کد خبر: ۱۰۱۷۳۳
۷۵۷ بازدید
۱۵ دیدگاه (۱۵ تایید شده)

صدای هلی کوپتر میانه دیگر شنیده نمی شود!

۱۳۹۹/۹/۸
۱۸:۳۶

 

به گزارش صدای میانه ،از حدود یک ماه پیش ،هلی کوپتر امدادی میانه که با هزاران تبلیغات به میانه آورده شد ،اکنون در میانه نیست.

بر اساس شنیده ها ،دلیل این امر نداشتن آشیانه مناسب برای آن است.

انتظار مردم ،روشنگری مسئولین در این زمینه می باشد تا از تکرار حادثه ای که امروز بر سر یکی از مادران در بخش کندوان آمد جلوگیری شود.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۹/۱۴ ۱۸:۴۸

کار دیگران رو به اسم خودش زد و در آخر نتیجه دروغ های بی موردش رو گرفت

۹۹/۹/۱۳ ۲۳:۳۵

از وقت شیویاری رفته وضعیت بهداشت و درمان شهر بهم ریخته
محاسب مرد...

۹۹/۹/۱۳ ۲۰:۳۷

درباره دانسته هایم نظر می دهم. ناسلامتی تیم ما جایزه اول جشنواره خوارزمی را در زمینه طراحی و ساخت نخستین بالگرد ایرانی دریافت کرده و سالها به عنوان مدیر استانداردسازی، روی این پروژه کار کرده ام.

و اما در مورد اشتباهم، دو بار این کلمه استفاده شده که اول را سوتی و دومی را سورتی نوشته ام همانطور که شما اسم خودتان را همشری نوشته اید نه همشهری!

۹۹/۹/۱۱ ۲۳:۳۰

سورتی نه سوتی چرا شما درباره همه چیز نظر می دهید!!!

۹۹/۹/۱۰ ۰۹:۵۵

در تورکی مثلی هست :« اول آخور ، آننان آت » اول آشیانه بعد هلیکوپتر ، حالا چرا اول هلیکوپتر بعد آشیانه و ... ، خود حکایت دیگریست که باید سیاسیون جواب بدهند

۹۹/۹/۹ ۱۷:۱۹

یکی از بهترین تجهیزات و امکانات امداد و نجاتی که میانه در طی سالیان سال شاهد آن بوده است همین هلی کوپتر می باشد حساسیت نشان دادن به بود و نبود آن از هر لحاظ حائز اهمیت ویژه می باشد چرا که با وجود و به خدمت گرفته شدن این وسیله شاهد نجات جان شهروندان زیادی در حوادث وخیم و برف و بوران شدید تاکنون بوده ایم و چه بسیار کودکانی که تولد و نجات جان مادران خود را مرهون این وسیله امداد و نجات می دانند.
نجات جان شهروندان یک منطقه از مهمترین وظایف همه مقامات و مسئولین و شهروندان آن منطقه است . لذا نباید به بود و نبود آن بی تفاوت باشیم و باید ضمن حفظ این نعمت و وسیله ارزنده نسبت به جذب سایر امکانات و تجهیزات پزشکی و امداد و نجات برای شهرمان بیش از پیش تلاش مجدانه و مسئولانه در اهداف و برنامه های خود مد نظر داشته باشیم . و ضمن قدردان بودن نسبت به بانیان و دستاندرکاران اینگونه امور پرخیر و پر برکت هرگز به هیچ فردی نباید اجازه بهره برداری شخصی و تبلیغاتی از اینگونه خدمات عام المنفعه بدهیم. و آن را نشانی ارزشمند در سینه و کارنامه خدماتی بانیانش در قبال تعهدکاری و بر حسب وظیفه خود خواسته برعهده افراد بدانیم.

۹۹/۹/۹ ۰۹:۰۲

راستی از ماشین شورا چه خبرها میگند از خیلی وقتهاست شخصی شده فقط دست یکی از اعضا شورای شهره و کسی هم نیست به اون اقا بگه اقا اینکه مثل اسب می تازی این ور ان ور مال بیت المال هست نه اموال شخصی ...

۹۹/۹/۹ ۰۹:۰۰

در زمان انتخابات می آورن نگران نباش

۹۹/۹/۹ ۰۰:۲۳

حتی اگر ماهی ۱۰میلیون هم هزینه داشته باشد ولی این احتمال وجود داشته باشد که بتواند جان یک انسان را درسال نجات دهد ارزش جان انسان بسیار بیشتر از این هزینه‌هاست البته اگر حان انسان برای رژیم ارزش داشته باشد

۹۹/۹/۸ ۲۳:۰۱

نعمت و امتیاز بزرگی برای شهر بود
بدفعات در شرایط اورژانسی بدرد خورد
امیدوارم بزودی شاهد حضور این هلی کوپتر در شهر باشیم

۹۹/۹/۸ ۲۱:۴۱

یه مسئله دیگه هم این هست که باند هلیکوپتر اورژانس میانه نیازمند آشیانه هست
خدا کنه یک خیر باغیرت آستین بالا بزنه یا علی بگه و اینو ردیف کنه

۹۹/۹/۸ ۲۱:۳۸

نگران رفتن هلیکوپتر نباشین بعد از اورهال برمیگرده ولی حساسیت به این مسائل خوبه
درسته این هلیکوپتر مال ۶۵ سال قبل هست ولی اکثر قطعات و سیستم ناوبری و اینا بروز شده و هر سال باید از نظر فنی بازرسی بشه تا امنیت سرنشینان تامین بشه

۹۹/۹/۸ ۱۹:۵۳

پیگیر خبرنگار صدا و سیما و پاسخ رئیس اورژانس استان پیرامون بالگرد امدادی میانه/ با تشکر از آقای رضا امامی

🔸 پیگیری رضا امامی خبرنگار صدا و سیما در خصوص بالگرد اورژانس هوایی میانه از رییس اورژانس استان

🔺دکتر رحمانی رییس اورژانس استان در گفتگوی تلفنی به خبرنگار صدا و سیمای شهرستان میانه گفت: بالگردهای اورژانس هرساله به مدت یکماه برای اورهال و بازبینی قطعات از شهرستان خارج می شوند اما علت غیبت بیش از یکماه بالگرد میانه، مشکل در تامین برخی قطعات آن است که به زودی رفع خواهد شد.

وی  همچنین در مورد برخی اخبار در خصوص برچیده شدن اورژانس هوایی میانه به دلیل نبود آشیانه را تکذیب کرده، گفت: به زودی اورژانس استان ساخت آشیانه بالگرد هوایی در میانه را آغاز خواهد کرد.

🔸 رضا امامی / خبرگزاری صدا و سیما

۹۹/۹/۸ ۱۹:۲۳

نگران نشو داداش دو هفته برای هلی کوپتر هم تعطیله‌ .تو قرنطینه هست .مدیریت یعنی همین

۹۹/۹/۸ ۱۸:۴۵

این هلی کوپتر از 2 اسفند پارسال که انتخابات مجلس برگزار شد، پرواز امدادی نداشته است (با تکیه بر اخبار رسمی که بنده می دانم)، نگهداری هلی کوپتر حتی بدون هیچ انجام وظیفه ای، پرهزینه است و باید در هر ماه چندین سوتی پرواز داشته باشد. هر سورتی پرواز و هر یک از این امدادها بابت زایمان یا ... شاید 20ـ10 میلیون تومان هزینه داشته باشد (و شاید بیشتر). هزینه نگهداری، هزینه پروازهای امدادی و اورهالی و هزینه این هلی کوپتر بر عهده وزارت بهداشت است که باید به شرکت مربوطه پرداخت کند.

طبیعی است که وزارت بهداشت زیر بار چنین هزینه ای نمی رود و آن را جمع می کند و می برد.

اخبار روز