کد خبر: ۱۰۲۸۶۷
۳۰۳ بازدید
۹ دیدگاه

کشف روغن احتکار شده توسط یکی از فروشگاه های زنجیره ای در میانه

۹۹/۱۰/۱۹
۰۷:۴۳

بر اساس گزارش شهروندان مبنی بر امتناع از عرضه روغن نباتی خوراکی جامد در شعبه یکی از فروشگاه های زنجیره ای، بازرسان اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان میانه از فروشگاه مذکور و ۴ شعبه دیگر فروشگاه موصوف در شهرستان بازرسی بعمل آورده و مشاهده نمودند که در هر ۵ شعبه نسبت به اختفاء روغن خوراکی جامد جمعا به تعداد ۱۶۵ حلب اقدام نموده اند که با تشکیل پرونده تخلف اختفا و امتناع از عرضه کالای مذکور برای هر ۵ شعبه به ارزش ۹۰ میلیون ریال و ارسال آن به اداره تعزیرات حکومتی اقدام نمودند.

بر اساس این گزارش روغن های کشف شده به دستور رئیس اداره تعزیرات حکومتی قبل از ظهر روز پنجشنبه مورخه ۱۸ دی تحت نظارت بازرسان توزیع گردید.

اداره صمت از شهروندان محترم خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گرانفروشی، اختفا و امتناع، کم فروشی و … موارد را با شماره تلفن های ۱۲۴ اداره صمت یا ۱۳۵ اداره تعزیرات حکومتی اعلام تا با واحدهای صنفی متخلف برخورد بعمل آید.

 

** عکس تزیینی ست.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۱۰/۱۹ ۱۹:۳۵

آقاي رييس اداره صمت مغازه ها به قیمت روی روغن نمیفروشند ميگن خودمون بالای قیمت خریدیم.

۹۹/۱۰/۱۹ ۱۵:۵۸

فکر کنم اولش ... باشد

۹۹/۱۰/۱۹ ۱۴:۳۱

فروشگاههای زنجیره ای کلا کلاهبردارند، کلیه حبوبات و اجناس دیگر را بسته بندی کرده هر بسته عوض یک کیلو نهصدگرم است و قیمت را دو برابر قیمت بیرون زده سه چهار تومن بعنوان تخفیف کم کرده و متاسفانه مردم هم زود فریب این تخفیف را میخورند

۹۹/۱۰/۱۹ ۱۴:۲۸

کدوم فروشگاه زنجیره ای 5 شعیه درمیانه داره؟

۹۹/۱۰/۱۹ ۱۳:۳۵

نام این فروشگاه محتکر را صراحتأ اعلام کنید تا بخاطر احتکار رسوا بشه

۹۹/۱۰/۱۹ ۱۱:۰۰

حارامون اولسون با

۹۹/۱۰/۱۹ ۰۹:۵۵

خدا لعنت کنه این افراد کثیف را .من کارگرم روغن خریدم‌۱۶۰تومن از‌کجا بیارم‌اخه کارگرم توان ندارم چرا به‌مردم‌ظلم میکنی‌ ظلم هم حدی‌دارد. برخی مسولان هم مقصرند ...تا‌روغن میاد‌به همه فامیلها‌ و اشناهای خودشون خبر میدن.خدا شاهده حرامه.به آخرت هم فکر‌کنین

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز