کد خبر: ۱۰۱۷۶۷
۵۶۰ بازدید
۳ دیدگاه

خروج میانه از وضعیت قرمز کرونایی

۹۹/۹/۱۱
۰۹:۴۵

 

?سخنگوی قرارگاه ملی کرونا، با اشاره به روند بیماریابی کرونا در کشور، گفت: با رعایت ۹۰ درصدی پروتکل‌های بهداشتی، از چهارشنبه هفته جاری محدودیت ۳۸ شهرستان از وضعیت قرمز به وضعیت نارنجی تغییر می‌کند و فقط گروه شغلی ۳ و ۴ شامل محدودیت خواهند بود. اما از طرفی ۲۳ شهرستان نیز از وضعیت نارنجی به وضعیت قرمز رسیدند که اعمال محدودیت در آن‌ها آغاز می‌شود.

◼وی با تاکید بر این‌که نباید صرفا به این کم‌شدن آمار دلخوش بود، اظهار کرد: به محض این‌که رعایت پروتکل‌ها را فراموش کنیم مجددا بیماری افزایش خواهد یافت. تجمعات، دورهمی‌ها و ترددهای غیرضروری نقش بسیار مهمی در افزایش بار بیماری دارند.

?رییسی بیان کرد: از چهارشنبه هفته جاری(۱۲ آذر) محدودیت ۳۸ شهرستان از وضعیت قرمز به وضعیت‌ نارنجی تغییر می‌کند.

? شهرستان‌های اهر، بناب، شبستر، عجب‌شیر، میانه، مرند در استان آذربایجان‌شرقی؛ شهرستان‌های اشنویه، خوی، سلماس و نقده در آذربایحان‌غربی؛ شهرستان‌های شهرضا، گلپایگان، مبارکه در استان اصفهان؛ شهرستان نظرآباد در استان البرز؛ شهرستان‌های قائنات، تربت حیدریه، کاشمر و گناباد در استان خراسان رضوی؛ شهرستان‌های دامغان، شاهرود و گرمسار در استان سمنان؛ شهرستان‌های کامیاران و مریوان در استان کردستان؛ شهرستان‌های رفسنجان و زرند در استان کرمان؛ شهرستان‌های جوانرود، سرپل ذهاب و کنگاور در استان کرمانشاه؛ شهرستان‌های خمین و دلیجان در استان مرکزی؛ شهرستان‌های اسدآباد، کبودرآهنگ و بهار در استان همدان، ابرکوه، خاتم، مهریز و میبد در استان یزد و بهشهر در استان مازندران همان ۳۸ شهرستانی هستند که از چهارشنبه ۱۲ آذر وضعیت هشدارشان از قرمز به نانجی تغییر می‌کند و فقط گروه شغلی ۳ و ۴ شامل محدودیت خواهند بود.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۹/۱۲ ۱۴:۳۴

سلام با 10 روز رسیدیم به نارنجی 10 روز هم صبر کنیم میشیم زرد 10 روز دیگر پاک پاک چرا انجام نمیدیم کی نفع میبره

۹۹/۹/۱۲ ۰۹:۴۹

از خبر تغییر وضعیت میانه از قرمز به نارنجی خوشحال شدیم سفید هم بشه خوب میشه چون دیگه ماشین شورا که دست عضو خاص شوراست باز هم به همه جا تردد میتوانند بکنند چون محدویت تردد های بین شهر ها بر داشته میشه واقعا از خودتان پرسیدید این ماشین اصلا ماهیت کارش چیه؟؟ و بیست و چهار ساعته دست کیه؟؟ و چرا مورد استفاده شخصی یک عضو شورا که رییس شورا هم نیست قرار گرفته و قرار میگیرد

۹۹/۹/۱۲ ۰۰:۲۳

بااین تجمعی که فردا فرا خوان کردن بازم رنگمون قرمز میشه

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز