کد خبر: ۱۳۶۱۴۷
۶۴۵ بازدید
۹ دیدگاه (۶ تایید شده)

پیام تسلیت سید مرتضی حسینی در پی درگذشت زنده‌یاد جناب آقای حسین صفی‌خانی

پیام تسلیت سید مرتضی حسینی در پی درگذشت زنده‌یاد؛جناب آقای حسین صفی‌خانی

 

بسم الله الرحمن الرحیم"وَبَشِّرِ الصابرین الذین إذا أصابتهم مصیبة قالوا إنا لِلَّهِ وَإِنَّا إلیه راجعون"

با قلبی مالامال از غم و اندوه،درگذشت دوست مخلص و فداکار، مرحوم " جناب آقای حسین صفی‌خانی" دبیر باسابقه مدارس شهرستان میانه و از اعضای صمیمی و پرتلاش کمیته فرهنگیان دفتر ارتباطات مردمی را به خانواده معزز و فرزندان داغدار ایشان و نیز کلیه دوستان و بستگان آن عزیز سفرکرده و همچنین قاطبه معلمان و فرهنگیان گرامی تسلیت عرض میکنم و از خداوند رحمان برای آن انسان صادق و باصفا، علو درجات و رحمت و رضوان الهی و برای همه علاقمندان و بازماندگانش صبر و سلامتی مسئلت می‌نمایم.

 سید مرتضی حسینی، نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی

 

- گفتنی است؛ جمعی از دوستان و اعضای دفتر جناب آقای حسینی نماینده مردم شریف میانه برای شرکت در مراسم یادبود درگذشتگان سال ۱۴۰۲ شهر ترکمانچای که در دو مسجد جامع و امیرالمومنین علیه السلام برگزار شده بود ، عازم آن شهر بودند، که یکی از خودروها به دلیل بارندگی و مه‌گرفتگی دچار حادثه شده و زنده‌یاد جناب آقای حسین صفی‌خانی مصدوم می‌شود و به رحمت خدا می‌رود.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۱۲/۲۹ ۱۹:۲۱

خداوند روح ایشان را غریق رحمت و مغفرت واسعه خویش قراردهد و به خانواده و بستگان آن مرحوم صبر جزیل عنایت فرماید، استادحسین صفی خانی معلم بسیار دلسوز ،متواضع وفداکاری بودند که پس از عمری مجاهدت ، به معبود خود پیوستند، روحشان شاد و یادشان گرامی

۰۲/۱۲/۲۹ ۱۸:۰۵

جناب صفی خانی انسانی وارسته واگاه ومومن دوست داشتنی بود وقاری قرآن بودند تسلیت به خاندان محترم صفی خانی وشیویاری وبه جناب سید مرتضی حسینی وستاد انتخاباتی وکمیته فرهنگیان آقای حسینی

۰۲/۱۲/۲۹ ۱۵:۲۴

انسان شریف و محترمی بودند، روحشان شاد باشد.

۰۲/۱۲/۲۹ ۱۴:۳۲

از نازنین های روزگار بود. از شنیدن خبر فوت ایشان بسیار متاثر شدم. دوستی صمیمی ما به 34 سال پیش برمی گشت. خداوند روح ایشان را با خوبانش محشور دارد. 

۰۲/۱۲/۲۹ ۱۴:۰۶

خداوند ایشان را قرین رحمت واسعه خود فرمایید انسانی با ذوق و با احترام و با اخلاق و فداکار و فعال و سختکوش بودند

۰۲/۱۲/۲۹ ۱۳:۵۹

روح شان شاد و یادشان همواره زنده باد .

اخبار روز