کد خبر: ۱۳۴۵۶۲
۷۱۴ بازدید
۳۴ دیدگاه (۸ تایید شده)

قبلا به آقای وزیر و رئیس ایمیدرو، بارها فساد در مجتمع فولاد میانه را تذکر داده بودم / ویدئو

اظهارات و نقطه‌نظرات سیدمرتضی حسینی نماینده مردم شریف شهرستان میانه در جلسه علنی امروز(۱۴۰۲/۹/۱۴) مجلس

- در خصوص چگونگی روابط و همکاری‌های فرهنگی با فدراسیون روسیه

- و انتقاد از وزارت صنعت معدن و تجارت به دلیل عدم توجه لازم به مسائل شرکت فولاد آذربایجان و نابسامانی‌ها و فساد و روابط ناسالم در مجتمع فولاد میانه و ضرورت رسیدگی به وضعیت مجموعه فولاد میانه و نیز مخالفت با خصوصی‌سازی آن و یا واگذاری اداره امور این مجموعه به بخش خصوصی تحت هر عنوانی مانند مدیریت امانی و راهبری بازرگانی!

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۹/۱۸ ۲۳:۳۱

تذکر لازم نبود اگر موردی بود باید مسقیما وارد عمل میشدید و پیگیری میکردید.

فساد رو دیدین و برخورد نکردین؟

همین نارضایتی و جو نامناسب جامعه مرتبط با شبهه استخدامی و حقوق کارکنان فولاد از هزاران اختلاس و فساد بدتر است.نکند اینها را هم فقط تذکر دادید!

۰۲/۹/۱۵ ۱۷:۵۶

سلام
اینکه با شهامت وبا صدای بلند از فولاد میانه حمایت میکنی از جنابعالی تشکر می نمایم
جناب حسینی موفق باشید

۰۲/۹/۱۵ ۱۲:۱۴

امیددارم وامیدوارهستم تا جنابعالی اقای حسینی فساد ستیز نماینده میانه هستید اجازه نمیدهید فولاد میانه خصوصی سازی بشه ولانه فساد را نابود می کنید

۰۲/۹/۱۵ ۱۱:۵۷

سلام
احسن به نماینده شجاع وفساد ستیز

جناب سید مرتضی حسینی

۰۲/۹/۱۵ ۰۸:۴۰

‌سلام علیکم
جناب اقای سید مرتضی حسینی
من به عنوان یک میانه ای وفولادی کمال تشکر را دارم
خیلی خیلی ممنون

با سلام واحترام  در خصوص قانون ساماندهی کارکنان دولت و روند طرح و تصویب آن، توضیح مختصری خدمت شما و همشهریان ارجمند تقدیم میگردد:

سرانجام پس از پیگیریهای مکرر نمایندگان و بررسی‌های کارشناسی کمیسیون اجتماعی مجلس ، طرح ساماندهی کارکنان دولت در اول اسفند ۱۴۰۱ با رأی نمایندگان به تصویب رسید و برای تایید به شورای نگهبان ارسال شد شورای نگهبان ابهامات و ایراداتی را مطرح کرد و آنرا به مجلس بازگرداند. مجلس با رفع ایرادات شورای نگهبان، مجددا با رأی بالا(۱۹۴ رای) در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۳۰ آنرا تصویب و به شورا ارسال نمود و شورای نگهبان پس از بررسی، مصوبه مجلس را تایید کرد و لذا تبدیل به قانون شد و باید توسط دولت اجرا می‌شد. اما متاسفانه هیات نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام با طرح ایراداتی، جلوی اجرای قانون را گرفت. این امر باعث ناراحتی و اعتراض نمایندگان گردید و گفتند مجمع چنین حق و اختیاری ندارد و این قانون باید اجرا شود. اما با کمال تاسف این قانون عدالت‌محور و ضدتبعیض تاکنون توسط دولت و سازمان امور اداری و استخدامی اجرا نشده است.  گفتنی است لطیفی رئیس سازمان مزبور بارها با تصویب این قانون به بهانه بار مالی آن مخالفت کرده بود و مدعی شده بود اجرای قانون ساماندهی کارکنان دولت ، ۱۲۰ هزار میلیارد تومان بار مالی به دنبال دارد!! در هر صورت مجلس، قانون فوق‌الذکر را لازم‌الاجرا می‌داند و عدم اجرای آنرا ترک فعل محسوب می‌نماید و بر مصوبه خود اصرار می‌ورزد.  یادآوری میشود بر اساس این مصوبه، قرارداد نیروهای شرکتی، به قرارداد کار معین تبدیل و از این پس شرکت‌های واسط حذف خواهند شد.

 روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی سیدمرتضی حسینی نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی

۰۲/۹/۱۵ ۰۰:۲۳

با عرض سلام،احترام و وقت بخیر

جناب آقای مهندس حسینی عزیز نماینده محترم شهرستان ویژه میانه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات حضرتعالی تکلیف طرح ساماندهی کارکنان دولت چه می شود و سرانجام آن به کجا خواهد رسید؟!

۰۲/۹/۱۵ ۰۰:۰۳

سلام
جناب مهندس حسینی
درود بر شما زنده باشی بفکر فولاد میانه هستی
واقعا دست شما درد نکنه

اخبار روز