کد خبر: ۱۳۳۸۶۴
۱۲۱۴ بازدید
۴۵ دیدگاه (۳۲ تایید شده)

اطلاعیه شرکت ملی فولاد ایران پیرامون اتفاقات فولاد میانه

۱۴۰۲/۸/۱۸
۱۴:۳۹

اطلاعیه روابط عمومی شرکت ملی فولاد ایران پیرامون اتفاقات فولاد میانه؛
پاکسازی افراد ناسالم از بدنه با قدرت ادامه دارد


روابط عمومی شرکت ملی فولاد ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد که پاکسازی بدنه طرح های زیرمجموعه از افراد ناسالم ادامه خواهد داشت.

با عنایت به لزوم برخورد با گلوگاه‌های فساد خیز در شرکت های تولیدی و با بررسی صورت گرفته و با محوریت سربازان گمنام امام زمان (عج)، طی روزهای گذشته اقدام قاطعی علیه افراد ناسالم حاضر در سطوح عملیاتی شرکت صورت پذیرفت.

پرونده این افراد که به واسطه سندسازی نسبت به خروج غیرقانونی محموله تولیدی و یا به نوعی سرقت در فولاد میانه می کردند هم اکنون در مراجع قضایی درحال رسیدگی است و اطلاع رسانی های لازم در مراحل بعدی از سوی مراجع رسمی در این خصوص صورت خواهد پذیرفت.

شرکت ملی فولاد ایران به طرفیت از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران به عنوان مالک مجتمع فولاد میانه و حافظ بیت المال از مراجع مربوطه امنیتی، انتظامی و قضایی در این مسیر قدردانی کرده و اعلام می دارد که اصلاح رویه های احتمالی ایجاد فساد را مثل گذشته در دستور کار خواهد داشت.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۸/۲۷ ۰۲:۰۵

از کی دکتر شده آقای مهندس رادفر

۰۲/۸/۲۵ ۰۰:۲۶

ببینیم آخرش چی میشه
واقعا با کسی برخورد میشه
و پولی که دزدیده شده پس گرفته میشه که صرف تکمیل فاز ۳ بشه
یا نه ... آخرش همه چی تکذیب میشه و به فراموشی سپرده میشه

۰۲/۸/۲۴ ۲۱:۴۸

با سلام از مدیر عامل وحراست شرکت ملی فولاد خواهشمندم دستور بررسی سریع صادر فرمایند که این ماشینهای لوکس شاسی بلند در فولاد اذربایجان با ماهی هفتاد هشتاد میلیون تومان با چه مجوزی برای یه عده اجاره شده.خواهشمندیم جلوی این حیف ومیل را بگیرید.با این پول میشه هفت جوان صاحب کار ونان بشه.

۰۲/۸/۱۹ ۲۲:۰۴

فولادی محترم شنیده ها حاکی از آن است مجوز جذب ۱۲۰ نفر در فاز یک ( فولاد آذربایجان) صادر شده و هیات مدیره با پیشنهاد عوامل آقای نماینده تصمیم گرفتند ۱۰۰ نفر آگهی استخدام بدهند و ۲۰ نفر را از نیروی های باسابقه بدون آزمون
به نظر شما واقعا ۲۰ نفر با سابقه بیشتر از ۵ سال کار در زمینه نورد جذب خواهند نمود یا کلاه شرعی است برای رد گم کردن جذب نیروهای سفارشی
قضاوت باشما
لطفا آقای دادستان به موضوع قبل از جدب ورود کنند.

۰۲/۸/۱۹ ۲۱:۵۶

در فاز یک فولاد آذربایجان چطور؟

۰۲/۸/۱۹ ۱۹:۴۸

ان دسته از افراد بی لیاقتی که با توصیه های این نماینده و ان امام جمعه و غیره به استخدام در فولاد در می ایند می توانند این چنین اختلاس و دزدی نمایند لذا شایسته هست با انان نیز برخورد قانونی و جدی بعمل اید .

۰۲/۸/۱۹ ۱۹:۲۴

تا زمانی که دکتر رادفر مدیرعامل فاز 2 هستن ، دیگه چیزی بنام استخدامی سفارشی در فاز 2 و قسمت اداری فاز 3 نخواهید دید. خیالتون راحت

۰۲/۸/۱۹ ۱۸:۳۰

واقعا خنده داره.

۰۲/۸/۱۹ ۱۴:۱۶

با سلام.نماینده محترم بررسی فرمایید که کدامیک از روسای سطح اول این شهر با این همه مشغله کاری اعم از نماینده وشهردار وسایر...ماشین لوکس با اجاره کلان از جیب بیت االمل سوار میشن؟مگر در فولاد اذربایجان با انهمه بدهی چه خبره ایا این هزینه ها از جیب بیت المال نیست.

۰۲/۸/۱۹ ۱۳:۲۴

مهندس ناجی کجاست ؟؟؟

۰۲/۸/۱۹ ۱۳:۱۴

پاکسازی بدنه از افراد ناسالم؟! اونی که اون افراد ناسالم را استخدام کرده خودش بدتر از اونهاست، مگه اون خراب شده گزینش و حراست ندارند که کارشون را درست انجام دهند؟

۰۲/۸/۱۹ ۰۹:۲۱

سلام
بنده به عنوان کارمند کوچک فولاد از جناب سید مرتضی حسینی نهایت تقدیر وتشکر خودرا اعلام میدارم
اگر ایمیدرو نگرانی ایشان را درک میکرد از این اتفاق پیشگیری میشد وحق بیت المال پایمال نمیشد

۰۲/۸/۱۹ ۰۸:۳۳

بخور بخور کم بخور شکم درد میگیری

۰۲/۸/۱۹ ۰۳:۰۸

حقوق های نجومی مثل سرطان در بدنه دولت رشد کرده است . مسوولان فقط شعار دادند و با حقوق بگیرهای نجومی برخورد نکردند . چرا ؟ چون مسوولان دولت خوشان نجومی بگیر هستند و برخورد با خود نیز ممکن نیست . بیکار و بی جهت و ول معطل می گردند وبا عناوین مختلف ماموریت و اضافه کار و انواع مزایا دریافت می کنند . حرام خواری می کنند .

۰۲/۸/۱۹ ۰۱:۱۶

سلام وعلیکم حسینی
مرد با غیرت با صداقت افتخار میانه پشتیبان فولاد سالم

۰۲/۸/۱۸ ۲۳:۵۴

سلام
جناب حسینی نگرانی شما بحق بوده قدردان زحمات جنابعالی که دغدغه فولاد دارید هستیم امیدوارم این بانیان فساد ومدیران بی لیاقت فولاد را ومنبع فساد در فولاد را متلاشی کنی وبقول این همشهریمان به این دوستان وهیئت مدیره که حقوق نجومی وانچنانی میگیرند رسیدگی بفرمایید

۰۲/۸/۱۸ ۲۰:۵۴

کسانی که با رانت نیروهایشان را در فولاد استخدام کردند باید رد صلاحیت شوند

۰۲/۸/۱۸ ۲۰:۲۳

....

۰۲/۸/۱۸ ۲۰:۰۵

دادستان محترم به این موضوع هم لطفا ورودکند که چه کسانی با رانت و سفارش ونماینده ها در آن مجموعه مشغول بکارهستند، البته که ورود کردن به اینمورد مشکلاتی هم دارد

۰۲/۸/۱۸ ۱۹:۵۲

اگر می‌خواهید دزدی ها و اختلاس هایتان معلوم نشود تک خوری نکنید
کتاب چگونه اختلاس کنیم جلد ۵ صفحه ۳۵۵ اثر استاد محمود خاوری

۰۲/۸/۱۸ ۱۹:۴۶

سلام
دوستانی که با اقای حسینی ارتباط دارند بفرمایید
نگرانی ایشان به حق بود فساد ستیزی خود را ادامه بدهید
ما قدر دان شما هستیم

۰۲/۸/۱۸ ۱۹:۲۸

😂😂😂😂😂😂👌👌👌

۰۲/۸/۱۸ ۱۷:۲۶

نوش جانشان. ما هم جای انها بودیم چندبرابر اختلاس میکردیم.
الان از این ناراحت هستیم که چرا ما نمی تونیم بخوریم

۰۲/۸/۱۸ ۱۶:۵۵

بنده نیز به نوبه خود از حاج اقا محمو دیان ونیروهای گمنام امام زمان نهایت تشکر را دارم انشاالله اجرتان با خدا.

۰۲/۸/۱۸ ۱۶:۵۲

لطفا به اقای حسینی بفرمایید این افرادی که در هییت مدیره فولاد اذربایجان هستند وحقوق های نجومی بدون حضور در شرکت دریافت میکنند واز منزل ونهار وشام وصبحانه محانی استفاده میکنند و ماشینهای لوکس با پرداخت اجاره ی چند ده میلیونی از جیب شرکت در اختیار دارند.؟ایشان خبر دارند یا خیر لطفا بعنوان نماینده این شهر بررسی فرمایند واطلاع رسانی کنند.

۰۲/۸/۱۸ ۱۶:۲۸

با سلام.ضمن عرض سلام خدمت مدیر عامل شرکت ملی فولاد لطفا دستور بررسی سریع فرمایند که چگونه میشود افرادی بعنوان اعضای هییت مدیره ازادارات نامرتبط با فولاد به این شرکت بصورت عضو هییت مدیره بیایند وحقوق های نجومی دریافت کنند و با پول بیت المال ماشینهای لوکس با ماهی ۷۰یا ۸۰میلیون تومان اجاره کنند و در شرکت هم حضور نداشته باشند.به خاطر همین هزینه است که این شرکتها زیانده میشوند.لطفا ضمن بررسی جلوی این ریخت وپاشها را بگیرید تا فردا در قیامت مدیون بیت المال نشوید.

۰۲/۸/۱۸ ۱۵:۵۸

فیش حقوقی مدیران فولاد را منتشر کنید اختلاس پنهان این است.
مردم از آن ناراضی هستند.

۰۲/۸/۱۸ ۱۵:۵۶

خوب بخور بخور راه انداختید تو فولاد این افراد هم احتمالا تک خوری کردن واسه همین لو رفتند نکته مهم وقتی میخواهید تو یک سازمان دزدی و اختلاس کنید بهیچ عنوان تک خوری نکنید سعی کنید دسته جمعی بخورید که لو نروید کتاب نحوه اختلاس اثر محمود خاوری جلد ۴ ص ۲۳۴

۰۲/۸/۱۸ ۱۵:۳۴

دریافت حقوق های نجومی از بیت المال هم نوعی دزدی و اختلاس است .حقوق های که مشاوران مدیریت محترم میگیرن .‌و کاری هم انجام نمیدن ..از این نوع دزدی ها است

۰۲/۸/۱۸ ۱۵:۰۲

قبل از ورود نیروهای امنیتی می بایستی خود حراست فولاد متوجه تخلف در شرکت میشد و اقدام قاطع میکرد ولی متاسفانه با رانت هایی که در شرکت های دولتی وجود دارد این مهم هیچگاه میسر نمی شود. به طوری که مشاهده میشود خیانت و حیف و میل بیت المال از جانب بعضی از مسئولین ارشد شهرستان که افرادی را بدون ضابطه به استخدام فولاد در آورده اند، اقدامی صورت نمیگیرد و همچنان ادامه دارد. ای کاش دولتمردان متوجه شوند که تخم مرغ دزد شترمرغ دزد میشود و اعتماد مردم به حاکمیت را فدای اندک افراد بی خود انقلابی نما نکنند و پاسخ در خور به تخلفات آنان نیز بدهند.

۰۲/۸/۱۸ ۱۴:۵۵

سلام
ای کاش به نگرانی وهشداری که نماینده میانه اقای حسینی
گوش میدادند وپیشگیری میکردند اقای حسینی مرد مردی که زودتر از همه عوامل تشخیص داد ولی متاسفانه فاسدین
ووعوامل فاسد بالایی ها واقایان سیر کردن احتمالا

۰۲/۸/۱۸ ۱۴:۵۰

برادر سطوح عملیاتی زیر نظر سطوح مدیریتی عمل میکنه . چرا اذهان را منحرف می کنید . حقوق های نجومی سیرتان نمیکنه روی آوردید اموال بیت المال رو می خورید . خب بخورید تا بترکید .

اخبار روز