کد خبر: ۱۰۱۷۰۴
۵۱۳ بازدید
۳ دیدگاه (۳ تایید شده)

ابتکار تأسفبار در مراغه/ تخفیف اتاق اصناف مراغه به کرونا و بازی با جان مردم!

۱۳۹۹/۹/۷
۱۸:۱۵

اتاق اصناف مراغه در اقدامی عجیب, رسماً به مردم اعلام کرد: مغازه های مراغه از اول آذرماه باید بسته می شد ولی با رایزنی و تعهد! اتاق اصناف مراغه، مقرر شد مغازه ها تا ساعت 18 باز باشند ولی علیرغم گذشت یک هفته از پروتکل ملی مبارزه با کرونا، مغازه های مراغه حتی همان وضعیت نارنجی (فعالیت تا ساعت 18) را نیز رعایت نمی کنند و نظارتی بر آنها وجود ندارد. عملاً اتاق اصناف مراغه بجای تخفیف کالا و خدمات به مردم، به کرونا تخفیف داده است.

متن بیانیه آقای معصومی، رئیس اتاق اصناف مراغه چنین است:

 

با عرض سلام به جامعه اصناف و بازاریان محترم مراغه

با توجه به اینکه در روزهای گذشته که اعلام شده بود به غیر از گروه یک بقیه ساعت ۱۸ تعطیل نمایند ولی متاسفانه عده ای به حق و حقوق دیگران احترام نگذاشتند و به تعهد اتاق اصناف به ستاد کورنا ی مراغه(!) بی احترامی کردند، در ساعت ۱۸ محل خود را تعطیل نکردند. تمامی آنها توسط کمیته پلمپ، فیلمبرداری شده و در موعد مقرر توسط ستاد کرونا پلمپ خواهند شد. در صورتیکه همگی اصناف آماده شده بودند از صبح شنبه اول آذر کلیه صنوف تعطیل باشند ولی هئیت رئیسه اتاق اصناف در ستاد کرونا دوباره متعهد شد که فعلا تعطیلی منتفی بشه(!) ولی همه اصناف ساعت ۱۸ یعنی ۶ عصر محل کسب خود را تعطیل نمایند و نشان بدهند که اصناف مراغه بیشتر از اینها لیاقت دارند و سلامتی مردم بر ایشان از همه چیز با ارزشتره، مردم ولی نعمت ما بوده و هست، اصناف هرچه داره از مردم داره.

امیدوارم یک بار دیگر شان اتحادیه و اتاق اصناف را به مسئولین شهر نشان بدهیم که ما می توانیم از نارنجی به زرد و حتی به سفید برسیم و اگر مراعات نکنیم دوباره باید منتظر پلمپ و تعطیلی بازار مراغه باشیم.

تمامی هئیت مدیره اتحایه ها موظف هستند به اعضای خود تذکرات لازم را بدهند و این پیام به منزله دستور کتبی می باشد(!) 

با تشکر فراوان ـ سعید معصومی ـ اتاق اصناف مراغه

روابط عمومی اتاق اصناف مراغه

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۹/۸ ۲۱:۲۳

راستش میانه هم اینجوریه تقریبا ،طرف لباس فروشی داره قشنگ مشتریا میان از زیر کرکره خرید میکنن میرن تازه جایزه هم گذاشته داره تبلیغ میکنه ولی باهاش برخوردی نمیشه

۹۹/۹/۸ ۲۱:۰۲

مراغه ما را سنه نه /////میانه درست شد که غم مراغه هم بخوریم

۹۹/۹/۷ ۲۱:۰۱

چرا باهاش برخورد قانونی نمیشه؟؟؟

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز