کد خبر: ۱۳۵۷۳۷
۱۶۵۹ بازدید
۴۹ دیدگاه (۴۶ تایید شده)

فیش حقوقی دو نماینده میانه

۱۴۰۲/۱۱/۲۴
۲۲:۱۹

سایت ها و سامانه های مجلس  حقوق نمایندگان شورای اسلامی است که یک نمونه آن برای خرداد ۱۴۰۲ را در PDF مربوطه ملاحظه می‌کنید. حقوق نمایندگان از ۱۷۰ میلیون تا ۲۶۲ میلیون ریال در ماه می‌‌باشد!

در این لیست حقوق نمایندگان میانه، ۲۵۲ میلیون ریال ثبت شده است.

با توجه به اینکه مجلس هر حقوقی غیر از این را به شدت تکذیب کرده لذا ما نیز به شدت باور میکنیم.

لازم به ذکر است برخی کانال ها این رقم را ۱۷۰ تا ۲۶۰ میلیون تومان عنوان کرده اند .
 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۱۱/۲۹ ۱۰:۳۵

چاپلوس یوی از نماینده میانه فردا میاد مطلب مینویسه این ۲۵ میلیون رو هم فلانی نگرفته که هیچ، هر ماه ۱۰ میلیون هم به مجلس کمک مالی کرده

۰۲/۱۱/۲۸ ۱۷:۰۴

سلام درآمدازراه غیرقانونی نماینده هازیاداست.حقوق برایشان مهم نیست.ازفوختن رای تاصادرات وواردات.

۰۲/۱۱/۲۸ ۰۸:۳۳

حقوق کارگر اومدنی سنگ میفته روشون میگن حقوق کارگر زیاد کنیم تورم زا هست ماهی ۱۰ تومان حقوق میده اونم با کارگری تموم یه لحظه هم بیکار نمیشی ولی نمایندگان دو تا مصوبه تصویب اونم همش به ضرر مردم حقوق اینچنینی خدا را خوش نمیاد این دنیا هم نشه اون دنیا خدا عوضش درمیاره حق الناس چون از درآمد کشور میدن اونم همه مردم ایران حق دارن یکی پول نون نداره یکی هم اینچنین

۰۲/۱۱/۲۷ ۰۱:۳۱

کسی باور میکنه کاندیداها فقط برای حقوق ۲۵ تومنی دارند میلیاردها تومن خرج میکنند؟

۰۲/۱۱/۲۶ ۱۳:۲۵

آقای نماینده آقای منابع طبیعی و هر آقایی که ادعا داری چندین بار نوشتم وخواهم نوشت بداد منابع طبیعی برسید ای منابع ما همه است نه فقط مال یه عده از خدا بی‌خبر به چه مجوزی وبا چه نیتی ده کیلو متری میانه بطرف تبریز کنار پل، بستر رود خانه رو تخریب و مسیر رودخانه رو منحرف کرده اند مردم و مسافران از طبیعت دلپذیر آن بهره می بردند . ضمن اینکه در بستر رود خانه گودالی که درست شده احتمال قوی درفصل بارش با توجه با توجه به حضور خانواده ها باعث غر شدن کودکان شود ،آقای احمد زا ده این همه که از انتخابات میگید یه سری به اونجا بزنید ببینید چه خبره ،آقای فرماندار ،شوراهای محترم و... اداره منابع طبیعی که مثل کبک تو برفید یه ذره احساس مسولیت داشته باشید در قبال منابع طبیعی

۰۲/۱۱/۲۶ ۰۹:۰۴

20 میلیون؟ شما بگو 15 میلیون!

۰۲/۱۱/۲۶ ۰۹:۰۳

کاش شفافیت در حدی بود که قبل از انتشار از سوی رسانه های بیگانه.
نهاد دولتی فیش حقوقی مدیران خود را منتشر می کردند.

۰۲/۱۱/۲۶ ۰۲:۲۰

بله این مبلغ حقوق ثابت به علاوه هزینه های اقامت در تهران و حوزه انتخابیه،هزینه های دفتر تهران و شهرستان/هزینه های رفت و آمد هزینه های تشریفات و بادیگارد و... که با هم بیش از ۲۰۰ میلیون تومان دریافت می کنند.

۰۲/۱۱/۲۶ ۰۱:۵۳

والا از خدا پنهان نیست از شما چه پنهان اگر کمی تامل و تفکر کنیم به این نتیجه میرسیم که شعار مجلس عصاره ملت است نه تنها دور از ذهن نیست بلکه تا حدودی هم قابل قبول و مصداق پیدا میکند کافیه مقایسه ای کوتاه بین شهر کوچک خودمان با مجلس داشته باشیم :مگر اعضایی شورای شهرمان باهم زدو خورد نمیکنند و به همدیگر فحش و ناسزا نثار نمایانند خب در مجلس هم نمایندگان این کار را میکنند ،مگر در شهرمان فرماندهی محترم نیروی انتظامی مکرر گزارش از دزدی نمیدهند خب تو مجلس هم بشکل دیگر دزدی میکنند ، مگر در شهرمان بارها وبارها شاهد نبوده ایم که یکی از راه میرسد و در خیابان شخصی را به باد کتک میگیرد خب نماینده مجلس هم سر چهار راه از ماشین پیاده میشود و سربازبیچاره را کتک میزند ، مگر در ادارات شهرمان رشوه نمیگیرند خب نماینده مجلس هم از رشوه و رانت استفاده میکند مگر در ادارات شهرمان مردم را سر نمی دوانند و اخرش هم کاری انجام نمیشه خب نماینده هم کاری انجام نمیده ، مگر فیش های حقوقی رییس روسای شهرمان مبالغ نجومی نداره خب فیش نمایندگان هم سر به فلک کشیده است ، مگر در ادارات شهرمان رییس روسا فک وفامیل خودشان را زیر بال و پرشان نگرفته اند خب نماینده هم برای کس و کارش شغلی دست و پا کرده ، مگر دیدار با رییس روسای شهرمان خیلی سهل و راحت است که برای دیدار بانماینده نباید هفت خان رستم را طی کنید ، مگر مگر مگر ... پس باور کنید مجلس عصاره ملت است . پس باید فرهنگ متحول شود . باید چشمهارا شست .

۰۲/۱۱/۲۵ ۲۲:۴۷

براساس شنیدها بعضی از نامزدهای انتخاباتی مبالغ هنگفتی را برای تبلیغات در نظر گرفتن تقریبا بین ۱۵۰ تا۲۵۰ میلیارد ، حالا چند سوال مطرح است؟؟؟؟
۱_این پول را از کجا اوردی؟؟
۲_ این پول را کجا خرج خواهی کرد؟؟
۳_این پول را چگونه پس خواهی داد؟؟
به نظر من یه کارمند یا همین مسئولینی که الان کاندیدا هستن با حقوق کارمندی و
دولتی چطور توانسته میلیاردی پس انداز داشته باشد که بتواند در یک انتخابات خرج کند؟؟
این پول را آیا برای خریدن رای مبخواهد خرج کند یا....؟؟ آیا با این پول چند بیمارستان در این شهرستان ساخته نمیشد؟ امکانات پزشکی به صورت خیریه نمیشد خریداری شود ومورد استفاده مردم قرار گیرد؟؟ آیا پول پیش برای صد بانوی سرپرست خانوار نمیشد؟ آیا خرج جهیزیه یا عروسی چندین جوان در شرف ازدواج نمیشد؟؟
حالا این پول به هر نحوی خرج شد آیا با حقوق ۴سال مجلس میتوان این پول را پس داد؟؟ یا باید بعضا قوانین را زیر پاگذاشت و به نفع صاحبان زر و زور و ثروت قانون وضع کرد که از خجالت اسپانسر ها در بیان؟؟؟

۰۲/۱۱/۲۵ ۱۹:۲۳

امیدواریم مجلس جدید کمی از هزینه هایشان را کاهش دهند و این مبالغ صرف مردم شود.هزینه رفت وامد ،هزینه راننده،هزینه دفتر شهرستان،هزینه های اقامت و... در این اوضاع فعلی مملکت با مراعات و وسواس،همچنین هزینه برگزاری جلسات مجلس باری از دوش مردم برای کاهش هزینه هایشان برداریم

۰۲/۱۱/۲۵ ۱۹:۱۷

بسیار امیدوار کننده است که اقای خبرنگار نظرهارا بسته و وارد درگیری نمیشوند.
مورد بعدی اینکه چقدر این نزدیک سیصد نفر نماینده امروزی و دوره های قبل چه انسانهای چشم و دل سیر هستند که با این حقوق کم و در مقابل دوندگی و مشغله و کار زیاد فقط به فکر مردم هستند و حتی در ۴ سال شاید پولی که خرج تبلیغات کرده اند با پس انداز حقوقشان جمع و جور نمیشود!!!!!
امیدواریم دوره بعدی دو نفر متفاوت به آرزویشان یعنی خدمت به مردم و ایجاد نغییر در زندگی مردم ایران و میانه برسند!!!

۰۲/۱۱/۲۵ ۱۹:۰۱

بخاطر حقوق 17 میلیون تومانی میلیاردها خرج میکنند؛ اینان عجب انسانهای شریفی هستند!.

۰۲/۱۱/۲۵ ۱۸:۵۸

والا با توجه به درآمدهای برخی دلالان و بنگاهی و افرادی که دو کلاس سواد ندارن و ولی درآمدهای میلیاردی دارن این مبلغ برای نماینده زیاد نیست

۰۲/۱۱/۲۵ ۱۷:۵۹

احتمالا مثل آقای تاج ریس فدراسیون اصلا هیچ حقوقی دریافت نمیکنن .فی سبیل اللّه کار میکنن . همیه اینا جعلیه

۰۲/۱۱/۲۵ ۱۵:۳۸

این حقوق برای یک نماینده با توجه به وظایف و زحمات زیاد نیست که کم هم میباشد ولی ایا دریافتی نماینده از دولت فقط همین است ؟؟؟؟
بد نیست بودجه کل مجلس و نسبت مخارج هم اعلام شود ؟؟؟
ایا فقط به حقوق قانع هستند ؟؟؟

۰۲/۱۱/۲۵ ۱۴:۵۵

آقای جاوید احمدزاه با سلام شما در همین سایت وزین صدای میانه مطلبی منتشر کرده اید . لازم می دانم چند نکته را یادآوری کنم ؟

۱. شما در این مطلب از مخاطبان سوال کردید ؟ مخاطبان چگونه به شما جواب بدهند در حالی که مسیر پاسخ را مسدود کرده اید ؟

۲. خبر فیش حقوقی نمایندگان جدیدا منتشر شده بنابراین زمان انتشار خبر کاملا منطقی و عادی است .

۳. حقوق ۲۵میلیون تومان فقط پرداختی ثابت است و شامل همه پرداختی ها برای نماینده نیست .

۴. مردم و مخاطبان خبر را هالو فرض کردید که به حقوق ثابت نماینده برای هزینه ها و ریخت و پاش نماینده باور کند ؟

۵. شما که شجاعت انتشار خبر و شنیدن نظرات مخاطبان اعم از مخالف و موافق را نداری خیلی بیجا می کنی خبر منتشر می کنی .

۶. تا افراد چاپلوس هست اوضاع مردم بهتر از این نخواهد شد .

۰۲/۱۱/۲۵ ۱۳:۴۳

فقط این یک قلم را حل کنند تا بدانیم این به اصطلاح خادمان خدمت می کنند:
یک شهرستان با حدود 400 هزار نفر جمعیت یک دستگاه MRI یا تصویربرداری از چشم ندارد یا تجهیزات جراحی و پزشکی در حد بسیار ضعیف و عدم وجود!!! و افراد مریض و سالمند مجبورند هزینه ایاب و ذهاب و خطرات بین شهری به تبریز و زنجان را به جان بخرند و به بیمارستانها و مراکز درمانی- حتی کوچک-شهرهای دیگر رهسپار شوند.
این یک خدمت بسیار جزیی هم از دست این نمایندگان و به اصطلاح مسئولان برنیامده و امید هم نیست که بربیاید چه برسد به حل مشکل بیکاری، آب شرب، امنیت جاده ها و مبارزه با رانت ها و تبعیض ها و وووو

۰۲/۱۱/۲۵ ۱۳:۲۳

جناب احمد زاده باز هم با کمال پر رویی در مورد چاپ فیش حقوقی نمایندگی با عنوان با انتشار فیش حقوقی نمایندگان در آستانه انتخابات چه اهدافی را دنبال می کنید باز هم قلم فرسایی کرده و مجدد از ترس هجمه های انتقادی پاسخ‌گویی به کامنت را بسته بناچار همین جا پاسخ میدهم که اقای احمد زاده همسایه محترم قبل از انقلاب لطفا جرات داشته باشید و بگوید شما تحت لوای تعریف و تمجید از مرحوم دکتر منصوری ناگهان به تعریف و تمجید و مبالغه گویی در مورد نماینده و  نامزد انتخاباتی پرداختید دقیقا چه منظوری داشتید بدانید و آگاه باشید که با این کارتان بزرگترین لطمه را به آن نامزد انتخاباتی زدید و نوعی نفرت در بین مردم نسبت به ایشان ایجاد کردید آقا بس کنید تمام کنید ما را به خیر شما امیدی نیست شر میرسانید.

۰۲/۱۱/۲۵ ۱۲:۵۱

از دوره هشتم مجلس با روی کار آمدن آقای لاریجانی در سمت ریاست مجلس برای هر نماینده دو فیش حقوقی اختصاص یافت، یک فیش همین حقوق خودشان است که برای مردم نشان دهند و یک فیش هم حداقل پنج برابر حقوق خودشان است  که با عنوان هزینه های دفتر و حق مسکن و تلفن همراه و... در اختیار نمایندگان قرار میگیرد.

۰۲/۱۱/۲۵ ۱۲:۲۶

واقعا قابل باوره
به خصوص اینکه اقی میر تاجالدینی با اون شکم بزرگش وبه عنوان رئیس کمیسیون از اقای حسینی کمتر حقوق می گیرند یا رجایی ریزی با ۵ ملیون حقوق حداقل مزد را دارند!!!!

۰۲/۱۱/۲۵ ۱۲:۱۲

مشکل تورم حل شد کالا برگ 200 تومنی بگیریم

۰۲/۱۱/۲۵ ۱۱:۳۳

اگر مجلس عصاره این ملت است چرا در این دوره و دوره های قبلی برخی از آنها دارای پرونده های فساد اخلاقی و اقتصادی و ... شدند و سر از زندان درآوردند ؟ یعنی عصاره ملت را تبهکاران تشکیل می دهند ؟

۰۲/۱۱/۲۵ ۱۱:۳۰

هر لحظه از تعطیلی مجلس خدمت بزرگی به این ملت زجر کشیده است . چرا؟ چون در هر لحظه از استمرار مجلس خیانت بزرگی علیه مردم شکل می گیرد . مثل مجلس ما مثل اون خفته ای است که خوابش از بیداریش بهتر است چون در زمان بیداریش ظلمی بزرگ به مردم می رسد. دو هزار و اندی کارمند در تشکیلات عرض و طویل مجلس مشغولند و هیچ تاثیر مثبتی به حال ملت ندارند . شما حساب کنید این تعداد نیرو را وارد چرخه تولید بکنید چه اتفاقی می افتد ؟ یک آمار و ارقام نجومی برای اداره این تشکیلات عریض و طویل از بودجه کشور در نظر می گیرند . که چی ؟ یکی از همشهریان خوب گفتند حقوق ۲۰۰ میلیونی بگیرند اما خیانت نکنند به این ملت . خیانت آنها بسیار بالاتر از این عدد و رقم ها بر کشور خسارت وارد می کند . برادر تو که سواد خواندن لایحه و طرح برای امور تخصصی کشور را نداری چرا به کشور خیانت می کنی و با رای قومی و قبیله ای جای انسانهای خلاق و کاردان را اشغال می کنی ؟ بدون سواد حقوقی و علمی کاربری چطور به لوایح و طرح ها رای مثبت و منفی می دهی ؟ چطور بر اجرای درست قانون نظارت می کنی ؟ تو اصلا نمی دانی قانون چیه ؟ تو در آموزش و پرورش هم که بودی درست و حسابی به دانش آموزان درس و مشق نگفتی . چرا از روز قیامت که به اعمال انسانها رسیدگی می شود نمی ترسی ؟ چرا از عذاب خدا بیم نداری ؟ تو با این همه خیانت ... باز پشت تریبون میری و چشم در چشم مردم دروغ می گویی ؟ قبح گناه صغیره و کبیره را از بین بردی ؟ اما ما به عقوبت خدا ایمان داریم . زورت به خدا که نمی رسد شاید بندگان خدا را فریب دهی ولی خدا را نمی توانی بفریبی ؟

۰۲/۱۱/۲۵ ۱۱:۰۱

ببخشید روزی من بخاطر مدارج دانشگاهی و مدارک تخصصی است که بابت آنها زحمت کشیده ام. هرکسی فقط یکی از این مدارک مانند کارشناسی پایه ارشد نظام مهندسی یا سرممیزی ایزو یا ارزیابی تعالی سازمانی را داشته باشد، می تواند درآمد خوبی داشته باشد. من را با اینان مقایسه نفرمایید.

۰۲/۱۱/۲۵ ۱۰:۲۹

این که چیزی نیست آخرت شما را هم می سازم

۰۲/۱۱/۲۵ ۱۰:۰۸

قابل توجه همشهریان عزیز، یک نماینده میلیاردی هزینه می‌کنه تا حقوق میلیونی از مجلس بگیره! چرا؟ چون پول مجلس برکت داره!

۰۲/۱۱/۲۵ ۰۹:۵۶

فرهنگی بازنشسته به خاطر اعتراض به وضعیت اسفبار معیشت اش الان تو زندان است

۰۲/۱۱/۲۵ ۰۹:۵۲

به همین خیال باش بد ترین جای جهنم هم مال بدبخت بیچاره هایی مثل من و شماست مطمئن باش اینها از کانادا مستقیما با هواپیمایی شخصی در زیر درختان که از زیرشان شراب گوارا جاری است فرود آمده و مشغول عیش و نوش خواهند شد .

۰۲/۱۱/۲۵ ۰۹:۴۴

بله همشهری جان اگر خاطرتان باشد خانم مرکل در پاسخ به پزشکان و مهندسین و قضات که خواستار برابری حقوقشان با معلمان بودند صراحتا اعلام کرد شما از من میخواهید حقوقتان را با حقوق تربیت کنندگان تان برابر کنم !؟چنین چیزی اصلا امکان ندارد.

۰۲/۱۱/۲۵ ۰۹:۳۳

کل بودجه مجلس تقسیم بر 12 و تقسیم بر 290 هزینه تولید شده هر نماینده برای کشور به غیر از هزینه های پنهان تولید تفرقه و اختلاف و فرصت سوزی و رانت و فساد برای کشور است
مردم از نماینده ها به پرسند دوتا کار مفید انجام شده برای بهتر شدن حال مردم کشور یا شهرشون را بفرمایند
عوامفریبی و دمیدن به آتش اختلافات قبیله ای و قومی و خانوادگی نکنند
حقوق 200 تومانی نوش جونشون ولی خیانت نکنند کیت درست نکنند

۰۲/۱۱/۲۵ ۰۹:۲۵

سلام
جناب نایبی
مدیر محترم صدای میانه
صدای میانه را بیشتر از این کوچک وبی اعتبار وحمایت از رفیق م

۰۲/۱۱/۲۵ ۰۹:۰۳

افراد باسواد و دلسوز در خانواده ها روشنگری بکنند . نمایندگان با این همه برخورداری از امکانات و رفاهیات دولت چه کار مثبتی برای شهرستان و جوانان و مردم انجام دادند ؟ چند سوال یا تذکر کتبی از وزرا کرده اند ؟ در برابر سیل گرانی چقدر در مجلس موضع گیری کرده اند ؟ در این ۴ سال چه مبلغی برای میانه سرمایه گذاری جذب کرده اند ؟ چرا در قصیه آب شرب مردم را سرکار گذاشته اند ؟ در فولاد میانه چقدر از رانت استفاده کرده اند ؟ اختلاس در فولاد میانه به دست چه کسانی اتفاق افتاده و نتیجه آن چه شده است ؟ چرا بعد از ۴ سال می خواهند گزارش دروغ تحویل مردم دهند ؟ چرا به امانت مردم خیانت کرده اند ؟ چرا دنا پلاس بدون نوبت گرفته اند ؟ چرا به ایران خودرو و سایپا در خصوص افزایش قیمت اعتراض نکردند. ؟ چرا به وزیر صنعت در مورد گرانی های کالا ها خصوصا گوشت و مواد غذایی اعتراض نکردند ؟ چرا در مورد اجاره و افزایش سر سام آور مسکن اعتراض نکردند ؟ چرا علی رغم چندین بار بازید نمایشی از شهرک نیاوران و ساحلی میانه و تبلیغات و عکس های یادگاری و گزارش های دروغ هیچ اقدام مثبتی در این موارد انجام نشده است ؟ چرا بعد از ۴ سال پارک جنگلی میانه به نتیجه نرسیده است ؟ چرا راههای میانه توسعه نیافته است ؟ چرا بیمارستان های میانه توسعه نیافته است ؟ چرا روسای ادارات خدمات درستی به مردم نداده اند ؟ چرا در آموزش و پرورش میانه دخالت های غیر معمول و غیر کارشناسی داشته اند ؟ چرا در انتصاب های آموزش و پرورش میانه دخالت نمودند و افراد نالایق را در معاونت ها و راس مدیریت گماشتند ؟ چرا در مسوولین شهر اتحاد برای توسعه نیست ؟ چرا با فرمانداری میانه بازی کردند ؟ سعادتی که بود برای چه میانه آوردند و چه کار مثبتی در میانه انجام داد ؟ چرا با امام جمعه میانه رفتار ناشایستی انجام دادند ؟ چرا از ایران خودرو رشوه گرفتند ؟ و برای صدها سوال دیگر پاسخگو باشند . چون پاسخگو نیست و شخصی هم جرات سوال ندارد . اینها نامروتان بر سر مردم می نشینند و بر گردن مردم زراعت می کنند . روشنگر بکنید تا مردم از ماهیت پلید این منافقان آگاه شوند .

۰۲/۱۱/۲۵ ۰۸:۳۹

انسان تا چه اندازه باید خود را به .... بزنه . این خبر قوی ترین و کم نظیر ترین خبر در آگاهی بخشی به جامعه است . چه تخریبی ؟ انسان چقدر باید با بی بصیرت و غفلت زندگی کند ؟ به خودتون بیایید و اندکی تفکر کنید ببینید اصل ماجرا چیه ؟ چه بلایی سر ما میارند این نمایندگان هزار چهره

۰۲/۱۱/۲۵ ۰۸:۰۸

سلام جناب نایبی ضمن تشکر جناب عالی که خود رد صلاحیت شدی و در بزرگترین تایرساز کشور روزی می خوری چقدر حقوق میگیری فیش حقوقی خودت با یک نماینده صلاحیت دار وممتخب مردم

۰۲/۱۱/۲۵ ۰۷:۴۹

کل واریزی یک سال تقسیم بر ۱۲، میشود مجموع دریافتی ماهیانه هر نماینده. آن را اعلام کنید نه واریز حقوق ثابت را.

۰۲/۱۱/۲۵ ۰۷:۲۸

یا رب روا مدار که گدا معتبر شود

۰۲/۱۱/۲۵ ۰۲:۵۸

تو کشورهای اروپایی مثل آلمان ، بالاترین حقوق و مزایا مربوط به قشر فرهنگی اون هاست. بخاطر اینکه آلمانی ها معتقدن اون دکتر و مهندسی که تحویل جامعه میشه حاصل دسترنج و تربیت ها همین معلم ها و اساتید دانشگاه هاست و بخاطر همین باید به این مدرسان بها بدن . ببینید به کجاها فکر میکنند؟؟؟؟ عین مملکت ما ..... خود بنده یک فرهنگی شخیص شهرمون رو میشناسم که بازنشسته شدند و ایشون جز معلمانی بودن که افراد موفق بسیاری رو تربیت و تحویل جامعه دادند ولی ایشون بخاطر حقوق کم بازنشستگی و شرایط سخت اقتصادی الان ، دارن فروشندگی و کارگری یه مغازه رو میکنند در صورتی که ایشون باید بعد 30 سال خدمت الان باید کیف دنیارو میکردند.

در مورد اون رانتی که فرمودید ، بنظر شما چرا آقای بیگی نماینده تبریز را رد صلاحیت کردن ؟ بخاطر افشاگری هایش.....حرف این دولتمردان اینه: هیچ کس نباید تو کار ما دخالت کنه و اگه غیر این باشه : GAME OVER.......

۰۲/۱۱/۲۵ ۰۱:۳۱

باید از صدای میانه بابت انتشار این خبر ناب تشکر کنیم
واقعا اقای نایبی دیگه خبری پیدا نکردی دست شما بابت خبر خالی شده
هر بی خبری را خبر حساب میکنید تا شاید این دو نماینده حاضر را تخریب کنید شاید رفیق کاندیدای حامی شما رای بیاره متاسفم به دست خالی بودن شما در رسالت خبری


انشالله خبری در راه است که
ایا واقعا بیکارید یا هدف اصلی خودرا بفرمایید

۰۲/۱۱/۲۵ ۰۰:۵۸

هک شدن سایت مجلس رسوایی و آبروریزی جالبی بود

۰۲/۱۱/۲۴ ۲۳:۴۷

بیر نفرین دفترینده ۱۲ نفر ایشلییر.اولارین هره سی ۱۰ میلیون آلسالار اولور ۱۲۰ میلیون آیدا.... ۲۵ میلیون اینانمالی دَیییر

۰۲/۱۱/۲۴ ۲۳:۴۶

این مالهای حرام است که عاقبت ما را به تباهی کشانده است . معلم با مدرک دکتر بعد ۳۰ سال خدمت حقوقش به ۲۰ میلیون تومان نمی رسد این آقایان دست در کیسه بیت المال کرده اند و بی محابا غرق در نعمت . کجای این عدالت علی است ؟ بخورید از بیت المال المسلمین لااقل نام علی را ضایع نکنید . چرا ادعا می کنید پیرو علی ع هستید وقتی آشکارا نیستید ؟ چرا دم از ولایت می زنید ولی در عمل تیشه به ریشه ولایت می زنید ؟ جایگاه ابدی مال حرام خور آتش دوزخ است . این وعده خداست .

۰۲/۱۱/۲۴ ۲۳:۴۱

خب بخاطر هزاران مزایای نوشته و نانوشته نماینده مجلس است که یک عده دنیا طلب در رسیدن به مجلس مسابقه می گزارند . از ماست که بر ماست . شما نصف این مزایا را حذف کنید بوالله نصف نامزدها انصراف می دهند . وقتی می گوییم تو مجلس رانت هست و ویژه خواری و صدها امتیاز دیگر یعنی اینها ؟ عده کثیری از مردم زیر حد فقر زجر می کشند و به نان شبشان محتاجند بعد آقای نماینده فرهنگی دم از عدالت می زند . تو این وسط آقای دکوری هم پیدا میشه بخاطر یک لقمه نان دنبال ایشان می افتد و کور کورانه حمایش می کند . اف بر انسان های بی مقدار

۰۲/۱۱/۲۴ ۲۳:۳۵

۲۵۲ میلیون ریال حقوق ماهانه ثابت +پاداش مناسبت ها +حق ماموریت + یکصد میلیون تومان هزینه و مخارج به اصطلاح دفتر + دنا پلاس بدون نوبت + هزینه سفر + شاسی بلند بدون نوبت + پذیرایی مفت ناهار و شام و صبحانه به خرج بیت المال + خانه سازمانی مفت به هزینه بیت المال + وام های بدون نوبت و بدون بهره و صدها مزایای نانوشته . جوانان و مردم خوب میانه عدالت جمهوری اسلامی ایران را با چشمان باز و تامل و تفکر خوب مشاهده کنید . نماینده فرهنگی بازنشسته آموزش و پرورش است . به نظرتون تو بهشت زندگی می کند یا مثل سایر بازنشسته های فرهنگی پنجش گروی شش است . شعار برابری و برادری سر می دهیم ولی این کجا و آن کجا

۰۲/۱۱/۲۴ ۲۳:۰۹

جالبه که نامه نه شماره داره نه تاریخ.
همه دیدن که حقوق و مزایا و رفاهیات و وام ها و مزایای ایشان چقدر است.

۰۲/۱۱/۲۴ ۲۲:۵۴

ینی... این همه سروکله میشکونن واس این رقم حقوق ک برن خانه دولت ،شما منو راه بدین مجلس ماهانه ۱۰۰میلیون تومن واریز میکنم فقط صرف آبادی و زیبایی شهر کدوم نماینده رو داریم ک بعد نمایندگیش برگرده شهر محل زندگیش اینا بوی پول خورده دماغشون و مزاجشون تغییر کرده درواقع این طیف ادما پولکین فقط مبلغشون بالا رفته

اخبار روز