کد خبر: ۱۳۵۵۸۴
۹۵۶ بازدید
۸ دیدگاه (۸ تایید شده)

دستگیری زنان سارق در میانه که طعمه های خود را بیهوش می‌کردند

۱۴۰۲/۱۱/۱۲
۱۹:۰۵

سرهنگ حسن رفیعی در خصوص جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع ۲فقره سرقت خودرو در سطح شهرستان و ایجاد جو ناامنی در بین شهروندان، بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: ماموران کلانتری ۱۱ با استفاده از شیوه های پلیسی، سارقان تحت تعقیب را که  ۲ نفر زن بودند، شناسایی و با هماهنگی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دکتر محمودیان ، در عملیاتی آن ها را در مخفیگاه شان دستگیر و به مقر پلیس منتقل کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان میانه تصریح کرد: متهمان در تحقیقات انجام شده به ۲ فقره سرقت خودرو و مقداری وجه اعتراف کردند که در ادامه تحقیقات مشخص شد این ۲ زن شیاد پس از جلب اعتماد طعمه ها را با استفاده از داروی بیهوشی، بیهوش کرده و سپس اقدام به سرقت از آنها می کردند.

سرهنگ "رفیعی" در پایان با بیان اینکه متهمان با تشکیل پرونده مقدماتی  جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند، از شهروندان خواست هرگونه مورد مشکوک را بلافاصله به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

معاونت فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان میانه

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۱۱/۱۴ ۲۳:۳۳

بالا پاریس یعنی همین . بالاخره باید همه نوع بزه کاری را داشته باشیم که مدال افتخار رتبه اول استان رو داشته باشیم و حفظ کنیم

۰۲/۱۱/۱۴ ۰۸:۰۹

خانم ها اهل کجا هستند؟

۰۲/۱۱/۱۳ ۱۴:۳۳

ماشینتو ندزدیدند خیلی خوبه ، پولی هم تو جیبت نگذاشتندکه نور الانور بشه ؟؟.

۰۲/۱۱/۱۳ ۰۰:۵۴

از ماست که بر ماست .

۰۲/۱۱/۱۳ ۰۰:۲۴

وای خدای من ، گل بود به سبزه نیز آراسته شد . دعوا ودرگیری، قتل ، سرقت کابل و سیم ، دزدی و قاچاق ، مزاحمت به نوامیس مردم ، انواع ناهنجاریها و قانون شکنی ها ، چاقوکشی و قداره بندی ، نزاع دسته جمعی در خیابانها را دیده بودیم ، فقط سارق زن آنهم از نوع سرقت ماشین را کم داشتیم، با این وضع فردا پس فردا شاهد عربده کشی و نفس کش خواهی نسوان در خیابانها خواهیم بود .

۰۲/۱۱/۱۲ ۲۳:۲۴

اینا یبار منم با ابمیوه بیهوش کردن ولی چیزی ازم ندزدیدن چون ماشینم خراب بود با هل دادن روشن میشد نتونستن ماشینو ببرن

۰۲/۱۱/۱۲ ۲۲:۵۶

تو میانه همینو کم داشتیم

۰۲/۱۱/۱۲ ۱۹:۴۲

آباد اولاسان میانا مهی یاتمامش گرمیجی اویانا.
به به چشم ما روشن هر دم از این باغ بری میرسد تازه تر از تازه تری می رسد .

اخبار روز