کد خبر: ۱۰۴۷۹۹
۷۱۴ بازدید
۷ دیدگاه

با افزایش آمار کرونایی ها؛

روستای تاوا (طوق) قرنطینه شد

۱۳۹۹/۱۲/۱۹
۲۲:۰۴

روستای طوق قرنطینه شد 

 روستای طوق(تاوا ) از توابع بخش مرکزی میانه به دلیل افزایش آمار مبتلایان به کرونا قرنطینه شد.

طی دو مرحله تست گروهی و تکی از اهالی این روستا، از ۸۰ تست، ۳۰ نفر کرونای مثبت بوده اند.

گفتنی روستای طوق نزدیک به دو هزار نفر جمعیت دارد.

 رضا امامی | خبرگزاری صدا و سیما

➖همچنین بهداشت و درمان میانه در این زمینه اعلام کرد:

با سلام  خدمت همشهریان محترم ضمن تکذیب خبر ابتلای ۲۵۰ نفر از اهالی روستای طوق به بیماری کرونا که امروز در فضای مجازی پخش شده است گفتنی است با توجه به اینکه تعداد افراد با تست مثبت در روستای طوق بیشتر از مورد انتظار می باشد(حدود یک دهم آمار فوق ) با هماهنگی بخشداری محترم بخش مرکزی یک سری محدودیت ها در این روستا اعمال گردید.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۱۲/۲۰ ۱۱:۱۵

لطفا یک بار به بازار سر بزنید

۹۹/۱۲/۲۰ ۰۹:۱۳

با سلام ما اهالی منطقه بخاطر خودمان و به خاطر سایر هم وطنان مان با رعایت بیشتر پروتکل های بهداشتی و جدی گرفتن گسترش ویروس بیشتر از این مراقب باشیم.

۹۹/۱۲/۲۰ ۰۸:۴۳

قهوه خانه ای در...چهار راه پایین نزدیک ....همچنان باز است و تعدادی در آنجا جمع میشوند و مشغول چای خوردن و سیگار کشیدن هستند .

با عنایت به انتقال سریع ویروس با تنفس شایسته است سیگار کشیدن را مسولین نه تنها در چنین محیط ها بلکه در کوچه و خیابان هم ممنوع و جرم اعلام کنند چون با توجه به اینکه دود سیگار کل فضای تنفسی شخص را طی میکند و کاملا آلوده شده توسط بازدم در فضا پخش میگردد و سبب آلودگی و انتقال ویروس در فضای اطراف میگردد .

همچنین تعدادی از رانندگان تاکسی مخصوصا در ایستگاه فرهنگیان دور هم جمع میشوند و سیگار می‌کشند، مسئولین محترم لطفا موضوع را جدی بگیرید و اقدام قاطع انجام دهید .

۹۹/۱۲/۲۰ ۰۰:۵۱

سلام بر مردم زحمت کش،مهربان،خونگرم،مهمان نواز،روستای زیبا ودلربای تاوا(طوق)شهرستان میانه،دل نگران همشهری های عزیز و گرامیمان هستیم ،آرزوی سلامتی وخیروبرکت به همه ی اهالی روستای تاوا را داریم ،ازصمیم قلب دعاگوی همه تان هستیم امیدواریم با آغاز بهار 1400این ویروس از بین برود و شاهد رشد و شکوفایی ولبخندمهربانانه ی اهالی روستای طوق باشیم آمین یا رب العالمین

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز