کد خبر: ۱۰۱۳۱۱
۲۷۵ بازدید
۳ دیدگاه

پلمپ ۱۱۴ واحد صنفی در میانه بدلیل عدم رعایت مصوبات ستاد کرونا

۹۹/۸/۲۲
۱۹:۵۱

 از آغاز طرح محدودیت های شغلی در تاریخ ۱۴ آبان تا مورخه ۲۱ آبان، تعداد ۵۱۸ واحد صنفی مورد بازرسی گشت تلفیقی قرار گرفته و از این تعداد ۱۱۴ واحد صنفی بدلیل عدم رعایت مصوبات ستاد کرونا و عدم تعطیلی واحد صنفی توسط گشت فوق پلمپ شدند.

گشت تلفیقی متشکله از نمایندگان اداره اماکن نیروی انتظامی،  مرکز بهداشت، اتاق اصناف و اداره صمت  در این ایام بصورت صبح و بعدازظهر در سطح شهر بر اجرای مصوبات ستاد نظارت می نمایند.

با توجه به اینکه اجرای طرح تعطیلی مشاغل گروه های ۲ و سه و ۴ تا پایان روز جمعه مورخه ۲۳ آبان بر قوت خود باقیست فلذا انتظار می رود واحدهای مشمول نسبت به اجرای آن پایبند بوده و به منظور مشارکت در قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا مشارکت جدی معمول نمایند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۸/۲۶ ۱۸:۳۹

پرنده فروشی ها هم علاوه بر اینکه تعطیل نمی کنند مخصوصا عصر ها مملو از افرادی میشوند که همه هم بدون ماسک می باشند،بازرسی محترم لطفا سری به پرنده فروشی خیابان ابوذر شهر امام بزنید ببینید آنجا چه خبر است

۹۹/۸/۲۶ ۰۱:۰۸

با توجه به اینکه یکی از متولیان رسیدگی به تخلفات صنفی اتاق اصناف شهرستان ها می باشد متاسفانه خود اتاق اصناف شهرستان میانه پروتکل های بهداشتی در مورد پیشگیری ویروس کووید 19 را اجرا نمی کند. مدیران اجرایی چندین اتحادیه در زیرزمین ساختمان اتاق اصناف که تهویه مناسب هم ندارد دارند به اصناف خدمات رسانی می کنند.
بخاطر عدم رعایت پروتکل های بهداشتی توسط اتاق اصناف چه کسی می خواهد رسیدگی نماید خدا می داند؟

۹۹/۸/۲۳ ۰۹:۱۰

لطفا سری هم به اژانس های تلفنی بزنید اصلا رعایت نمیکنند درب اژانس بسته است داخل نشسته اند سیگار میکشند شطرنج بازی میکنند ماسک نزدند

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز