کد خبر: ۱۳۵۷۵۴
۷۶۷ بازدید
۲ دیدگاه (۲ تایید شده)

تصادف خودرو با موتورسیکلت در شهرستان میانه یک نفر را به کام مرگ کشاند

۱۴۰۲/۱۱/۲۷
۲۲:۱۲

سرهنگ " حسن رفیعی " در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اعلام یک فقره تصادف خودرو با  موتور سیکلت در ۵ کیلومتری میانه به تبریز، بلافاصله ماموران پلیس به همراه یگان های امدادی جهت بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با حضور ماموران و عوامل امدادی در محل حادثه مشخص شد، یک دستگاه خودرو ساینا با یک دستگاه موتورسیکلت برخورد کرده که از سمت دیگر یک دستگاه خودرو دنا در حال حرکت نیز با موتورسیکلت برخورد که در اثر این حادثه راکب موتورسیکلت در دم فوت می نماید.

 فرمانده انتظامی شهرستان خاطرنشان کرد: رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی از بروز این گونه حوادث تلخ پیشگیری می کند لذا از رانندگان عزیز درخواست می شود تا این قوانین را با جدیّت تمام مورد توجه قرار دهند.

معاونت فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی میانه
 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۱۱/۳۰ ۱۲:۲۱

ضمن تشکراززحمات پلیس راهور؛بنده هرروزتا۵کیلومتری رفت وآمددارم وچندین بارمتاسفانه شاهداین حوادث بودم امانکته قابل توجه اینستکه پلیس راهوربه صورت جدی ازترددبدون ایمنی موتورسیکلت هاجلوگیری کند.

۰۲/۱۱/۲۸ ۱۵:۲۷

خدا رحمت کند به خانواده اش صبر بدهد
لطفا در این اشفته بازار جاده ها واعصاب ضعیف رانندگی از استفاده از موتور سیکلت جدا خوداری نمایید به خصوص کسانی که وسع مالی دارند والله موتور سواری جدال با عزرائیل است ومطمنا کسی در جدال با عزرائیل پیروز نمیشود به خود وبه خصوص به اطرافیان خود رحم کنید انشالله روزی برسد این تصادفات خانمان سوز به صفر برسد

اخبار روز