کد خبر: ۱۰۷۴۸۱
۳۰۷ بازدید
۱۱ دیدگاه

گزارش تصادفات جاده ای میانه/ محور میانه-ترک روزهای پرحادثه ای را سپری می کند

۱۴۰۰/۳/۱۵
۱۲:۳۱

گزارش حادثه اول:

براثر برخورد واژگونی پراید در محور پرحادثه سرچم اردبیل ۲ نفر مصدوم توسط کارشناسان فوریت های پزشکی با اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان میانه منتقل شد.

گزارش حادثه دوم:

برخورد پراید و نیسان در محور میانه ترک سه مصدوم بجا گذاشت

در اولین دقایق بامداد ۱۵ خرداد براثر این حادثه (برخورد پراید و نیسان ) دو دستگاه امبولانس اورژانس از پایگاههای میانه و ترک عازم محل شد.

در این حادثه دو مصدوم با اقدامات پیش بیمارستانی توسط کارشناسان فوریت های پزشکی میانه به بیمارستان برکت میانه انتقال داده شد.

توضیح اینکه یک مصدوم نیز بصورت سرپایی درمان گردید.

گزارش حادثه سوم:

براثر واژگونی پژو در مسیر میانه ترک حوالی روستای ایشلق ۳ نفر مصدوم توسط کارشناسان فوریت های پزشکی با دو اکیپ آمبولانس و با اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان میانه منتقل شد.

با توجه به تردد سنگین مسیر میانه ترک و پرحادثه بودن این مسیر ، می بایستی مسئولین محترم راه استان نسبت به رفع مشکل کم عرض بودن ، رنگ آمیزی خطوط، نصب گاردیل، روشنایی مسیر اقدام اساسی انجام دهند . لازم به توضیح است تلاش های نماینده محترم مجلس شورای اسلامی جناب آقای اسماعیلی نیز نباید نادیده گرفت که در حوزه راه ستودنی است . ولی راههای مواصلاتی میانه چندین سال است که نتوانسته شاهد رفع مشکلات باشد. مسیر میانه تبریز چند مورد شاهد رفع نقاط کور بودیم که خدایا شکر نصفه کار رها کردن

ارسالی مهرانپور

گزارش حادثه چهارم:

 

دیروز حوالی ساعت 17 ،براثر برخورد دو پراید در محور میانه-ترک تعدادی مصدوم شدند که علت حادثه انحراف به چپ راننده ای بود که از سمت میانه می رفت.(ارسالی کاربران)

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۰/۳/۱۸ ۱۶:۱۱

جواب سوال شما رو باید رییس راه بده و از خود دفاع کنه در این چند سال مدیریت چه کرده است و این همه بی تفاوتی در حیطه وظیفه عملی نابخشودنی است امید است با جایگزینی فرد لایق و توانمند شاهد پیشرفت در حوزه راه باشیم

۰۰/۳/۱۷ ۱۴:۱۶

آقای فرماندار شما این شهرونابود کردين.آقای فرماندار شما که نمی تونید مدیریت کنید لطفا بزارید اهلش بیاد بشینه پشت اون میز.البته خدا رو شکر کارتون با این این دولت بی کفایت تموم ميشه.انشاالله که برگرديدد به همون آبدارخانه فرمانداری.انشاالله

۰۰/۳/۱۷ ۰۸:۲۷

از فرمانداری و اداره راه و بخشداری کندوان عاجزانه خواهش می کنیم به وضعیت آسفالت جاده میانه ـ ترک و ترک به روستاهای آوین رسیدگی کنند جاده که چه عرض کنم شده میدان مین!!!!

۰۰/۳/۱۷ ۰۸:۱۱

همه چیز وابسته به اعتبار است.اعتبار وابسته به برداشت تحریم است و قبول fatf بقیه حرف تو خالی است.

۰۰/۳/۱۶ ۲۱:۳۰

مسیر میانه به ترک و روستای اطراف
مسابقات رالی و کل کل بین راننده های بی اعصاب
سرعتها وسبقت های خطرناک.
همه میخوان از هم جلو بزنن
راننده های با پلاک تهران هم ماشالله خودشون رو برتر از بقیه میدونن و عامل تصادفات هستن

۰۰/۳/۱۶ ۱۴:۴۱

با سلام در روزهای اخیر که مصادف با تعطیلات بود موج عجیبی از خودروهای سواری در جاده ترک شاهد بودیم که همگی به قصد تفریح و سرگرمی راهی روستاهای اطراف شده بودند.این جاده با وضعیت فوق قطعا شاهد حوادثی حواهد بود.تعریض جاده تنها راه رفع تصادفات است .

۰۰/۳/۱۵ ۲۰:۳۰

نماینده محترم فردا یک نامه منتشر میکنن و میگن برا اونم دستور گرفتم!!

دستورات بی فایده و بی حاصل و غیر اجرایی

۰۰/۳/۱۵ ۱۵:۰۵

تو میانه راهنمایی رانندگی نمره صفر میگیره

۰۰/۳/۱۵ ۱۴:۴۰

آقای مهرانپورکدام تلاشهای آقای اسماعیلی ستودنی است کدام راه و جاده میانه عریض ترشده یاچهاربانده نام ببرید؟ میانه دربین شهرستانهای استان بدترین و بی کیفیت ترین جاده ها رو داره جاده میانه - تبریز چهاربانده شده یا سرچم - میانه؟

۰۰/۳/۱۵ ۱۳:۳۱

عامل اصلی این حوادث نداشتن فرهنگ رانندگی است! هر وقت از سمت تبریز وارد میانه شدین و دیدین خودرو ها در یک صف به نوبت برای عبور از پل هستند نه اینکه یکیی از چپ یکی از راست سوخولماخ کنه! اون روز باور کنین که فرهنگ رانندگی در این شهر وجود دارد!

۰۰/۳/۱۵ ۱۳:۲۵

عملکرد اداره ی راه فوق العاده ضعیف است و پروژه های که اجرا می‌کند یا نیمه کاره رها می‌شود مثل اصلاح نقاط حادثه خیز جاده ی تبریز ویا آنقدر کند و طولانی است که شهروندان را نا امید می‌کند مثل احداث پل قوری چای .

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز