کد خبر: ۱۳۵۸۱۳
۱۴۲۹ بازدید
۵۱ دیدگاه (۲۱ تایید شده)

مهندس سعید محمدحسینی(مترو) کد انتخاباتی  (۲۴۲)

۱۴۰۲/۱۲/۳
۱۱:۱۰

مهندس سعید محمدحسینی(مترو) کد انتخاباتی  (۲۴۲)

جوان انقلابی پاکدست مدیر اجرایی آشنا به مسائل سیاسی و فرهنگی و اجتماعی و...‌

#  نماینده ای در شأن مردم میانه.
# کد انتخاباتی( ۲۴۲)
#از حوزه انتخابیه شهرستان میانه : (بخشها و روستاهای شهرستان میانه )سوابق اجرایی  آقای مهندس سعید محمد حسینی :

۱_مدیر عامل هلدینگ سرمایه گذاری ساختمانی بانک سپه کشور
۲_مدیر عامل شرکت پریفاب هلدینگ کاوه پارس بنیادمستضعفان
۳_عضو هیات مدیره شرکت بین المللی ساختمان و صنعت ملی گروه توسعه بانک ملی
۴_عضو هیات مدیره شرکت سردار گروه فرد بنیادتعاون فراجا
۵_عضو هیات مدیره شرکت تاسیسات دریایی ایران گروه اهداف نفت و گاز

۶_مدیر پروژه یا سمت های مختلف  خطوط مترو تهران به مدت ۱۲ سال
۷_سابقه کار در سد خاکی تهم زنجان سد خاکی کفگیر ایلام  سد بتنی شهریار تصفیه خانه آب شرب و تقاطع های غیر همسطح
۸_پایه یک نظام مهندسی ساختمان و کارشناس رسمی دادگستری راه و ساختمان

افتخارات:

۹_تالیف سه جلد کتاب مهندسی سرریز نیلوفری در سد سازی
۱۰_تالیف کتاب ۲۰۰۰نکته کلیدی در مدیریت شهری و...
۱۲_اولین مدال آور مقام اول کشوری در تکواندو برای شهرستان میانه در سال ۱۳۶۹

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۱۲/۵ ۱۹:۲۷

شهرداری با سوابق و تواناییهای که ایشان نشان داده اند خیلی پایین درجه است ایشان با نمایندگی مجلس میتوانند هم بودجه لازم برای آب رب و تعرض سرچم میانه و حتی میانه تبریز را که خیلی وقت پیش گویا مصوبه دارد و ادمش را ندارد از حلقوم طرحهای دیگر بکشد بیرون و هم چنین توسعه فولاد اذربایجان که همزمان با خراسان شروع شده ولی کارگزاران و اصلاح طلب ها رهایش کردند و عقب مانده وطرح ذوب ان هنوز در حال اجراست را تسریع و همتراز ویا بالاتر ازآنها بکند. شهرداری که کارمندی و وابسته به بودجه ای است که از این طریق میرسد برای داخل شهر است نه طرحهای فوق الذکر جانبی خیلی بزرگ.
کمی صبر وتامل صبح نزدیک است کمی فکر و دقت فرج در پیش است

۰۲/۱۲/۵ ۱۵:۳۱

دوست عزیز تا بحال شنیدید مرده از قبرستان برگردد . اسماعیلی با عملکرد بسیار ضعیف و رفتار مغرورانه خود خیلی وقت پیش مرد و دیگر قابل احیا نیست .

۰۲/۱۲/۵ ۱۵:۰۹

مطمینی اشتباه نمیکنی

۰۲/۱۲/۵ ۱۵:۰۸

مردم خوب میانه . میانه بیش از هر زمان دیگر به توسعه راه و شهرسازی و استفاده از ظرفیت های سدها و سرمایه گذاری و توسعه فولاد برای اشتغال جوانان نیاز دارد . متخصص و فرد شایسته این کار بدون تردید جناب مهندس حسینی مترو است . جوان بالیاقت و متخصص و متعهد و کاربلد و باسابقه . هم در جذب سرمایه فرد موفق و مقتدری است و هم در مدیریت و نظارت بر پروژه های عمرانی و راه سازی . شما را بخدا به انسانهای دروغگو و مزور و ریاکار و کسانی که تظاهر به مومنی و ایمان می کنند رای ندهید .

۰۲/۱۲/۵ ۱۵:۰۴

از طرفداران جان بر کف آقای اسماعیلی همین چاپلوس ... است که بانشر دروغ های ایشان سعی می کنند افکار جوانان و مردم میانه را فریب بدهند . متن های سراسر دروغ و ادعای پوچ و بی نتیجه .

۰۲/۱۲/۵ ۱۵:۰۲

همشهریان عزیز فقط یک نمونه سواستفاده نماینده فرهنگی عرض می کنم . ایشان در کدام آزمون دکتری شرکت کردند ؟ از کدام رانت استفاده کردند ؟ حالا سواستفاده های ایشان از پست نمایندگی مجلس در استخدام سفارشی عده ای به کنار از چه امتیاز نامشروعی استفاده کردند ؟ شما را بخدا قسم می دهم جناب مهندس محمدحسینی مترو شایسته است یا افراد متملق چاپلوس ؟

۰۲/۱۲/۵ ۱۵:۰۱

مردم عزیز میانه! مواظب باشید با حمایت از مهندس محمدحسینی به نفع آقای اسماعیلی، نه تنها قصد تخریب آقای محمدحسینی را دارند بلکه درصدد احیای آرای آقای اسماعیلی هستند. محمدحسینی هیچ سنخیتی با اسماعیلی ندارد.

۰۲/۱۲/۵ ۱۴:۵۷

اگر ادعای جناب مهندس حسینی در جذب میانه ای ها در پروژه های عمرانی مترو صحت داشته باشد عرق و تعصب خود را به خاک و مردم شهرش نشان داده است . پس شایسته انتخاب است . اما دوستان و مردم خوب میانه من نماینده فرهنگی قبلی میانه را از اززمانی که در اداره کل آموزش و پرورش استان آ شرقی و نیز در استانداری کار می کردند می شناسم . ایشان به هیچ وجه به همشهریان خود در مدتی که سمت و پست داشتند پشیزی ارزش قائل نبودند .بیاید به انسان های راستگو و درستکار و جوان مثل همین مهندس حسینی که در سطح کلان مدیریت نمودند و امتحان پس داده اند رای دهید . به انسان های ... رای ندهید .

۰۲/۱۲/۵ ۱۴:۵۷

ایشان امروز انصراف دادند

۰۲/۱۲/۵ ۰۹:۱۱

برای نمایندگی مجلس :
اولاً فرد باید شایستگی حقوقی و آشنایی با قوانین را داشته باشد.
ثانیاً توان تجزیه و تحلیل اوضاع و احوال کشور و شرایط منطقه ای و بین المللی را داشته باشد.
ثالثاً باید بتواند حقوق مردم را به هر نحو و بدون تعارف و با شجاعت تادیه کند و هر کس و هر دستگاهی که حقوق ملت را پایمال می کند در نقش دفاع از مردم وارد عمل شود تا بتواند از تخلفات و جرایم مختلف مثل تبعیض، بی عدالتی، ظلم و تعدی به مردم جلوگیری کند.
حالا این کاندیداها چه دارای تالیفاتی باشند، چه دارای سابقه عضویت در بنیادها و نهادهای مختلف را در کارنامه خود داشته باشند، چه مشاغل نان و آب داری داشته باشند، آخه چه مناسبتی با وظیفه نمایندگی دارد؟ و آیا این نوعی پوپولیسم نیست؟

۰۲/۱۲/۵ ۰۸:۱۳

با ورود آقای رضا ملکی به عرصه انتخابات قطعا" معادلات به طرز شگفت انگیزی برای چند تن از نامزدها تغییر پیدا خواهد کرد

این نامزدها عبارتند از : مرتضی حسینی ، سعید محمدحسینی ، سالار آقاخانی

لطفا نظرات خود را بیان نمایید.

۰۲/۱۲/۴ ۲۳:۵۹

با حضور عالي مهندس مترو را ميفرستيم مجلس

۰۲/۱۲/۴ ۲۳:۵۸

مهندس مترو واقعا انسان شايسته متعهد و با سوادي هستند اميدوارم مردم ميانه قدر بدانن و با انتخاب مهندس مترو يك قدم بزرك براي آباداني شهر برداريم

۰۲/۱۲/۴ ۲۲:۵۶

جناب آقای مهندس نایبی عزیز لطفا اجازه ندهید سایت صدای میانه به مانورهای تبلیغاتی آقای احمدزاده بی تقوا تبدیل شود . چند تا مطلب بی محتوا و دروغ و تهمت تو سایت گذاشته و جلوی نظرات را از ترس بسته است . اجازه ندهید این آدم خبرنگارنما از سایت سو استفاده کند . ممنون

۰۲/۱۲/۴ ۲۲:۵۳

باسلام . جناب آقای احمدزاده امروز در داخل شهر می گشتم . عکس آقای اسماعیلی را روی سطل آشغال های شهرداری و ورودی سرویس بهداشتی های پارک انقلاب و اندیشه دیدم . آقای احمدزاده واقعا حیا نمی کنید به خانم عبدالهی خرده می گیرید که در و دیوار شهر تبیلغات می کنند . تو را به خدا از مردم که حیا نمیکنید از ریش سفیدتان و نداشته خودتان حیا کنید . خودتان راه تخریب را پیش می گیرید و دیگران را به تخریب متهم می کنید ؟ حیا کنید . بس است دیگر

۰۲/۱۲/۴ ۲۱:۵۰

چرا خبر تایید صلاحیت رضا ملکی رو منتشر نمیکنین؟!!

۰۲/۱۲/۴ ۱۷:۲۴

ایشان سخت می‌توانند باین همه کار وقت کنند مجلس هم بروند ودرجلسات شرکت کنند . نمیدانم در مجلس چه آشی هست که از غنی تا .... بدنبال آنند خخخخخخ برای استراحت ذهن گفتم جدی نگیرید

۰۲/۱۲/۴ ۱۰:۰۸

سلام همشهریان محترم لطفن محض رضای خدا بمن یه کمکی بکنید بمن بفرمائید چطور شده که آقای جاوید احمدزاده تهران نشین همه چی رو درست تشخيص می دهند بنظر تون اگر منم چند سال برم تهرون منم مثل ایشون می شم دیگر انتخابات وصندوق رای رو می خواین چکار آقای احمدزاده زحمت کشیده هر دو نماینده رو ازطرف شهرستان میانه با ۴۰۰روستا انتخاب کرده

۰۲/۱۲/۴ ۰۹:۰۰

تا زمانی که ساختار حکومتی اصلاع نشود این عزیزان هیچ کاری نمی توانند بکنند خود فریبی بدتر از عوام فریبی بوده و می باشد به امید اصلاع قانون اساسی .

۰۲/۱۲/۳ ۱۹:۴۰

لطفا از مدارج تحصیلی ودانشگاهها ومقالات بین المللی ایشان نیز اطلاعات بگذارید.
در ضمن تبلیغ ایشان به این شکل وهمراه با مهدی اسماعیلی نص دقیق تخلف انتخاباتی وظلم به شعور مردم وسایر کاندیداهاست.

۰۲/۱۲/۳ ۱۳:۱۵

برای ایشان آرزوی توفیق و خدمت به خلق اله را داریم ولی مگر نمایندگی صرفا ساخت و سازه تمام رزومه ایشان در مورد ساخت و ساز میباشد بنابراین ایشان اگر شیفته خدمت به میانه میباشند لطف کنند و شکسته نفسی فرمایند سمت شهرداری میانه را تقبل نمایند تا انشاءالله منشا خیر و برکت و ابادی این شهر شوند .

اخبار روز