کد خبر: ۹۹۴۲۸
۱۷۷ بازدید
۱ دیدگاه

برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان و کاردان‌های فنی ۳ و ۴ مهر در شهرستان میانه

آزمون ورودی به حرفه مهندسان و تعیین صلاحیت حرفه ای و اخذ پروانه اشتغال به کار مهندسی در مورخ 3 و 4 مهر ماه در مجتمع فنی مهندسی دانشگاه آزاد برگزار می شود .

   موسوی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان میانه افزود :در راستای بهبود ساخت و ساز و رونق کیفی ساختمان ها این آزمون در تاریخ های 3 و 4 مهر ماه همزمان با سراسر کشور و استان در شهرستان میانه در رشته های شهرسازی ، ترافیک ، معماری( نظارت ) , عمران (نظارت ) ، نقشه برداری ، تاسیسات مکانیکی ، برق ، معماری (اجرا )، عمران ( اجرا) و نیز طراحی(مهندسی عمران و تاسیسات مکانیکی و برقی ) تعیین صلاحیت حرفه ای معماران با حضور 550 نفر از متقاضیان عزیز خواهد بود .

موسوی تاکید کرد: آزمون با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و با حضور ناظران بهداشت برگزار می‌شود که آغاز آزمون‌های صبح و عصر روز پنجشنبه به ترتیب ۸ صبح، ۱۵ عصر و صبح جمعه ساعت  ۸ صبح خواهد بود.

امید است با ورود مهندسان جوان و با استعداد  به عرصه ساخت و ساز شاهد ارتقای کیفیت ساخت و ساز، و با رعایت اخلاق مهندسی و الزامات قانون نظام مهندسی و ضوابط شهرسازی و معماری موجبات شکوفایی شهرها و کشورعزیز اسلامی خود گردیم

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۷/۳ ۲۲:۴۱

تشکر میکنم از عوامل ازمون که در شرایط عالی ازمون برگزار شد.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز