کد خبر: ۱۲۲۶۲۱
۲۱۱۸ بازدید
۱ دیدگاه (۱ تایید شده)

تصاویر منشوری منتسب به رستم قاسمی ،وزیر راه در مالزی

۱۴۰۱/۸/۹
۱۴:۴۹

اقتصاد۱۰۰: عکس هایی با گمانه زنی های گوناگون و حواشی فراوان از همراهی یک زن جوان با رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در فضای مجازی منتشر شده و همراه با این تصاویر تهمت هایی هم نسبت به وی در حال انتشار است.

هنوز هیچ اطلاع دقیقی از نسبت این زن با رستم قاسمی منتشر نشده و وزارت راه وشهرسازی نیز هیچ عکس العمل رسمی در این رابطه نشان نداده و باید دید آیا موضع رسمی از سوی وزارتخانه و یا شخص وزیر در توضیح این عکس منتشر خواهد شد یا خیر. به هر شکل موضوع حاشیه پردازی و زیر سئوال بردن مقامات می تواند با انگیزه های مختلفی اتفاق بیفتد و حریم شخصی آنها مورد هجمه قرار گیرد که این رفتار به هیچ وجه قابل دفاع نیست. 

البته جوانی زن و فاصله سنی وی با رستم قاسمی همچنین صمیمیت این دو نفر در حال گرفتن عکس دو نفره به موضوع حاشیه پردازی ها بوده است که البته می تواند زن جوان همسر یا یکی از محارم آقای وزیر باشد که البته شایعه  پراکنان این موارد را مدنظر قرار نداده اند. لازم به ذکر است که عنوان شده که محل عکس پایتخت مالزی شهر کوالالامپور در محوطه پشتی برج‌های دوقلوی پتروناس (که یکی از مراکز گردشگری) است ولی در مورد زمان گرفته شدن عکس نیز هیچ اطلاعاتی منتشر نشده است.

عکس‌های منشوری منتسب به وزیر راه

عکس‌های منشوری منتسب به وزیر راه

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۸/۱۰ ۱۰:۳۹

زمان وقتی برعکس میشود و تحریم ها بر علیه تحریم کنندگان دشمنان بشریت نزدیک میشود دشمنان بشرید بیشتر برای مردمان کشورهای دوست داستان درست میکنند اگر از دزدی میگن خودشان که حامی دزدان هستند از فساد باشه که خودشان عین فسادند

اخبار روز