۹۹/۳/۲۵ ۱۳:۰۸

آقای مددی بعد از نمایندگی چه پستی داشت؟

آقای حاج اصغری چکاره شد؟

آقای حسینی چی؟

من در تکمیل این دو سئوال آقای نایبی عرض کنم: نه تنها بعد از نمایندگی باید لیاقت خود را برای تصدی مسئولیت های دیگر نشان بدهند بلکه قبل از نماینده شدن باید چنین پستهایی را می داشتند. وقتی رییس شبکه بهداشت میانه سالها در روستاها خیمه می زند و آمپول می زند و رأی جمع می کند، نتیجه اش همین می شود. 

۹۹/۳/۲۵ ۱۲:۰۵

نماینده ای که به قول خودش کاهوی خراب و دورریخته شده مجلس رابرای مصرفش انتخاب می کند همان به درد !!!!!!!میدان می خورد ،،،،

حیف میز نشینی ............

۹۹/۳/۲۵ ۱۱:۵۳

خدا وکیلی مملکت دست لیاقت تماماست اینا برن ضررداره برا مملکت

۹۹/۳/۲۵ ۱۱:۳۴

ما برامون مهم نیست که کجا میخواهند زندگی کنند و چکارکنند هرحایی می‌خواهند زندگی کنند به خودشان مربوط است مهم اینه مدیون مردم نشدی و امر نمایندگی را به درستی ایفا کنی

۹۹/۳/۲۵ ۱۱:۲۵

سنگ اندازی ها برای این نوشته از جانب خود نماینده ها یا اطرافیانش است. نیازی به پاسخ نیست.

۹۹/۳/۲۵ ۱۱:۲۴

الان بو ایکی نفرناغایرلار؟ هارادا مشغول اولوپلار؟

۹۹/۳/۲۵ ۱۱:۱۰

ما ملتی هستیم که علاقه ای به رصد نداریم. اهمیتی به گذشته و نمود آن در اکنون نمیدهیم. نه تنها به تاریخ و تجربه نیاکان گوش نداده ایم، بلکه تجربه شخصی دیروز خودمان را هم بقچه کرده و کنار میگذاریم. هر بار خطاهایمان را تکرار میکنیم.
جناب نایبی دوست عزیز کاش این مقاله رو به شکل مفصل تر و دربرگیرنده دیگر نمایندگان ادوار گذشته ارائه بدید،

۹۹/۳/۲۵ ۱۰:۴۵

اینم حرفیه

۹۹/۳/۲۵ ۱۰:۲۰

مگر من با اعتماد مردم مهمترین پست ملی را گرفته ام؟ حتی با فرض چنین امری، مگر من ساکن میانه بوده ام که بخواهم برگردم؟

۹۹/۳/۲۵ ۱۰:۱۴

ببین داداشم اینا فرماندار استاندار معاون وزیر !!!!!!!!!!!اخه واقعا لیاقت دارن اخه. مملکت و به کی می سپاری.

۹۹/۳/۲۵ ۱۰:۱۱

در این سیستم آدم حسابیها نه صلاحیت برای نمایندگی دارند و نه مقام و مناصب تاثیر گذار...
فضا فقط برای مجذوبین و ....مهیاست...

۹۹/۳/۲۵ ۱۰:۰۶

آقای مهندس نایبی عزیز با این اوصاف شما پس از نائل شدن به بازنشستگی ، از امکانات پایتخت دل کنده و در شهر میانه سکنی خواهید گزید؟

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز