کد خبر: ۹۶۳۲۴
۱۹۹ بازدید
۵ دیدگاه

در پاسخ به حل مشکل تعدادی از قطعات شهرک تعاونی مسکن راه آهن و نیروی انتظامی شهرستان میانه

پیرو خبر درج شده توسط جناب آقای امین کریم پور (لینک خبر) در خصوص قطعات تعاونی مسکن راه آهن میانه موارد را بشرح ذیل

اعلام میدارد:

  1. موضوع فقط مربوط به تعدادی از قطعات تعاونی مسکن راه آهن میانه نبوده، بلکه تعدادی از قطعات شهرک تعاونی مسکن نیروی انتظامی را نیز شامل می شود.                                                         
  2. در حدود 4 هکتار از اراضی دولتی توسط تعاونی های مسکن راه آهن و نیروی انتظامی تفکیک و به اعضاء تعاونی واگذار گردیده  است.                                                                                            
  3. دقیقا مشکل توسط مدیران  عامل محترم تعاونی های فوق و شهرداری میانه و عدم دقت در ارجاع موضوع به کمیسون ماده 5 و سپس عدم کنترل نماینده ثبت اسناد و املاک و تفکیک آن ، بوجود آمده است و هیچگونه ارتباطی به اداره راه و شهرسازی ندارد.                                                                      
  4. این موضوع باعث به وجود آمدن مشکل برای قطعات و واحد های مسکن مهر احداثی گردیده است . هم اراضی دولتی به غیر واگذار گردیده و از طرفی در اثر عدم تفکیک تعدادی از قطعات و سپس طبقات واحدهای احداثی در سایت مسکن مهر، تقسیط  تسهیلات بانکی واحد های مسکن مهر و اعضاء شریف آنها را با مشکل مواجه کرده است .                                                                                          
  5. این اداره از سال 1388 پیگیر حل مشکل بوده ولی مدیر عامل محترم همکاری لازم را بعمل نیاورده است. بطوری که در ابتدای سال 1398 و در راستای کمک به حل مشکل بوجود آمده، جلسه ای با حضور تعدادی از مسئولین محترم  اداره کل ثبت اسناد و املاک استان و اداره کل راه و شهرسازی استان در محل اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان میانه تشکیل گردید و صورتجلسه ای تهیه و تنظیم و به امضاء رسید. ولی تا این تاریخ ، صورتجلسه  ابلاغ و عملیاتی نشده است. در هر حال این اداره آمادگی کامل دارد در راستای حل مشکلات بوجود آمده و صورتجلسه تنظیمی و برابر مقررات قانونی اقدام لازم را بعمل آورد

در خاتمه از نویسنده مطلب نیز تقاضا دارد  بدون علم و آگاهی دقیق نسبت به موضوع ، از  انتشار اخبار بعضاً ناصحیح خودداری فرمایند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۴/۱ ۰۰:۳۰

برادر متن رو روابط عمومی راه و شهرسازی نوشته نه فرمانداری

۹۹/۳/۳۱ ۲۲:۵۰

جناب آقای کریمپور خواهشمندم درمورد مسکن مهر 372 نفره راهور که مجریش شرکت ساختمانی راهوروکارفرماش اداره مسکن وراه سازی شهرستان میانه میباشدو چندین سال است پول از اعضاء گرفته اندوهیچگونه خبری تاکنون از وضعت پروژه منتشر نشده است. عنایتا کسب خبرنموده ودر سایت پرمخاطب میانه بگذارید آجر شما باخدا.....

۹۹/۳/۳۱ ۱۶:۳۷

و تنها یک سوال که ابهام همه ماست اینهمه ارگان اشتباه کرده و مردم باید تاوانش را بدهند حالا ما آماده دادن تاوان اشتباه مسئولین شهر خود هستیم و اعتراضی نداریم میزان گناهمان را مشخص کنید ؟؟؟

اوج علم حقیر سرتاپا تقصیر اینست 

۹۹/۳/۳۱ ۱۶:۳۱

با سلام و تشکر از مسئول محترم روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابت توجه و نگارش جوابیه ؛

واما در قسمتی از مطلب فرموده اید بدون علم و آگاهی و بدون بررسی اقدام به نشر مطلبی نموده ام برخود تکلیف دیدم دفاعیه ارائه و ابهام در این زمینه را منتفی نماییم

اینجانب مانند بسیاری از افراد و اشخاص ذی نفع در تعاونی مذکور اقدام به حل مشکل و پیگیری جریان نموده ام و متوجه شدم که همچنان این مسئله پابرجاست. 

فلذا خدمت مدیریت تعاونی مسکن راه آهن آقای جلیلی رسیدم و علت را جویا گشتم ایشان ابلاغ نموده اند که طی یه صورت جلسه مقرر گردیده که اشخاص با پرداخت مبلغی برای مشکل فوق الذکر دیگر هیچ مانعی نداشته باشند او همچنین گفت حتی روز جلسه در میانه نبوده و برای مشکلی در تهران به سر می برده که پس مراجعه به ارگان مربوطه حتی از دادن صورت جلسه به او امتنا شده است. 

بعد تعدادی نامه که در ماههای اخیر به فرمانداری محترم بویژه معاونت عمرانی نوشته و خواستار جلسه برای منتفی شدن جریان شده بودند را به بنده رویت دادند و بدلیل عدم پاسخگویی مسئولین امر خواستار مراجعه ما به ارگانهای زیربط برای حل مسئله شده اند.

و گوشه ابهام جریان را بسمت اداره راه و شهرسازی سوق دادند بنده خدمت برادر عزیزمان مهندس موسوی رسیدم و ایشان نیز گفتند اداره بنده طی صورتجلسه ای  خواسته خود را مطرح و منتظر اقدام از طرف تعاونی و فرمانداری می باشیم.

حقیر در نهایت به دفتر معاونت عمرانی مراجعه و پس از چند روز سعادت ملاقات مهندس مشایخی عزیز را داشتم که او نیز گفت طی هفته جاری جلسه ای برای تصمیم نهایی با حضور آقایان برگزار می گردد و بنده را به اتاق آقای سلمانی برای مطلع شدن از زمان دقیق جلسه حواله کردند که اونیز گفت هر روزی مهندس صلاح ببینند ما آمادگی جلسه داریم .

در نهایت بنده صورت کار را در رسانه شهرمان انعکاس و هدف فقط حل مشکل مردم و ایجاد امید در دل عامه ذی نفعان این مسئله بوده است.

و از آنجا که شخص معاونت عمرانی فرماندار و همچنین فرماندار مردمی شهرستان را افرادی دلسوز و معتقد به اصول خدمت رسانی میدانم ورود و نتیجه گرفتن این دوستان و بزرگواران را تنها امید مردم شهید پرور میانه در تمامی عرصه ها می دانم.

در آخر ما دنبال متهم یا مجرم نیستیم بزرگواران خواهان حل مشکل و مسطح شدن را مردم هستیم ولاغیر. 

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز