کد خبر: ۱۲۰۹۲۷
۴۱۶ بازدید
۸ دیدگاه (۶ تایید شده)

رییس جدید بنیاد مسکن میانه معرفی شد

۱۴۰۱/۶/۲۷
۲۱:۴۳

جلسه تودیع و معارفه رییس جدید بنیاد مسکن میانه با حضور فرماندار ویژه میانه و مدیر کل بنیاد مسکن استان آذربایجان شرقی و نمایندگان مردم میانه در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در این جلسه علی اکبر احمدلو بعنوان رئیس جدید بنیاد مسکن میانه معرفی شد و از زحمات حیدر کبیری رئیس پیشین این مرکز تشکر و قدردانی شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۶/۲۹ ۲۱:۲۳

همانطور که جرج فلوید شهید شد

۰۱/۶/۲۸ ۱۴:۲۳

ایشون چگونه و در چه عملیاتی شهید شدند؟

۰۱/۶/۲۸ ۱۱:۴۴

فوج انتصابات غیر بومی مسولین در میانه واقعا نگران کننده و تاسف بار است

۰۱/۶/۲۸ ۰۸:۰۹

باسلام خدمت همشهریان محترم
دلم به حال میانه خیلی میسوزه یکی با مدرک حقوق میاد میشه رئیس بنیاد مسکن .اقای کبیری هم که با اون مدیریت ضعیفش بنیاد مسکن رو کلا برد زیر سوال

۰۱/۶/۲۷ ۲۲:۳۳

جالبه .اصلا از کشته شدن شهید مهسا امینی چیزی نمینویسین .جای بسی تاسف هست

۰۱/۶/۲۷ ۲۲:۰۶

یکی از منتسبان نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی دختران خود را در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بدون اخذ آزمون و خارج از چارچوب های قانونی با استفاده از نفوذ نماینده مجلس شورای اسلامی از میانه به صورت قراردادی استخدام کرده است . آیا این بود عدالت اسلامی ؟ آیا این بود صداقت نماینده مجلس با مردم ؟ چقدر جوانان تحصیل کرده مردم میانه که هر روز شرمنده خانواده های خود هستند ؟ فرصت جوانی و اشتغال خود را از دست داده اند اما ایشان با سواستفاده از قدرت و نفوذ نماینده میانه دختران خود را بر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تحمیل کرده است . این بود عدالت انقلاب اسلامی ایران ؟

اخبار روز