کد خبر: ۱۰۱۲۱۸
۳۰۹ بازدید
۱۵ دیدگاه

اجرای پروژه راه کریق - آرموداق از محل اعتبارات ملی

۹۹/۸/۱۹
۱۹:۱۷

 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز اردبیل؛ نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: ردیف اعتباری پروژه راه نیر به میانه (کریق - آرموداق) از محل اعتبارات ماده ۲۳ به صورت ملی اجرایی خواهد شد.
موسوی در دیدار نماینده میانه افزود: با اتمام این پروژه مراودات دو شهرستان به خوبی در زمینه‌های گردشگری، کشاورزی و باغی صورت خواهد گرفت.
اسماعیلی نماینده مردم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی هم با اشاره به اهمیت این جاده برای هر استانهای آذربایجانشرقی و اردبیل گفت: بخش کندوان سالانه ۱۰۰ هزار تن سیب درختی تولید و روانه بازار کشور و حتی کشور‌های همسایه می کند که این راه میت واند مسیر توسعه و رونق اقتصادی را در هر دو منطقه افزایش دهد.
وی افزود: تامین اعتبار این پروژه باید از ردیف اعتبارات ملی یا همان ماده ۲۳ تامین شود و با تکمیل این راه علاوه بر رونق تولید و اقتصاد، باعث رونق گردشگری در هر دو شهرستان خواهیم شد.
در این بازدید قلندری معاون امور عمرانی استاندار اردبیل هم گفت: طول مسیر خاکی ۲۰ کیلومتر می باشد که ۸ کیلومتر از این مسیر در حوزه شهرستان نیر است و مابقی در حوزه شهرستان میانه است.
وی افزود: ۸ کیلومتر از این مسیر سال آینده به اتمام خواهد رسید.
اقبالی سرپرست فرمانداری نیر هم از اختصاص ۳ میلیارد تومان اعتبار از سوی استانداری برای اجرای این پروژه خبر داد و گفت: تکمیل این پروژه یکی از مهمترین درخواست‌های مردم شهرستانهای نیر و میانه است، که با تکمیل این پروژه فاصله تا مرکز کشور ۱۲۰ کیلومتر کاهش می یابد و سبب رونق اقتصادی و گردشگری منطقه خواهد شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۸/۲۲ ۱۲:۱۲

فکرکنم اقای اسماعیلی بایکی ازنمایندگان اردبیل به دیدارنوبخت رفته واعتباراتی وگرفته چون توکلیپی که توپیچ اینستای اقای اسماعیلی هست,نماینده اردبیل به اقای پورمحمدی زنگ میزنه میگه اینجامیانه هست!!اعتبارشوافزایش بدید,چهارشنبه باحاج اسماعیلی هم بااقای نوبخت دیدارمیکنیم.

۹۹/۸/۲۰ ۲۰:۰۳

بهتان قول میدم باعدم همکاری استان اذربایجانشرقی,این جاده همینطوری بمونه

۹۹/۸/۲۰ ۱۴:۵۴

http://www.sabalanema.ir/news/87785
ویدیوی بازدیدنمایندگان میانه واردبیل ازراه مواصلاتی.ببینیدنماینده اردبیل درتماس تلفنی به استانداراذربایجانشرقی چی میگه.

۹۹/۸/۲۰ ۱۲:۵۳

همین تفکرمسئولان اذربایجانشرقی باعث عدم توسعه راههای ارتباطی میانه شده،فکرمیکنندبابهبودراه میانه به سرچم ومیانه نیرممکنه میانه روازدست بدنددرحالی که همین عدم توجهشون باعث خواهدشد.
جالبه ازاین عدم همراهیشون همین بس که نماینده اردبیل به استانداراذربایجانشرقی زنگ زده گفته به این جاده هم نظری داشته باشیداقای پوری محمدی هم قول تخصیص چهارمیلیاردروداده.ببینیدمیانه چقدرمظلوم واقع شده!!!

۹۹/۸/۲۰ ۱۲:۴۳

مسئولان اردبیلی ونیری روازارموداق به سمت ترک میاوردیدتااین جاده باریک باچاله چوله بدون خط کشی رومیدیدندتاهمت !!!مسئولان میانه واذربایجانشرقی رومیدیدند!!!دیگه فکرترددازاین مسیربه سرشون نمیزد.

۹۹/۸/۲۰ ۱۲:۲۵

شمامسولان میانه که جاده های مناطق کندوان(ارموداق,کریق)وکاغذکنان(سرچم,اقکند)وراه اهن(میانه,اردبیل)رودراختیاراردبیل گذاشتیدتااعتبارملی گرفتند,فقط همین مونده که تابع اردبیل بشیدوجاده ترانزیت روهم براتون چهاربانده کنند!!

۹۹/۸/۲۰ ۰۹:۲۰

بنام خدا
متاسفانه برخی مسئولین نه همه ، از زحمت بدشون میاد.اگه مسئولین شهر ما مسئول بودن پل قوریچای سالها اونطور رها نمیشد
از اقای اسماعیلی درخواست دارم اگر زورشون میرسه مسئول دلسوز و کاردان بر سر مدیریت بگذارند تا اوضاع شهر ما اینطور اسفناک نشه
ما مسئول متعهد متخصص دلسوز میخوام نه مسئولی که فقط پشت میز باش و پز بده و روز و وقت تلف کنه
یا علی

۹۹/۸/۲۰ ۰۸:۵۹

لطفا درمورد برکناری ناجی و انتصاب دکتر امرایی به مدیریت مجتمع فولاد میانه نیز خبر منتشر کنیدمنبع خبر سایت شرکت ملی فولاد

۹۹/۸/۲۰ ۰۸:۳۲

معاون عمرانی استانداری اردبیل به این بازدید و جلسه آمده ولی هیچ مسئول استانی از آذربایجان شرقی به این جلسه نیامده این نشاندهنده عدم رغبت مسئولان استان آذربایجان شرقی به این پروژه می باشد 

۹۹/۸/۱۹ ۲۲:۴۶

نوشداروپس ازمرگ سهراب.
دولت دیگراهی دربساط نداردبرای چنین جاده های که تواولویت نیست بودجه اختصاص دهد.

۹۹/۸/۱۹ ۲۱:۱۰

همش شعاره مگه سه میلیاردچقدره که بااون جاده بسازند؟

۹۹/۸/۱۹ ۲۰:۵۰

با توجه به ملی شدن این مسیر امید است کل مسیر اصلی شود

۹۹/۸/۱۹ ۲۰:۳۲

سلام یعنی بجای بودجه دهی ازشهرستان واستان مستقیماازطریق وزارت راه به این طرح بودجه داده خواهدشد؟؟ماده23چیه؟

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز