کد خبر: ۹۷۵۶۲
۱۲۹۸ بازدید
۳۶ دیدگاه (۳۲ تایید شده)

در اعتراض به رفتارهای اخیر، صدای میانه در هیچ برنامه روز خبرنگاری شرکت نخواهد کرد

۱۳۹۹/۵/۱۶
۱۲:۱۶

ضمن تشکر از تمامی سازمان ها و اداراتی که مطابق سالهای گذشته از صدای میانه برای روز خبرنگار دعوت کرده اند، شرایط یک ساله گذشته، نشان نمی دهد که این روز برای خبرنگاران، روز خوبی باشد. تهدید یا تحدید رسانه ها با محکومیت و تماس تلفنی و فشارهای دیگر، رفتار مناسبی نیست. اینکه یک زلزله زده زیر سقف زندگی می کند یا زیر چادر، اینکه فرمانداران شهرها با سرعت تغییر می یابند، ... بهانه خوبی برای بستن رسانه ها و رسانه ایها نیست.

اکنون 15 سال از فعالیت صدای میانه می گذرد و در این مدت دهها نماینده و فرماندار و دادستان آمده اند و رفته اند ولی اینکه به یک باره صدای میانه از چند پشتیبان اینترنتی فیلتر می شود و لزوماً باید با فیلترشکن وصل شوند، اینکه این سایت در برخی ادارات از دسترس خارج شده است، تفاوت سطح فکری و تحمل پذیری مسئولین فعلی و مسئولین سابق را نشان می دهد. همین مسئولین با این میزان سطح فکری و تحمل پذیری، در ظاهر مراسم بزرگداشت روز خبرنگار را می گیرد و به هر خبرنگار 100 هزار تومان پاداش می دهد تا همچنان از جانب برخی خبرنگاران در قاب خبری باشد.

   

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۵/۱۹ ۲۱:۳۵

خوشحال میشم نظر افرادی که نظرات را لایک یا انلایک میکنند بدانم

۹۹/۵/۱۹ ۰۰:۰۰

ممنون از توجهتان.مخلص کلام بنده اینکه فعلا شرایط طوری نیست که بتوان مستقیم از راستی ها نوشت و از مسئولی انتقاد کرد.
با احتدام به خبرنگاران تلاشگر،به عقیده بنده امروزه خبرنگاری معنی ندارد.کار خبرنگار چیز دیگریست.ادای خبرنگاری را داریم در میاریم.
باید شرایط و سازوکاری را ایجاد کرد که مردم مشتاق خبر راست و درست باشن.خبری که باعث ترس مسئول باشد که مبادا مردمی که آگاه هستن از کم کاری مسئول مطلع شوند و بازخواست کنند.
ساختن این روال و سازو کار، وظیفه رسانه هایی مثل صدای میانه است.
روال امروز میانه طوریست که کارها و تصمیمات اشتباه مسئولین انجام میشود اما مسئول چون بازخواست نمیشود جری تر میشود.
انتصابات میانه یکی از این تصمیمات است.با احترام به جناب رییس اموزش پرورش رزومه ایشان چیز دیگریست حتی شاید با این انتصاب جلوی پیشرفت در دبیری ایشان را گرفتند.کسی در میانه پیگیر نیست که چطور در همین اموزش پرورش خودمان معلم ورزش بجای معلمی دنبال مقام میگردد و مقام هم میگیرد.
مشکلی با انتصابشان نداریم و شاید قابلیت مدیریتی هم داشته باشند اما روال انتخاباتشان ناصحیح است
این مهم نیازمند اگاهی مردم است تا مسئولی نتواند با روش غلط قبلی انتصاب انجام دهد.
حضور در ستاد نماینده و هیئت عزاداری نباید پوءن مثبت در انتخاب مسئول باشد
امیدواریم این اصلاحات انجام شود اما شاید فرزندان ما این اصلاحات را ببینند و امیدواریم بدانند و مطلع باشند که پدرانشان مثبت اندیش بودند اما در مکان نامناسب تولد یافتند و مردند.

۹۹/۵/۱۸ ۱۴:۰۱

اصولا بعضی از مسولان از رسانه ها انتظار دارند از طریق رسانه ها چهره شده و هیچ انتقادی از آنها نشود ولی اگر انتقادی از عملکردشان شود با انگ زدن های مختلف تلاش می کنند نه تنها آن را کمرنگ بلکه چنین وانمود کنند که رسانه ها سخت در اشتباهند و با غرض ورزی فلان مطلب را نوشتند و صدای میانه را نیز از این امر مستثنی نمکنند غافل از اینکه صدای میانه حقیقتا صدای مردم شهرمان میانه است و بیدی نیست که با این  باد ها بلرزد عزیزان تلاشگر ما در صدای میانه همیشه سعی دارند مسائل و مشکلات شهرمان را آنطور که هست مطرح کنند که قطعا خوشایند بعضی از مسئولان نخواهد بود و این عده  همیشه تلاش می کنند هر طور شده جلوی قلمی که در جهت حق  و عدالت به راه خود ادامه می دهد را بگیرند غافل از اینکه قلم هرگز شکستنی نیست .

۹۹/۵/۱۷ ۱۵:۰۱

لطفاً بیشتر توضیح دهید. به قول خودمان سؤزو ایچ اِله! شاید راهنمایی تان برای اصلاح روش، مفید واقع شود.

۹۹/۵/۱۷ ۱۴:۴۱

درد مردم ما اینست که هاشمی سال هاست از میانه رفته و حتی دیگر ارج و قرب قبلی را در سطح اول کشور از دست داده است، را همچنان مقصر عقب ماندگی شهرمان میدانیم.خودمان بی تقصیریم!!! مردم ما باید طوری دانا شوند تا افرادی که با خیانت به اعتماد مردم بزرگ میشوند را کنار بگذارند کسی که بعد انتخاب نشدن دوباره در یک ارگان و شرکت سمت هیئت مدیره در تهران را نهایت امال و آرزوهایش میداند لیاقت خدمت به مردم بزرگ میانه را ندارد

۹۹/۵/۱۷ ۱۴:۳۴

در این وب سایت جنبه فرهنگ نادیده گرفته میشود.
شما تحصیل فرهنگ مطالبه گری و آگاهی را برای مردم تسهیل کنید.
اگاهی مردم باعث خواهد شد در مدت نه چندان طولانی از صدای میانه هم بابت اگاهی بخشی تجلیل شود.
کار فرهنگی نباید با چشم داشت انجام شود.اما روزی میرسد که به مانند کتابهایی که برای میانه نوشته اید نام نیک از شما بجا خواهد ماند.
افرادی هم که اینروزها مراسم تجلیل میکنند بزودی رفتنی اند چون از مسیر صحیح صاحب منسب نشده اند.
اصلا برخی از کسانی که مورد تجلیل قرار گرفته اند خودشان هم کارشان را در حد تجلیل نمی دانند.مطلب دزدی و تحریف و تملق که تجلیل ندارد!
کار رسانه فقط راستی و آگاهی بخشی است و لا غیر...

۹۹/۵/۱۷ ۱۰:۴۹

جناب نائبی عزیز ضمن تبریک روز خبرنگار شما درست میفرمائید که تعداد انتادات برعلیه مهندس هاشمی شاید زیادتر از اون یکی ها باشد ولی ظلمی که مهندس هاشمی کرده صد برابر دیگران هست و باید در نظر داشته باشید مهندس هاشمی میانه را نابود کرده تو بیست و چند سال ولی اون یکی ها فوقش 8سال بودن. ومطلب دیگرتان که رفتار متفاوت را فرمودید بله هر کس رفتار متفاوتی داشته باشد منافق و بی شرم هست.

۹۹/۵/۱۶ ۲۳:۵۱

از کامنتت پرینت ببر پیشش تا بهت انعام بده

۹۹/۵/۱۶ ۲۳:۳۰

با سلام قبلا که صدای آقای (...) بودند. ولی احتمالا ایشان مشغول فعالیت های بورسی هستند فعلا خبری از ایشان نیست.

۹۹/۵/۱۶ ۲۳:۱۳

(...) برای میانه یک نعمت است. باید قدردانش بود

۹۹/۵/۱۶ ۲۲:۱۹

اقای ناییبی عزیز اولا روز خبر نگار بر شما و بر تمامی اصحاب خبرنگاران مبارک ثانیا ما مدیون هیچ نماینده ای نیستیم الا بنده شخصا 3 بار در ستاد انتخاباتی شما حضور داشتم م هیچ سر و سری با نمایندگان هم ندارم از هاشمی گرفته تا اسماعیلی و مدیون هیچکدام هم نیستم فقط دلم به حال شهرم میسوزه با این مدیریتهای ناقص و بیدرایت

۹۹/۵/۱۶ ۲۱:۵۲

انشالله به زودی با رفتن چنین رفتاری ، صدای میانه هم (آقای مهندس نائبی عزیز) این دلخوری های به حق و بجا را فراموش خواهد نمود. (...) و اما نکته اصلی که می خواستم به آن اشاره کنم این است که شهروندان میانه ای صدای میانه و شخص جنابعالی را از ته دل دوست دارند واین مهم است و ماندگار ، انشاالله همیشه پیروز و موفق باشید

۹۹/۵/۱۶ ۲۱:۴۵

سلام وخدا قوت برادر گرامی ناراحت نباش حرف حق زدنی است ولی گوینده همیشه به گوشه رانده میشود به امید روز آزادی بیان

۹۹/۵/۱۶ ۲۰:۰۷

صدای میانه بخاطر رفتارهای جهت دار و رفتار غیر عادلانه و غیر حرفه ای، نباید در مورد تکریم قرار گیرد. صدای میانه به نوعی نقش "کیهان" شریعتمداری را با زاویه ای متفاوت بازی می کند.

۹۹/۵/۱۶ ۲۰:۰۵

اگر صدای میانه نبود که مشکلات مردم میانه یک از هزار هم شنیده نمی شد

۹۹/۵/۱۶ ۱۹:۲۷

صدای مسئولین هم که نیست!

۹۹/۵/۱۶ ۱۹:۲۷

دوست دارید در همین سایت کامنتهای علیه ایشان و کامنتهای علیه مهندس حسینی یا مهندس حاجی اصغری را با هم مقایسه کنید تا اینگونه قضاوت نکنید؟ شما دوست دارید هرچه دوست دارید بنویسد و ما با برعهده گرفتن تمامی مسائل اخلاقی و حقوقی آنها را چاپ کنید درحالیکه همان فردی که اینگونه انتقاد می کند، در برخورد حضوری رفتاری متفاوت دارد. صدای میانه نه یک ریال به کسی و ارگانی وابسته است نه یک ذره تعلق عاطفی یا سیاسی به کسی دارد وگرنه این همه از دو سمت مردم و مسئولین چوب نمی خورد.

۹۹/۵/۱۶ ۱۸:۵۴

عیبی یوخ..

۹۹/۵/۱۶ ۱۷:۱۸

روزخبرنگارروبه خبرنگاران واقعی ودلسوزومطالبه گر(بجزخبرنگاران جیره خوار)تبریک میگم.

۹۹/۵/۱۶ ۱۷:۰۴

باسلام وخسته نباشید متاسفانه رفتارهای ایشان دریک سال اخیر آنقدر جای سوال دارد که لازم به گفتن نمی باشد ، فقط بگویم کاش ایشان یکبار نامه حضرت علی مالک اشتر رابخواند امیدوارم فرجی حاصل گردد.

۹۹/۵/۱۶ ۱۶:۵۲

الحق و الانصاف صدای میانه خیلی خوب است بنده از کسانی هستم که هرروز اخبارش رو پیگیری میکنم ولی از بعضی اعمالش خیلی ناراحتم مثلا مطلبی در مورد مهندس هاشمی باشه اگه به مذاق مهندش هاشمی خوش نیاد اونو چاپ نمیکنه و من از این کار خیلی دلخورم

۹۹/۵/۱۶ ۱۶:۴۲

با سلام و تبریک دهه ولایت و امامت
هفدهم مرداد سالروز ملکوتی شدن محمود صارمی و روز خبرنگار را خدمت دوستان عرصه خبرنگار و اصحاب قلم تبریک و تهنیت عرض مینمایم.
با احترام صمد طاهری

۹۹/۵/۱۶ ۱۵:۲۳

این مسئولین خبرنگار و منتقد نمی خواهند . آدم متملق و چاپلوس می خواهند.

۹۹/۵/۱۶ ۱۵:۰۷

چه بهتر که نباشید

۹۹/۵/۱۶ ۱۵:۰۲

صدای میانه صدای مردم میانه نیست.

۹۹/۵/۱۶ ۱۴:۴۷

درود بر شما جناب آقای نائبی عزیز ، درد دل آنقدر زیاد است که زبان قاصراست از بیان آنها ، فقط میتوانم بگویم دست مریزاد ، کار خوبی کردید.

۹۹/۵/۱۶ ۱۴:۳۲

با عرض سلام و خدا قوت خدمت نایبی بزرگ. اتفاقا اخیرا یک شب خبری را در صدای میانه خواندم. فرداش خواستم آن خبر را برای دوستم نشان بدم ولی هرچه زدم باز نکرد. دوستم گفت با فیلترشکن باز کن. صدای میانه باز شد. خیلی برای عجیب بود که چطور یک سایت با اینترنت پرسرعت خانگی باز میشه ولی با اینترنت گوشی فیلتر میشه. مگه یک قانون نداریم؟ یا همه فیلتر کنند یا همه باز کنند.

۹۹/۵/۱۶ ۱۴:۲۲

سلام
جناب مهندس نایبی خداقوت روز خبرنگار را خدمت جنابعالی و سایر همکارن زحمتکش شما تبریک میگویم.
بعضی ها فکر میکنند بر روی مسندی که نشسته اند ابدیست وقسمی که بعنوان مسئول خورده اند را فراموش کرده اند ولی باید به فکر روزی باشند که در مقابل خدا وخلق خدا مسئول بوده وجوابگو خواهند بود چون هیچ مقامی برای کسی نمانده آنچه مهم است رضایت خدا وخلق خداست که بگویند فلان مدیر یا مسئول یا نماینده یا فرماندار که نماینده عالی رتبه دولت در شهرستان میباشد هر سوالی بپرسی باید جواب منطقی بدهد یا تلاش نماید در جهت بهبود وضعیت شهرستان و مردمان آن کارگشایی نماید نه اینکه با بیان یک کلمه بودجه نیست از جواب دادن طفره رود وبخاطر خوش خدمتی به مدیران بالا دستش وحفظ میز وصندلی خود ، تنها به فکر خودش باشد.

۹۹/۵/۱۶ ۱۴:۰۶

صدای میانه بهترین کانال خبری شهر هست، ک بدون دخالت هر نهادی کار خودشو انجام میده و تحت تاثیر هیچ ارگانی و اداره ای نیس

۹۹/۵/۱۶ ۱۴:۰۴

صدای میانه صدای همست

۹۹/۵/۱۶ ۱۳:۵۰

این ها صدای شنیدن بحق مردم را نمی خواهند بلکه صدای چاپلوسی مسولین بی درد ورنج را می خواهند

۹۹/۵/۱۶ ۱۳:۱۵

صدای میانه نباشه میانه خوابیده
بنظر من تنهاترین رسانه ای که درد میانه را انعکاس میدهد همین است.

اخبار روز