کد خبر: ۱۰۶۲۵۳
۷۴۲ بازدید
۱۸ دیدگاه

دستور فرماندار میانه به دانشگاه آزاد برای لغو فراخوان اساتید در هفته بعد

۱۴۰۰/۲/۱۰
۲۳:۱۲

شامگاه امروز جمعه، بنا به دستور فرماندار ویژه میانه، فراخوان اساتید دانشگاه آزاد اسلامی میانه که قرار بود در روزهای شنبه و یکشنبه ۱۱ و ۱۲ اردیبهشت از میانه و شهرهای دیگر به محل دانشگاه مراجعه کنند، لغو شد.

متن این خبر که بعد از افطار امروز جمعه منتشر شد بدین شرح است:

 

با توجه به اطلاعیه معاونت محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه، ریاست محترم ستاد مبارزه با کرونای شهرستان، دانشگاه ها و‌ مراکز آموزش عالی، از روز شنبه ۱۱ اردیبشهت ماه ۱۴۰۰، تا ۱۷ اردیبهشت تعطیل می باشند. ضمن تقدیر و تشکر از  رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی کلیه همکاران، دانشجویان و همشهریان ارجمند در ایام کرونا، به استحضار میرساند؛

 رئیس، معاونین و مدیران عزیز و برخی از همکاران دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، در این ایام بصورت شیفتی در دانشگاه حضور خواهند داشت و‌ انجام امورات اداری و .... صورت می گیرد.

لذا کلیه مراجعات حضوری ممنوع است.  دانشجویان معزز می توانند تمامی امورات خود را از طریق شبکه های اجتماعی و کانال رسمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه و‌ همچنین شماره تلفن ها، بر خط و غیرحضوری دنبال نمایند. ❌

تأکید می شود همه همکاران گرامی آنکال بوده که در صورت نیاز با آنها نیز تماس گرفته خواهد شد.?

دانشجویان گرامی، درصورت نیاز ضروری به پاسخگویی، در ساعات وقت اداری از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۴ با مسئولین مربوطه در ارتباط باشید.

 

توصیه مهم:

 

☎️  دانشجویان محترم توجه فرمایند تماس های ضروری تنها از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۴ خواهد بود.

 

? مدیر آموزش دکتر محمدی

۰۹۱۲۵۱۳۳۳۲۹

? رییس فارغ التحصیلان آقای فایقی

۰۹۱۴۴۲۴۲۴۰۴

? مدیر امور مالی آقای انگوتی

۰۹۱۴۱۲۴۶۰۵۶

? مدیر IT خانم مهندس رفیعی نیا

۰۹۲۲۹۵۹۹۶۲۳

? رئیس روابط عمومی آقای غیابی

۰۹۰۱۱۲۸۸۲۸۶ - ۰۹۱۴۴۲۳۶۸۳۶

? مدیر پژوهش خانم دکتر یوسفی

۰۹۱۴۱۲۴۱۳۶۱

 

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی میانه

 

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۰/۲/۱۳ ۰۹:۴۳

چرا پیام ها را گزینشی انتخاب می کنید؟
این مشخص می کند که سوءنیتی در کار است
نه عنوان این پیام با متن آن همخوانی دارد
نه مطلب، مطلب صحیحی است

۰۰/۲/۱۳ ۰۵:۰۸

عزیز من شما هنوز نمیدونی که حیطه وظایف فرماندار چی هست، لطفا نظر ندی بهتره.
این کارها به فرماتدار چه ربطی داره. فرماندار بیاد کمبود گوشت و مرغ رو بررسی بکنه. به تخلفات اصلی که ما هر روز درگیرش هستیم رسیدگی بکنه. من کاسب با این تعطیلی ها کلی مشکلات دارم. به اینا رسیدگی بکنه. نه به کارای بیهوده و عبث

۰۰/۲/۱۳ ۰۵:۰۶

چرا متن اطلاعیه با عنوانش همخوانی ندارد؟؟؟؟؟ این اطلاعیه فعالیت مجازی هست که دانشگاه چندین بار از فضای مجازی اعلام کرده است. بنده به عنوان کارمند، موافق با بسیاری از تصمیمات بشیری هستم. خیلی از کارمند ها بودند که فقط مفت خوری میکردن و بدون انجام کار، حقوق میگرفتند. خیلی از اساتید بودند که اصلا وجود خارجی نداشتند و حقوق میگرفتند. دست این افراد را حداقل از دانشگاه برید.
به امید پیروزی حق علیه باطل

۰۰/۲/۱۳ ۰۵:۰۱

متن و عنوان چرا همخوانی نداره پس؟
من به عنوان هیات علمی، موافق این طرح هستم.
هیات علمی داشتیم که سال پیش اصلا کلاس ها را تشکیل نمیداد و حقوقشان توسط شناسایی همین مسئولین دانشگاه آزاد قطع شد(بخش مثبت کار را هم نگاه کنید). یک طرفه قضاوت نکنید. هیات علمی داریم که ۱۰ سال است هنوز نتوانسته از مقطع دکتری فارع التحصیل شود. چرا باید بی انصاف بود؟ تمامی این مسائل هم باید در نظر گرفته شود.

۰۰/۲/۱۲ ۲۲:۵۳

دوست عزيز و اصيل، شما چرا از كامنت عضو هيات علمي واحد ميانه ناراحت شديد. ايشان حق ميگويند. در يكي از كامنتها توضيح داده شده كه متن خبر مربوط به اطلاعيه روابط عمومي دانشگاه است نه دستور فرماندار.

۰۰/۲/۱۲ ۲۰:۳۱

ضمن تشکر از خبر میانه، به دلیل زحمات فراوان، چند مورد نیاز هست بیان شود:
یکی اینکه اصلا متن خبر با عنوان همخوانی ندارد. این متن دقیقا اطلاعیه های دانشگاه آزاد میانه است که طی هفته های گذشته جهت اطلاع رسانی در فضای مجازی نشر داده شده است.
دوم اینکه فرماندار اصلا وظایفش جدا و بالاتر از این موارد است که در خصوص مسایل درون سازمانی یک سازمان دیگر دخالت کند.
سوم اینکه به عنوان یک هیات علمی اصلا جایز نمیبینیم همکاران محترم، اطلاعات اشتباه را بپذیرند و با ورود کردن افراد ناصالح در امر تصمیم گیری سازمانی (که فقط صرفا از بابت مسائل دیگر ورود میکنند) همبستگی سازمانی کاهش پیدا کند. باید خودمان همدل باشیم.
بنابراین بهتر است حتما رسانه های جمعی از نشر اطلاعات نادرست و اشتباه خودداری شود تا اعتماد مردم از درستی اخبار این رسانه جلب نشود. همچنین جهت رفع ابهامات با مسئولین دانشگاه در ارتباط باشیم.

۰۰/۲/۱۲ ۱۶:۱۹

اوف بر روح و روان دروغگو چه شما باشی چه صدای میانه.
البته انصاف هم نیست چون شما که چنین وقیحانه شبهه ایجاد میکنید، با هزاران اوف هم کک تان نمیگزد چرا که نان وقاحتتان را خورده اید و رشد کرده اید چون علف هرز. ولی احتمالا صدای میانه روح و روانش را محترم میشمارد.
اعضای هیات علمی را مجبور به حضور کردند و جلسات هم دیروز و هم امروز برگزار شده است. شما از کدام تافته جدا بافته بودی که دکتر بشیری مستثنایتان کرده؟
شیطان لعین رانده درگاه خدا شد
اسمش به دروغ هیات علمی میانا شد

۰۰/۲/۱۲ ۱۱:۱۹

با سلام
از صداي محترم ميانه تقاضا داريم در خصوص اين خبر توضيحاتي مرقوم فرمايند. در كدام قسمت اين خبر دستور فرماندار محترم مبني بر لغو فراخوان وجود دارد؟ خبر شما بي شباهت به اخبار ايران اينترنشنال نيست. عنوان خبر با متن خبر همخواني ندارد. از صداي ميانه تقاضا مي شود با بررسي مختصر و ميداني جهت تنوير افكار حداقل اعضاي هيأت علمي مشخص نمايند آيا فراخواني وجود داشته است؟
با تشكر

۰۰/۲/۱۲ ۰۲:۲۶

احسنت به آقای فرماندار عزیز که سالیان سال ما همچنين رفتاری را از هیچ فرمانداری ندیده بودیم اگر به همه رئیس وروسا ادارات رسیدگی کند آنها جرات نمی‌کنند هر چیزی دلشان می‌خواهد انجام دهند وبه ملت بیچاره دهن کجی کنند

۰۰/۲/۱۲ ۰۱:۰۹

اگر در زمان نبود کرونا، استادی به قول شما، سال به سال در دانشگاه پیدا نبوده، اون هم از بی عرضگی رییس دانشگاه است که تصمیمی در مورد این استاد نگرفته.
اما تا زمانی که کرونا هست و کل کشور کلاس آنلاین برگزار میشه، کشاندن بیخود هیات علمی به میانه، حماقتی بیش نیست.
و اگر کسی این دو را از هم تمییز ندهد حماری بیش نیست.

۰۰/۲/۱۱ ۱۴:۲۸

با اجازه صدای میانه من الان به سختی خودم رو از تهران رسوندم میانه جلسه هم کنسل نشده.

۰۰/۲/۱۱ ۱۴:۰۵

این متنی که اینجا گذاشته شده، مربوط به اطلاعیه تعطیلی دانشگاه آزاد میانه است که مشابه آن قبلا در چندین نوبت در کانال تلگرامی دانشگاه ازاد میانه در بازه های زمانی مختلف توسط روابط عمومی دانشگاه اطلاع رسانی شده است. در واقع نویسنده محترم مطلب فوق، با کپی کردن اطلاعیه روابط عمومی و انتساب آن به دستور فرماندار محترم (تحت عنوان دستور فرماندار میانه به دانشگاه آزاد برای لغو فراخوان اساتید در هفته بعد)، بی انصافی کرده است. جهت تنویر افکار عمومی چند نمونه از اطلاعیه روابط عمومی دانشگاه آزاد میانه که در ماه های گذشته در کانال تلگرامی دانشگاه اطلاع رسانی شده است، به شرح زیر به عرض می رسد. خوانندگان محترم می توانند با مراجعه به کانال تلگرامی دانشگاه به آدرس بالا و جستجو کردن در مطالب کانال به صحت ادعای اینجانب پی می برند. (جهت سهولت در جستجو تاریخ میلادی هم نوشته شده) 1- تاریخ 1 آذر 1399 مطابق با 21 نوامبر 2020 2- تاریخ 18 آذر 1399 مطابق با 8 دسامبر 2020 3- تاریخ 24 فروردین1400 مطابق با 13 آوریل 2021 4- تاریخ 3 اردیبهشت 1400 مطابق با 23 آوریل 2021 اضافه می نماید که برخی از این اطلاعیه ها در کانال تلگرامی صدای میانه هم انتشار یافته است.

۰۰/۲/۱۱ ۱۲:۱۳

ای کاش بشیری هم رفتارش رو اصلاح کند به 20 نفر از کارکنان دانشگاه نامه داده که قطع همکاری میکنم با شما و البته با یک خانم هم که بیچاره رفته بود به مرخصی زایمان قطع همکاری کرده و بیچاره به امید این بود که به کارش برگرده حالا متوجه شده اخراج هم هست

۰۰/۲/۱۱ ۱۱:۵۸

ای کاش بعد اینکه این کرونا تمام شد یا وضعیت آبی شد
فرماندار محترم در عمل بر اساتیدی که سالی به سالی در دانشگاه حضور ندارند هم فوری ورود کرده و دستور دهند در دانشگاه حضور پیدا کنند.

۰۰/۲/۱۱ ۰۸:۳۹

تشکر از ستاد کرونا و فرماندار محترم که به این موضوع ورود کردن امیدواریم فرماندار محترم به رفتارها ی ناشایست دکتر بشیری در دانشگاه هم ورود کنند.

۰۰/۲/۱۱ ۰۷:۵۱

از احساس مسئولیت و درج خبری که موجب لغو شدن چنین جلسات بی حاصلی گشته، سپاسگذاریم.

۰۰/۲/۱۱ ۰۱:۵۲

آفرین بر فرماندار عملگرا

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز