کد خبر: ۱۰۷۶۴۲
۸۱۵ بازدید
۲ دیدگاه (۲ تایید شده)

کشتارگاه آذرگوشت آتروپات میانه به بهره برداری می رسد

۱۴۰۰/۳/۲۰
۱۷:۵۵

مدیر شعب بانک کشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: چهار طرح تولیدی کشاورزی اجرا شده با مشارکت این بانک در استان به مناسبت هشتاد و هشتمین سال تاسیس بانک کشاورزی به بهره برداری می‌رسد.

 

جواد محمودی با اشاره به اینکه ۲۱ خرداد سالروز تاسیس بانک کشاورزی است، اظهار داشت: بانک کشاورزی برای این طرح ها در حدود  ۱۵۰ میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت از محل صندوق توسعه ملی و منابع داخلی پرداخت کرده است.

وی افزود :گلخانه شیشه ای ۱۵ هزار متر مربعی در شهرستان هریس با تسهیلات  ۵۷ میلیارد ریال و گلخانه ۳۰ هزار و ۱۲۰ متر مربعی در جلفا  با سرمایه گذاری ۱۶ میلیارد ریالی از جمله این طرح هاست که زمینه اشتغال برای ۳۰ نفر را به طور مستقیم ایجاد کرده اند.

وی  همچنین گفت: طرح کشتارگاه دام بزرگ و کوچک آذرگوشت آتروپات در شهرستان میانه با اشتغال ۲۶ نفر ، با ظرفیت کشتار روزانه ۵۵۰ راس دام بزرگ و کوچک با تسهیلات بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال بانک کشاورزی در مرحله بهره بردای است.

محمودی دیگر طرح آماده بهره برداری را طرح توسعه واحد گاوداری شیری در روستای آخی جهان شهرستان آذرشهر عنوان کرد و گفت: برای این طرح افزون بر ۲۴ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

مدیر بانک کشاورزی استان در پایان به طرح ۲۵ میلیارد ریالی فرآوری و بسته بندی بذر تعاونی ۸۱۸ نظرکهریزی در شهرستان هشترود اشاره کرد و افزود: این طرح با ظرفیت تولید ۲ هزارتن بذر در سال زمینه اشتغال ۱۵ نفر را فراهم می کند.   

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۰/۳/۲۱ ۱۷:۲۴

باز هم انتخابات و باز هم حرف

۰۰/۳/۲۱ ۱۰:۱۷

مدیر شعب بانک کشاورزی استان آذربایجان شرقی ظاهرا از تمام مسولان شهر ما هوشیارتر و مانع زدای تولید هستند..

نمی خواهم نام ببرم و روابط عمومی های این دوستان اطلاع دهند که واقعا از مدیر شعب یک بانک هم ضعیف تر عمل کرده اند.....

به عنوان مثال 

دامداری بنیاد مستضعفان از دست میانه رفته و مسولان بعد از تیرخلاص بر پروژه به دلیل کارشکنی ، جلسه می گذارند (برای عکس گرفتن)......

نکته: تنها دامداری صنعتی استان آذربایجان شرقی در خسروشهر قراردارد و دامداری صنعتی بالای 2000 راس در استان نداریم....

مرزهای شمالی استان محل صادرات محصولات کشاورزی گلخانه ای بوده اما هیچ برنامه ای برای تولید و صادرات با وجود اب و زمین در میانه وجود ندارد.....

اقای جواد محمودی به عنوان یک مدیر بانک و بدون مسولیت سیاسی خاصی کارنامه بهتری ارایه داده است......

کمی به فکر شهر باشید......

 

اخبار روز