کد خبر: ۱۰۷۶۴۳
۷۶۸ بازدید
۴ دیدگاه (۳ تایید شده)

وعده مدیرعامل فولاد آذربایجان برای تولید 450 هزار تن میلگرد

۱۴۰۰/۳/۲۰
۱۷:۵۶

مدیرعامل شرکت فولاد آذربایجان از برنامه ریزی برای تولید ۴۵۰ هزارتن میلگرد در این شرکت در سال جاری خبر داد.

 به گزارش روز پنجشنبه ایرنا؛ علیرضا محمودی در نشستی با نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی که با محوریت بررسی فعالیت های سال جاری و برنامه های توسعه ای پیش روی فولادآذربایجان برگزار شد؛ با ارائه گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده، اعلام کرد: این شرکت در سال۹۹ با وجود مشکلات عدیده از جمله شیوع بیماری کرونا ، محدودیت های برق و گاز و تلاطم شدید بازار فولاد که تعطیلی های مکرری به شرکت تحمیل کرد، توانست میزان تولید خود را براساس برنامه های پیش بینی شده، پیش ببرد و حدود ۳۴۰ هزارتن انواع مقاطع میلگرد آجدار استاندارد را تولید و روانه بازار کند.

وی ادامه داد: در راستای نوسازی وهمچنین بومی سازی تجهیزات شرکت، گام های مهمی در این شرکت برداشته شده است که بازسازی اساسی کوره ، راه اندازی سامانه و اتوماسیون اداری ، مهندسی معکوس و بومی سازی برخی از قطعات و تجهیزات فنی از جمله این اقدامات است.

محمودی با اشاره به برنامه های سال جاری شرکت اظهار کرد: تمام توان خود را به کار بسته ایم تا توازن تولید در شرکت برقرار شده و بتوانیم در سال جاری بیش از برنامه تدوین شده تولید کنیم .

مهدی اسماعیلی نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست با ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده در شرکت فولاد آذربایجان اظهار کرد: از مدیران بالادستی از جمله شرکت ملی فولاد ایران و ایمیدرو، حمایت از توسعه شرکت و اشتغالزایی در منطقه را انتظار داریم.

شرکت فولاد آذربایجان در نیمه شعبان سال ۱۳۷۹ با هدف تولید سالیانه ۵۵۰ هزار تن محصولات کیفی فولادی در شمال غرب کشور و در فاصله ۳ کیلومتری از جنوب شرقی شهرستان میانه در مجاورت ایستگاه راه آهن در زمینی به مساحت ۴۶ هکتار افتتاح شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۰/۳/۲۱ ۱۷:۲۳

باز هم انتخابات و باز هم حرف

۰۰/۳/۲۱ ۱۲:۲۹

... چجوری بتونم میلگرد کیلو ۱۵ هزارتومان برای ساخت خونم بخرم ؟ شما هی آمار افزایش تولید بدین .

۰۰/۳/۲۱ ۱۱:۲۸

خدا به داد صنعت ایران برسه بعد چندین سال کار کردن تو فولاد این متن رو که خوندم حالم به هم خورد چون تو شرکت کار میکنیم میدونیم چی به چیه کارخونه داره توسعه پیدا میکنه یا همه به عنوان وسیله ای برای کسب منافع شخصی خود استفاده میکنن خواسته وناخواسته

اخبار روز