کد خبر: ۱۰۵۴۵۷
۳۶۵ بازدید
۹ دیدگاه

پلمپ ۲۴ واحد صنفی به دلیل عدم رعایت محدودیت های شغلی درمیانه

۱۴۰۰/۱/۱۸
۰۷:۲۷

 

 

در سومین روز از آغاز طرح محدودیت های شغلی در شهرستان میانه تعداد ۲۴ واحد صنفی به دلیل عدم رعایت محدودیت های مصوب ستاد کرونا در میانه پلمپ شدند.

لازم به توضیح است بر اساس مصوبه ستاد کرونا هر روز گشت های تلفیقی در دو شیفت صبح و بعدازظهر نسبت به بازرسی واحد های صنفی و مشاغل اقدام و نسبت به برخورد و پلمپ واحد های صنفی متخلف اقدام می نمایند .

روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان میانه

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۰/۱/۱۸ ۱۰:۴۲

سلام. بنده دیروز جهت کار درمانی به شهر زنجان رفتم. قبل از سفر مجوز تردد میانه به زنجان گرفته بودم. پلیس راه و ورودی شهر زنجان مانع ترددم شدن که با دیدن مجوز،قضیه حل شد، ولی بمن گفتند که داخل شهر احتمال جریمه شدن دارین.که بنده ماشینم را ورودی شهر پارک کرده و با تاکسی به کارهام رسیدم. داخل شهر زنجان هم پلاک ماشین هارو نگاه میکردم، شاید از 50ماشین، یکی پلاک غیر زنجان داشت. ولی پلیس راه و ورودی میانه هیچ خبری نبود. خیابان های میانه هم پر از ماشین های پلاک اطراف تهران هستیم.... لطفاً مسئولین پاسخگو باشند.

۰۰/۱/۱۸ ۰۹:۲۹

صف مرغ
جشنهای عروسی داخل شهر
تالارها
حضور هزاران نفر در آرامستان
کم عرض بودن پیاده رو
شلوغ بودن بازار قبل از عید
عدم رعایت پروتکلهای بهداشتی توسط مردم بومی
والا در تهران این همه مردم با اتوبوس و مترو میروند تهران باید همیشه قرمز می ماند نه عزیز فقط عوامل اصلی که گفته شد علته

۰۰/۱/۱۸ ۰۹:۲۸

احسنت بر فرماندار ویژه مجازی با نحوه مدیریتشون که باعث شدند میانه شهر اغلب قرمز در ایران معروف بشه در صورت امکان کاش بنده هم عضو ستاد مقابله با کرونا بودم و میگفتم ویروس کرونا کجاها هستش و اینجوری نان مردم را آجر نمیکردم...

۰۰/۱/۱۸ ۰۸:۰۴

گلوگاه و قطار پلمپ میشد تا کسی وارد نشه

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز